Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No właśnie BTW kciuki za LOllitę zaciśnięte z całych sił 😘

A wiecie co? Wczoraj jak tylko wyszłam na spacer to spotkałam znajomą (jest żoną mojego byłego 😜 ). I od słowa do słowa w końcu wylądowałam u niej na kawie 🙂 I ona ma córeczkę, Wiktorię, ur. 21.04 2009 r, więc bez 8-miu dni o rok starszą od Oliwki. I Daria (ta znajoma) mówi, ze Lisia to jest chyba tylko troszkę mniejsza od Wiki. I ja wzięłam Oliwkę i postawiłam ją obok Wiki i ... Lisia jest mniejsza od Wiczki o jakieś6-7 cm... 😮 a rok różnicy 😮 Aż się boję, co to będzie jak ona będzie miała półtora roku- chyba będę wtedy na nią od dołu patrzeć, bo mnie przerośnie 🤨 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zakładki ciag dalszy
jakoś wszytsko pakuje i mam wrażenie że jeszcze cezgos brakuje, w ogóle poddenerwowana chodze 🤢 zawsze wyjazdy przeżywam a ten pierwszy taki dłuższy z dzidziusiem 🙂
kciukaski za szczepienie Lolity 😘
no dzieciaczki nam się rozwijają i z każdym dniem czymś zaskakują 😎
nawilżacz ostatnio o tym myślałam drogie ustrojstwo i nie wiem czy warte wydatku Kłapi to już chyba w ciązy z tego korzystała o ile dobrze pamiętam 🙂
a co do gryzaka Hani mamy podobny z canpola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziecko mi usnęło w łóżeczku 🤪
Coś jej się dzisiaj poprzestawiało, bo drzemki w ciągu dnia ma dwie: 11.00-13.00 i 16.00- 17.00 albo 17.30 i o 19.30-20.00 spać, a dzisiaj zasnęła sama o 9.30, spała godzinę i teraz włożyłam ją do łóżeczka a ona hyc na boczek i śpi 😮

doczytałam wczorajsze 6 stron:
!!!BRZYDKI uprzejmie uprasza się o oświadczenie się KLAPI !!! i to już, żebym dwa razy powtarzać nie musiała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi natchnęłaś mnie na demoty 🙂

Asieńka to dla Ciebie w związku z wyjazdem 😜

[URL=http://img823.imageshack.us/i/1286297501byxyhoo23500.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4308/1286297501byxyhoo23500.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik napisał(a):
"Ta opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie. Kumasz zależność?" 😁
uwielbiam Juliana 🤪 🤪 🤪 😁

dzielna LOlita 😘

łeb mnie boli i gardło i rzygać mi się chce 😠 😠 😠 😠 😠 i co siadam do kompa to mi kupą śmierdzi 😮 😮 😮 o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zero szans na doczytanie.
meble mi przyjechały, zajebany cały pokój a nie ma jak skręcić bo sama w domu z Cyśkiem jestem i wiecie, jak on mi pozwala: jedna śrubka i przerwa na Aro, znów śrubka i znów Aro itd... 😮
w takim tempie zakładam, zę sie wyrobię przed świętami 😉 😁 😁
jeszcze ja to mkam pecha bo znów źle dziury ponawiercali i przez to źe skleiłam i uchwyty mam na dole komody - nic - taki nowoczesny design 😁 😁 😁
kombinezon z tesco - ten czerwony w gwiazdki za 2 dychy jest zajebisty.
byliśmy w nim w sklepie pod blokiem. myk i załozony, ciepły i wygodny.
dzieki Agatto za zakup 🙂
Cysiek znów wysypany, ale teraz to juz wiem, ze to testy zywieniowe wywołują wysypkę.
cóż, póki nie sedzi i nie wygląda jak kropki na muchomorze to probujemy dalej zupek, dań i innych potraw.
pozdrawiamy laseczki i dzidki wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...