Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Devil's Child ( czyli moje Dziecko ) spi 🙂
dzisiaj wszystko pcha do buzi i wszystko gryzie ...
poczawszy od moich rak - skonczywszy na nodze od stolu
takze standardowo podejrzewam zeby ...
ale pewnie nadal bede miala dziaslaka
bo te zeby u nas to ida i ida ...
i dupa blada z tego 🙂

ide do kina
zupelnie nie wiem na co, ale ide
spontan taki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pyszczek juz spi, ale dziwota jak nie spal od 13.20 kiedy to sie obudzil z 2godzinnej drzemki 😉
kupilam mu dzis kaszke na dobry sen z bobovity i bardzo mu smakowala!, bo niestety za nestle z lipa nie przepada 😉
wiec w menu wieczornym kaszka z bobovity zagosci 🙂
dodatkowo zjadl troche bulki z kiri smietankowym i wypil z 60ml mleka, ciekawe kiedy sie obudzi 🥴 😜
i dzis jadl tez lubisia troche ale z kakao wiec sie obawiam ze cos mu wyskoczy, ale nie mogl sie opanowac, tak mi ciagnal reke jak ja jadlam, no musialam mu dac 😉

bylam dzis w tesco kupilam mlodemu sweterek rozpinany wyjsciowy za 19.50 a kosztowal 39zl, a sobie kupilam spodnie dresowe za 18.60- kosztowaly 62zl ale im nie wierze, za taki badziew bym tyle nie dala, niby pisze ze joggingowe, ale kto ich tam wie 😜

maz z tesciem na skacie, tesciowa w robocie, to was doczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola spi, niestety patent z kaszką przed kąpielą został oblany i skwitowany przez Olke wielkim nieeeeeeeeeeee a potem smiechem..... normalnie głupio mi się zrobiło 🙂
wykąpałam, zjadła i usnęła jak dziecko 🙂 juz smoczka wypluła wic siadam i czytam 🙂

Ramka , cześć 🙂 witaj ponownie
Klapi, ślicznotka z hani rośnie że fiu fiu 🙂 a to spojrzenie... mała zalotnica 🙂

Basik w ciąży, fajniusio, gratulacje, normalnie zazdroszcze 🙂 chyba mnie wzięło na drugie i to bardzo... ale jak tu w 1 pokoju...hmmm :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek może piciu?? sama spróbowałam tej kaszki i wiecie, suszy po niej ostro, ja mojej daje łyka , dwa herbatki lekkiej, tzn wody zodrobina herbatki i jest luzz

a propo herbatki, wiecie ze moja księżniczka nie pije żadnej innej herbatki niż koper włoski... próbowałam innych smaków i wszytskie stoją zaczęte...

ktos chce??? mam jabłko z czyms tam i brzoskwiniową....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Młoda szaleje w kojcu tak że siatka zaraz na szwach puści , co za szogun !!!
I tak zasypia ostatnio że nagada sie napierdzi buzią nawołą mama tata baba itp normalnie można się posikać ze smiechu ale trzeba być twardym bo jak się do niej zagada dto ze spania blada dupa.
Ja już po wyrwaniu ósemki- nie było źle ale to chyba zasługa małego jak sie okazało zęba - jakiś taki niedorozwinięty jak to stwierdził dentysta 😁
Dobra nie klikam bo już wolanie z kojca lament przypomina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po koszmarnym dniu...
mala nie dala sie dopiero po 19 zjadla kaszke i zasnela mi na rekach, a ja ją trzymalam i plakalam bylam na siebie wsciekla ze sie wczesniej denerwowalam na nia ze placze nie wiadomo z czego...
jestem jebnieta...co te dziecko winne ze sie na nie zloszcze...
maz dopiero wraca do domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam jakąś wieloowocową ale coś Miśkowi nie podchodzi. Albo ma taki okres że nie chce za dużo pić. Innej nie ma to sie musi przyzwyczaić.
Basik w ciąży, suanach się stara. Narazie się nie chwaliła czy już ziarenko zasiane.
Widzę że was wzięło na drugie bobaski.
Ja nie wiem jak ja z jednym dam rade. W Miśka wstąpił szatan. Ciągle się kreci. Na rękach też wywija az cięzko go utrzymać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój ma drzemkę od osiemnastej 🥴
i śpi nadal. nie wykąpany, bez deserku - nie wiem -juz wczoraj tak miał.
kąpałam go po 21-ej i dziś pewnie też tak bedzie.
iskro kochana nie wiem czy wobec tego bedę jak ty będziesz 🙂
pewnie potwór sie obudzi i da mi popalić. mam nadzieję, ze jakis chory sie nie robi bo ja coś czuję gardło.
zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra ja zazwyczja nie spie do 24 ale zazwyczaj cos z Męzem ogladam.

Bogusia ja tez nie wiem jak laskom przychodzi ochota na drugie.

Emilka każdemu puszczja nerwy ja też sie złoszcze na Ha a potem ją przepraszam.

Nawalos- no to dobrze ze ząb już poszeł!

U nas sok jakbklowy z kartony rozieczony z woda a w nocy sama woda. Ha pije jak szalona mysle ze ok 400 ml dziennie.


Zupy nagotowane dla Ha. Tm razen juz pokrojone wszystko w kostke, skoro schaboszczaka pogryzła to z warzywami też da radę.

Ale na Wspolnej mieszaja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maz przyszedl i uspil gada, a mlody nie wygladal na spiacego- pewnie te 20 min zaliczyl jako druga drzemke , no ale gad juz spi.

pora na kolacje, nigdy nie robilam postanowien noworocznych ale w przyszlym roku mam jedno- musze przytyc przynajmniej 3kg 😜 kuzwa gdzies te 3kg poszlo se, a ja wygladam jak auschwitz 🤢
wiec ide jesc!!!!!!

p.s. klapi zgapilam i kupilam zabe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gu też już zapadł w sen
😉
Dzisiaj podziękował za obiad i deserek, mam nadzieję że jutro wszystko wróci do normy bo od poniedziałku z cycem nie wyskoczę zamiast jarzynowej 😞 😞 😞

Mąż kupił mi krople do nosa
od razu lepiej 🙂

Gu pije czystą wodę
od niedawna więcej, dziennie wpija 100-120
myślę że cyc wieczorny i nocny dopajają resztę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...