Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny Wszytskiego co najpiękniejsze w Nowym 2011 Roku
Niesamowicie się cieszę,że poznałam Takie osoby jak wy.
Jesteście mi naprawdę bliskie,myślę o was jak nie o nikach zbrzuszkach a jak o moich koleżankach,dobrych koleżankach 🙂
Anka73 dzieki za wszystko kochana 🙂


uciekam gotować smakołyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola miny 1-klasa 🙂

u nas narazie jakos harmonijnie wszystko przebiega
najpierw pelzanie, pozniej raczkowanie, siadanie ...
zobaczymy jak bedzie dalej

jesli chodzi o histerie to ja niestety jestem miekka ☺️
wiec zazwyczaj biore na rece ☺️
jakos nie moge patrzec jak LOlek tak ryczy ☺️
jeszcze nigdy nie zostawilam jej gdy plakala
Konrad ciagle mi mowi, ze obecnosc i glos wystarczy
nie trzeba zaraz brac na raczki
( zwlaszcza, ze juz dwa razy mi sie tak rozkrecila w placzu, ze nawet na raczkach sie nie chciala wyciszyc )
ale ja nie daje rady i zaraz chce ja przytulac ☺️
musze konkretnie nad tym popracowac
znaczy sie nad soba ...

JoZo tule w smutkach i dolach !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘

Michaś nie pełzał. Chyba że do tyłu 😜
Śpi mi juz prawie 1,5 godziny 🤔
Łóżeczko obniżone, ale i tak wstaje spryciarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi, ja jestem matką satnowczą konsekwentną ale bardzo kochająca, i gdy Majka ma depresję i wpada w szał po prostu jestem z nią, tule ją, mówię zę ją kocham, ale za nic w śiwecie nie nosze jej na rekach, dopiero jak się uspokoi to np. ją podnoszę i idziemy robić coś innego. Majka nigdy na mnie nic nie wymusiła krzykiem i płaczem nawet wśród ludzi 🙂 tu akcję pamiętam odwaliłam nam w ogroodach we Wrocławiu 🙂 gdy np. chcę ją gdziesposadzić a ona dostaje histeri nigdy nie zmieniam planu i nie podnosze jej, sadzam ona się wije i ryczy, daję jej zabawkę lub coś jej pokazuje i takie tam, w sekundę się uspokaja i wtedy ewentualnie zmieniamy miejsce nidgy w czasie furii. Naprawde sparwdza się to 🙂 ostatnio wogóle nie tracec ecierpliowści przy Mai, ale może się to wiązać z tym że tak mało ją widzę i chce to jak najbardziej wykorzystać. My duzo rzeczy robimy schematami i Majka wie co ją czeka 🙂


a esli chodzi o rozwój to ja już czekam na pierwsze kroki, wstawanie w łóżeczku już dawno, siadanie , raczkowanie sprintem i wstawanie o meblach i chodzenie o nich, no a prowadzenie za ręce to jej ulubiona zabawa, a od dzisiaj takż ejeżdżenie na odkurzaczu 🙂

ja mandarynki daję bardzo mało i obieram i daje po tyci kawałeczku 🙂

Wszystkiego dobrowego Adaśko

do siego roku!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie czytałam więc nie w temacie jestem
byłam na izbie przyjec na ostrym z tymi plecami i kręgosłup ok ale mięsnie w totalnej rozsypce.
nie mogę nic dźwigać, podnosić, schylać sie i w sumie to powinnam poleżec ze 2 dni bo to samo przejść musi.
brać mogę tylko apap lub paracetamol więc chujnia bo wiecie ile to pomaga.
oczywiście zalecenia musze olać bo mój pan idzie zaraz do pracy a ja musze Cyśkiem sie zajmować a nie musze wam pisać na czym polega zajmowanie sie małym, wszędzie wlażącym potworem.
ale spoko. świeta w łodzi bez bartka bo standard praca, w niepewności o zdrowie mamy,
sylwester w samotności z uziemieniem w dosłownym znaczeniu.
no to co laski??
HEPPI NJU JEAR, nie?!
zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie będę się wypowiadać na temat naszej słuzby zdrowia bo mi sie same kurwy cisna na usta, a właśnie piorę fotelik bo mi go na izbie zalał krwią pan, którego lekarz/pielęgniarz prowadził z pokoju z tak "profesjonalnie" opatrzoną ręka,z której sie lało a on nią machał malując obrazy na podłodze, ścianach i innych "natrętnych" pacjentach, którzy ośmielili sie dupę zawracać biednym pokrzywdzonym, pracujacym za psie pieniadze lekarzom i to w ostatnim dniu roku !!!
teraz zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polska sluzba zdrowia- do kitu

maz pojechal po moich rodzicow, a maly sie juz przebudza ? 🤢 😮
ciekawe czy zdarze cos zrobic, przygotowac?

dobrze ze jeszcze sie bzyknelismy w starym roku 🤪

p.s. Iggi zaliczyl pierwsze sankowanie tej zimy 🤪 ale uhahany byl, a dopiero teraz, bo byl chory lub w rekonwalescencji.

i oglaszam ze tescie maja dupiatego psa- kocham zwierzeta- ale jak ktos gryzie wlasciciela lub co bylo dzis ze chciala ugryzc wnuczke, a ta jej nic nie zrobila to zastanawiam sie jak ją odesłać na tamtem świat.
Boje sie o Igora co to bedzie jak zacznie chodzic i nie daj Boże ją pociagnie za siersc, lub ogon?
chyba pojdzie do budy na podworko.

raczej juz mnie dzis nie bedzie wiec Do Siego Roku i udanej imprezy sylwestrowej w mniejszym badz wiekszym gronie 😁

zakladam, napiszę za rok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już chlam oficjalnie drinka 🙂
Szczęśliowego Nowego Roku udanej zabawy dla tych którzy balują!!!
A ja pierwszy raz od 12 lat Sylwek w domku - bo to dla mnie żawsze ogromna praca była a nie zabawa a teraz sruuuu do wyra i filmy z drinem i chipsami.

Spotkałam dziś w galeri handlowej naszą forumkowiczkę Emilkę 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Emilka twoja mina zdziwienia - bezcennaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂Teraz to już nie ma owrotu tylko trzeba sie umówić z dziećmi na skromny 2+2 zlot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka kochana normalnie aż bym wzieła chłopa i bobka pod pache i sie wcisnęła do ciebie na noc.
Bo ja tak kołkiem w domu siedze. Przydałabym się chociaż komus.
Czemu ja tak daleko od każdej mieszkam 😞

Najlepsze życzenia dla wszystkich z was i każdej z osobna. Oby 2011 rok był fantastyczny iwszystkie marzenia i pragnienia sie spełniały. I żeby nasze kwietniówkowe forum trzymało się jak najdłużej 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
To chyba wycałowałam wszystkich? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski moje Kochane ...
tym co smigaja na imprezy - zajebistej zabawy ! ( i zazdroszcze 🙂)
tym co zostaja w domu - rownie wypasionej, cudownej nocy 🙂


Ja zycze Wam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w Nowym Roku
i po prostu ... zeby Nowy byl lepszy niz Stary !

no i oczywiscie Wielkie Buziaki dla Waszych Dzieciaczkow ! 😘


ja zakladam do jutera
duzo, duzo szampana !
( i nie tylko ) 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry
Anka żyjesz?
Po 3 lampkach wina głowa mnie rozbolała i już o 12:30 spaliśmy hehe
Bzyknęliśmy się noworocznie zamiast gapić się na fajerwerki 😜

No i noworocznie wyłączyli nam telewizje bo sie umowa skończyła. Nie mamy co robic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...