Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i doczytałam
witam się więc 😆

Morfi - ja bym chyba tak właśnie zrobiła jak Klapi pisze
wyniosłabym się np do rodziców na kilka dni i czekałabym aż będzie mnie błagał o powrót 😉

Agatta - no to zapraszam częściej 🤪 🤪 🤪
bardzo lubię gości 😆

Gu miał dla odmiany bardzo słabą noc 😞
znowu zatkany nos
nie chciał jeść, nie chciał spać od 1:30 do 3:30
płacz, walka z fridą i solą morską 😞 😞 😞

ale dzisiaj byliśmy u lekarza
i powiedziała że zdrowy 🙂
i że kicha bo oczyszcza nos i nic w tym dziwnego i niepokojącego
i zaszczepiła (ostatnia dawka WZWB )

dziwne,
w dzień jest oki, a w pokoju gdzie śpi jest 19-20 stopni, pracuje nawilżacz ustawiony na 50% wilgotności
no nic, popsikamy Nasivin Soft kilka dni (obkurcza śluzówki) i może się poprawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo GU da rade ! zaradny Chlopak z niego
LOlka to by nie dala ... jeszcze nie jest tak sprawna fizycznie

cos mi wyglada na to Morf
ze razem uniesliscie sie honorem ...
i nikt pierwszy nie chce teraz reki na zgode wyciagnac
skad ja to znam 🙂

kurcze
okres mialam 2 dni i koniec
rece mi dretwieja, plecy, nogi
cala jestem polamana jakas ...
czas umierac czy co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

nocka udana- co 3 godziny pobudka (jesu kiedy tak ostatnio bylo??? nie pamietam 😁 )
tylko bidulek co sie obudzil to kupa byla i tak do godziny 7 zuzylismy 5 pieluch 😮
dobrze ze jutro idziemy na szczepienie to zapytam co z tymi kupami, na moje oko tak mu sie zęby objawiają.

maz piecze buleczki w piekarniku i bedziemy jesc sniadanie 🙂
p.s. maz wstawal co 3h i dokladal do pieca i rano mowi ale jestem niewyspany,
heh normalnie szok, ja od urodzenia malego nie mialam przespanej nocki, ale luzzzzz

faceci :P

morf ja wlasnie co jakis czas wyjezdzam do mamuski, nie to ze sie pokloce z mezem ale przynajmniej mamy szanse zatesknic za sobą 😁

Dla Ajrona i Majki w dniu ich świeta wsiego co naj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka no to niezbyt fajnie...ale pewnie im przejdzie, może przed okresem są 😉

coś nam chłopy nie dopisują ostatnio...tzn ja nie narzekam, ale też pewnie do czasu 😉

Lilianka przecudnej urody, a w tej sukienusi - romantyczna na maksa 🙂

Monia jesteś najdzielniejszą znaną mi kobietą! 😘 😘 😘 obiema rękoma podpisuję się pod tym, co napisała Agata, że dla Ciebie już tylko same dobre rzeczy powinny być w życiu!

Finka ja bym się wyniosła, skoro tak se chce to niech ma. podejrzewam, że kilka dni, jak kubeł zimnej wody podziałać mogą...oby, bo jak jest love to szkoda stracić 😜

Agatta weź się nie wygłupiaj 😜

SOLENIZANTOM
ARO I MAJECZCE
PO PÓŁ LITRA MLEKA NA GŁOWĘ
UŚMIECHNIĘTYCH BUZIEK
I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
OD CIOTKI I MATYSI

😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie

Agatta nie martw się, głosujemy 🙂 ja jestem u Was co dzień, choć nic nie piszę... jakoś nie mam o czym, poza tym czuję, że jakoś od Was odstaję, nie wiem jak to wytłumaczyć... zresztą ostatnio mam coś takiego jak ilonab, że czytanie albo pisanie o kupkach, ząbkach, siedzeniu, raczkowaniu mnie nie kręci... nie zrozumcie mnie źle, ciesze sie, że z Waszymi dziećmi jest wszystko dobrze, że sie rozwijają, rosną, itd. Wydaje mi sie, że to dlatego, że moje Małe ząbków brak, nie siedzą... ale dupa z tym, najważniejsze, że choć nie znam żadnej z Was, lubie Was i lubię czytać o Waszych pociechach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa - nie przejmuj się, dzieciaki w tak różnym tempie się rozwijają że nie wolno porównywać a tym bardziej wyciągać jakieś wnioski!
A jeśli to ma cię pocieszyć to Gu też jeszcze nie siedzi
nie sadzam go dopóki sam nie usiądzie, ale tak na próbę posadziłam ze dwa razy i giba sie jak osika na wietrze 😆
i się bardzo cieszę bo jak napisałam wolę żeby sam usiadł 😆

a jeśli chodzi o zęby to przy Emilce Iskierkowej wszystkie dzieciaczki sa daleko w tyle 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta oczywiście jak to w kłótniach bywa każdy unosi się honorem- w sumie mi to ryba, mogę rękę wyciągnąć, ale najnormalniej w świecie mi nie zależy. LOVE LOVE LOVE GDZIE ONA JEST?
Wszystko zaczęło się od tego, że zwróciłam mu uwagę na to jakie zdjęcia swojej matce wysłał, chyba mogło mi się nie spodobać, że wysłał moje cycki (nie było widać całych buforów, bo karmiłam dziecko, ale jednak), już nie pierwszy raz strzelił gafę i tyle razy prosiłam,żeby przeglądał to co wysyła, to on jedzie na ilość i nie ważne czy zdjęcie jest rozmazane czy nie to wysyła. Nie wiem czy chce nadrobić to, że wcześniej nie miał czasu wysłać ich Dance. Żeby nie było, zwróciłam mu spokojnie uwagę, to obraza majestatu i zmienił hasło do poczty i po temacie. Nie poczuwa się do winy i tyle. Oczywiście doszedł jeszcze sposób podawania antybiotyku Anieli, jego nieróbstwo i skrajne bezmózgowie. Nie wiem co się z tym moim chłopem porobiło, nie dba o siebie, jest totalnym oblechem, mimo tego że jakimś tam maczo nigdy nie był, to potrafił nadrobić innymi rzeczami, a teraz jak tak patrzę na niego to mam odruch wymiotny. KONIEC TEMATU BO TO TEMAT RZEKA.
Z mamą już gadałam, ale na razie muszę się wstrzymać bo Aniela na antybiotyku, a i u rodziców jakiś wirus grasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi tak na prawdę to za 2 lata powiem że to gówno nie wróci teraz co 3 miechy robimy badania kontrolne cały czas jesteśmy na lekach ale Weronika funkcjonuje jak normalne dziecko bo chodzi do szkoły jest razem z dzieciakami.
I co masz kontrolę z zus - polecony
Morfi przejdą mu fochy i będzie dobrze nie przejmuj się facetem to takie proste ludki a ich obsługa jest skomplikowana niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...