Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to i tak rzadko mogę pozwolic sobie na kupno Miśkowi nowych ciuszków. A po nowym roku to juz masakra 😞
Wogóle na kupno nowych nie bardzo nas stać. Pieluszki też się zaliczają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam sie,

Doczytalam i jak na razie zycze tylko wszystkiego najlepszego naszemu kochanemu Guciaczkowi 😘

W pracy jak co roku w grudniu sajgon, nie wiemy w co lapska wsadzic.

Jak tylko bede miala chwilke to bede zagladac 🙂

Buziaki dla Michalka i siostry oby ten nowy rok byl szczesliwy i bez zadnych chorob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

a ja właśnie twierdzą że wychowanie dwójki dzieci będzie trudne, ale świetnie wpłynie na rodzeństwo, myslę że tu chodzi o kwestię rodzicó no i też tego czy ktos będzie mógł pomóc. Ja z moją siosttrą ma roznice 7 lat, i dopiero po mojej 20 jakoś zaczęłysmy ze sobą rozmawiać,l no teraz love jest na maxa. Dzieci mojej siostry mają róznicę 6 lat, wogóle nie widziałam tego żeby starsza córka pomagała moejj siostrze czy rozumiała potrzeby młodszego dziecka- to tyle, tak jak mówię kwestia wychowania

My kupilismy Tobi, downa juz czeka na magiczne 9 kg Majki 🙂 i przesiadkę robimy, podobno jego wada jest ciężar- chodzi o przenoszenie fotelków z auta do auta

Michałku przesyłam ci wieli uścisk abyś szybciutko wyzdrowiał i nie smucił niekogo w koło

Guciakowi moc całusów w miesięcznicę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasik zapraszam do mnie nie wiem co mam najpierw robić a jeszcze4 szef przyjął do pracy swojego wnuczka podpierdalacza i okazało się że w innych firmach księgowe i kadrowe zarabiają po 2000 i dają radę a my mamy więcej i trzeba z tym skończyć tylko że w tamtych firmach bo wiemy o które chodzi jest góra do 50 pracowników a faktur miesięcznie 100 łącznie zakupowych i sprzedażowych a ja mam np 2500 faktur sprzedażowych i około 600 zakupowych i 520 osób subtelna różnica jeszcze mam na głowie ten zasrany PFRON masakra jakaś jak mi obetnie pensje to niech wnusiu sam pracuje albo niech druga księgowa robi pensje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata zanim napislas to odrazu pomyslalam o proszku.

Sztunia no włąsnie dlatego nie wzielimy topbiego bo ciezki a mamy dwa samochody. Wczoraj był recaro a dzisiaj jest romer łątwy w montażu, z dobrymi wynikami.
Tylko trza pojechac przymierzyc.

Juz sie wkurwiam na ten Vat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem kiedy ten pierdolony kraj się naprostuje, przecież ja bym chętnie urodziła z 5 dzieci, albo adoptowała, ale o pracę ciężko, o mieszkanie ciężko, za wszystko trzeba qrwa słono płacić (szczepienie, leki- szok), żeby kasę od państwa wyciągnąć to zawsze są za wysokie zarobki. Matkom powinna być normalna pensja płacona- wystarczy zobaczyć ile nianie sobie śpiewają albo chociaż jakieś rozsądne socjale. Polska kraj złodziei i tylko dla bogatych- serio ostro myślę nad wyjazdem za granicę- jako zwykły robol zarobię przynajmniej względne pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniś łącze się z tobą w bolu 🙂

Co do drugiego dziecka to pomiedzy mna a siostra jest 10 lat roznicy i tak jak Sztunia pisala zaczelysmy sie dogadywac jak ja milam jakies 16 lat.
Ale znowu widze ze zbyt mala roznica wieku tez jest niedobra.
Siostra ma dzieci po 1,5 roku i niestety wg mnie starszy z tego wzgledu byl pokrzywdzony
Jak ja to mowie musial szybciej dorosnac.

Dlatego ja wymyslilam sobie ze o drugiego bobika bedziemy starac sie jak Filip skonczy 2 lata.
Uwazam ze taka roznica wieku jest najrozsadniejsza oczywiscie z mojego punktu widzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Decyzja zapadła- kupujemy to krzesełko do karmienia
http://allegro.pl/avangarde-krzeselko-do-karmienia-niespodzianka-i1378746810.html
idealna kopia chicco polly tylko dużo tańsza, porównywałam wczoraj w mama i ja, spoko są tam sprzedawcy, gościu uczciwie wszystko powiedział, co warto co nie, tylko marżę tam taka mają, że szok 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...