Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja płukałam na początku 2 razy. W szczególności przy pierwszym praniu ciuszków przy przygotowaniach jak mały jeszcze w brzuchu siedział.
Od wczoraj wieczora Miśkowi dają popalić zęby. Tak straszliwie płacze. Zawsze wieczorami ma kryzys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta ja załączam dodatkowe płukanie, więc nie zostałaś sama na placu boju. Szkoda mi prać dziecinnych z naszymi ciuchami, bo wydaje mi się, że się bardziej podniszczą ☺️
Moje dziecię nie płacze, ona się wydziera w niebo głosy, ale nie wygląda przy tym jak by coś jej dolegało, po prostu się drze i tyle 🤢 Co do nocnego płaczu to pisałam Wam kiedyś, że mojej się przytrafiło, tak jej ciałkiem rzucało przy tym, że jak wzięłam na ręce to nadal podskakiwała, dałam cyśka i było po sprawie. Agatta ciesz się z późnych ząbków, gdzieś czytałam, że wtedy mocniejsze są 🙂
Kahna zboczeńcu jeden 😁 Pani Frycia mi na myśl przyszła 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna 🤪 🤪 🤪 zazdraszczam!

Nadia cudeńko! 😘

Agata dwa razy 🤪 no nic i pewnie prasujesz po obu stronach też 😜 😁
ja piorę tylko oddzielnie od naszych, bo lubię zapach płynu do pł. dla dzieci a za drogi, żeby nasze śmierdziuchy w nim płukać ☺️ (chociaż nie wiem, czy się w końcu nie skuszę)

asienka cycków Twoich wprawdzie tu nie ma, ale chętnie się moimi podzielę 🙃

dziecko czasem popłacze przez sen, pośmieje się...ale rzadko się z tego powodu wybudza - to w nocy, bo w dzień zdarza się z rykiem obudzić. swoją drogą ciekawe, co im się śni, takim Maluchom 😮 😆

słodkich snów i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
..kurde, kiedy ja tu byłam ostatnio....

agatta, my tez jeszcze bezzębne..ale wszystkie atrakcje przepowiadające jak najbardziej są...slinienie, gryzienie, marudzenie -o tak!!

kahna, zazdraszczam weekendu,takiego weekendu!! 🤪 🤪 🤪
mi od jakis paru dni duszenie w koncu sprawia przyjemnosc,juz nic nie boli,a Mój twierdzi ze wślizguje sie jak po maśle...tzn blokada pusciła he he..więc ja teraz moglabym codziennie!! 😉

u nas dzis w miescie byl "przeglad piosenki tanecznej,"tak ladnie sie nazywa a to poprostu mpreza...disco polo!! bylismy z ekipą,takze bylo smiesznie!!gloso tak ,ze mnie w klatce dudniło a kalina przy tym usneła!! 😲

i na koniec pytanko..dajecie dzieciakom chrupki kukurydziane,albo skorke od chleba do pomemłania?! (bo jedzeniem tego nazwac nie mozna)...

..i kolorowych....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...