Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania78 napisał(a):
emi szkoda 😞 ale może się pogodzicie, co?

Iskierka co się stało?




ehhh doopiero co chwaliłam prace ze ok a danka z wiolka od poniedziałku dogadac sie nie moga,jdna gada do mnie na druga mimo ze juz sto razy mowiłam ze mnie to nie obchodzi,poszłam tam do pracy a nie na ploty!!!!!wkurwia mnie to.
Myślała,że jak są tylko 3 osoby to się jakoś dogadamy ale widac nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witom
co do choroby dziecka najzwyklejszy katar wpedza mnie w depresje a co powazna choroba wspolczuje takim osobom bo az serce peka z bolu ze tak male istoty musza wlaczyc o zycie 😞 niesprawiedliwe 🤢
tancerza widzialam jak jeszcze w ciazy bylam 😁 niezly gosciu 😁 gdzies widzialam podobny jak facet dorosly dziecko nasladowal 😁
zakladka na caly dzien
emi daj znac jak wyniki dziewczynek w konkursie
dzis troche spraw do zalatwienia
jakis palant rozwalil nam zderzak swoim hakiem 😠 po to sie auto na parking odprowadza zeby jakis dziod rozwalil auto pod blokiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
dla majeczki 100 lat z okazji 7 a dla aronka 100 lat z okazji 6 miesiecy 🙂ale wy starzy juz jestescie 🙂
nie wiem czy sie dogadam z mezem, ale odpuscic nie odpuszcze my to my ale dziecko nie jest tu niczemu winne zeby sie nawet nim nie interesowac juz ja mu dam popalic jak wroci w piatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Dla Majeczki moc buziaków, może mama dzisiaj wpadnie na brzucha.
Dla Aronka moc buziaków i całusy od Haniuty też!



Emilka to jeszcze Kahna z nami ma wypędzanie diabłą.
Morf ale tak serio serio serio źle z chłopem, może coś jednak?
My z Brzydkim rozstawaliśmy sie 2 razy podczas naszego 7 letniego związku. I to bardzo poważnie z wyprowadzką i osobami trzecimi. A jednak razem...szczęśliwi..we trójkę ale tym razem pod jedym dachem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam Was z wczoraj
Morfi wiesz kiedy przychodzi pora walki o dziecko to w człowieku budzi się lwica wiem jak dowiedziałam się że Weronika ma białaczkę to z początku myślałam że nie dam rady ale później walczyłam o wszystko o każde jej badanie o każdą tabletkę i jak ktoś by mi powiedział coś nie tak to bym po prostu zabiła czasami się zastanawiałam skąd biorę na to siłę. Miałam chwilki słabości i wychodziłam na łąkę i krzyczałam z bólu ale dzieciom nie pokazałam strachu.
Teraz też jak Arunia był w szpitalu to mimo bólu po cesarce to zaciskałam zęby i jechałam do swojego aniołka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie stosuję terror słowny, czyli mówię żeby miał świadomość tego, że dziecko zabieram z sobą, może odwiedzać kiedy chce oczywiście, żeby pamiętał o wypowiedzeniu mieszkania bo 5 dni do końca miesiąca zostało i żeby się zastanowił jak dzielimy nasz wspólny, skromny majątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...