Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
super, ze Babeczka nam nareszcie ozdrowiala !

nie znam dokladnie Twojej sytuacji klapi
ale jak za bardzo nie przegielas - to wszystko da sie jakos wytlumaczyc
tylko czesto trzeba miec gadane ...
no i stresik niepotrzebny ...
tak czy inaczej nasza Monia bedzie wiedziala najlepiej

tez szukalam tego CZEGOS na lapki
bo rekawiczki mnie osobiscie wkurwiaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No w zasadzie to nie stresuje sie bo przyczepili sie do jedego zwlnienia tego ostatniego. ale to ostatnie akrurat jest po to abym mogal chodzic na rehabilitacje. Xero z karty jest, ze chodze dzielnie wiec luz.
ja od konca macierzynskiego na zwolnieniu jestem dlatego sie czepiaja.
najgorsze co moze mnie spotkac to cofniecie zwolnienia.
a ze do tej roboty i tak nie wrazam to olewam moczem zimnym 🙂
mam jeszcze 40 dni urlopu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody bawi sie przytulanka grajacą 😁 teraz to go interesuje 😉
fotelik doszedl, jest cudny, a mlody w nim taki malusi 😁

a no i niespodziewanie dostalismy kase od dziadkow na ten fotelik, sie zdziwilismy, ale fajnie ze pamietają o wnuku, ktory z nimi mieszka 😁
mamy nadwyzke kasy to wplace na rachunek oszczednosciowy, zeby procent urosl, bedzie na auto 😉
mlody maruder
jutro szczepienie
zapytam o te biegunki i wezme zaswiadczenie do pracy ze karmie piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie uśmialam z tej muffki na rece do wózka. bajer!

Co do umiejetnosci dzieci. Przecztyalam w kasizce ze np siadanie jeast w genach i nie mozna tego procesu przysmpieszyc. Mozna tylko opożniać np nie wiem nie pozwalajac dziecku sie tarzac po podłodze tylko trzymamc non stop w foteliku.

Haia jest też od niektorych dzieciaczkow starsza o misiac a to jest kolosalna roznica. Pozatym ja tez spotykam sie z brakiem reakcji czesto na jakies tam obiawy a potem czytam ze u was za np 3 tyg to samo.
Pozatym Wg tEczoewj brzydki czytal jak mial 2 lata i mial wszystkie zeby jak mial 4 miesiace no i co z tego skoro jest brzydki 🙂 🙂 🙂

ja sie ciesze ze wszystkich waszych postępów chociaz nie zawsze o tyk piszę, ciesze sie ze dzieciaki są zdrowe i nic poważnego was nie spotyka.
Pozatym jestem tu z wami ponad rok i bardzo sie z wami zżyłam człowiek w piazamie siedzi o gołym pysku ale na forum musi wejsc!


Uwielbiam Was!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuffa właśnie ja pękam na myśl o tej kontroli, bo ja na żadne badania nie chodzę ani rehabilitację i na co tu zwolnienie? Na glupotę chyba. Dzisiaj mnie Pani doktor oświeciła, że jak jestem na zwolnieniu na dziecko, to mi urlop przepada, a nie się zawiesza 🤢 Nie wiedziałam o tym, a do 2.11 miałam urlop, a ona mi wypisała zwolnienie od 25.10 do 5.11 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj jadlam gołabki, pozniej zapiekanki z pieczarkami, zapilam cola i dziecko spalo najlepiej od paru miesiecy, tylko te przeklete kupy nocne go budzily, od nich ma juz odparzenia 🤢 chyba zaczne go zasypywac maka ziemniaczana, non stop sudokrem, linomag i bepanthen a i tak czerwowo przy odbycie, buuuuu

zakladka na kapiel mojego baranka

agata zaglosowane, oczywiscie glosow nie zlicza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jutro do Centrum na spotkanie tramwajem musze dymac 🤢
bo Konrad zabiera LOlitte i samochod ...
juz tak sie przyzwyczailam do leniwego wozenia tylka autem, ze nawet parkowanie w Centrum mnie nie odstrasza 🙂

potrzebuje zakupic ladne pajacyki dla LOli - takie w sumie tylko do spania
moze cos wiecie ? o jakichs przecenach czy cos ? albo gdzie cos ladnego mozna dostac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...