Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry mamusiu nie gniewaj się ze zrobiłam z domu pobojowisko jak postanowiłaś sobie jeszcze z rana poleżeć
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc06732p.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2571/dsc06732p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
jak tu sie gniwać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
U nas co kilka dni pieprzy sie internet. Ekstra 🤢
We wtorek wyruszamy z Misiem do babci. Nie wiem ile nas nie bedzie ale że ostatnio was zaniedbuje to nie zauważycie różnicy 😉 😜 😎
Sztunia to napewno teraz bedzie chłop 😁
Iskra gratuluje powodzenia w pracy.
U mnie zastój w tym temacie.

U nas w rodzinie też bejbik się pojawi w marcu ale nie cieszcie się bo nie u mnie 😜 Kuzyna Sławek bedzie miał drugiego bobaska, ale straszną chamówe odwalili jego rodzice bo wogóle sie nie ucieszyli tylko jakieś kąśliwe komentarze wypowiadali, jakby to oni łożyć mieli na to dziecko. Rodzice Gosi się bardzo ucieszyli. Rece mi opadły jak się dowiedziałam a ja myślałam że to tacy w porzadku ludzie. Pozory mylą. Zreszta ich córka też się nie ucieszyła tylko zazdrosna się zrobiła. Bo ich pierwsze dzieci urodziły się w odstepie 2 dni. No durna jakaś rywalizacje sobie z rozwoju dzieci zrobiła. Ale mnie to zdenerwowało.

To się napisałam hehe
Nadrobiłam zaległości w pisaniu.
A jeszcze dodam że Miś to mega lowelas. Nauczyłam go całusy wysyłać i jak to robi to kolana miękną 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko, tak wczesnie ospa, biedny Arczi, a w sumie niech te chorobska i inne takie odejda precz i niech zostana wyslane w kosmos!!!!!!!!!!!!!

ogladam film "Papiezyca Joanna" bajer 🙂
maz w pracy, mlody spi, nie spal od 7.40 do 16.10 😮 pozniej 1.5h snu i teraz spi od prawie godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zaczynamy kolejny tydzień 🙂 🙂 🙂 🙂
wstawanie o 4 rano i bycie w pracy na 5 to koszmar ale jak chce się skończyć o 13 to trzeba się poświęcić
dla wszystkich urlopowiczek pogody i samych przyjemnych chwil
dla wszystkich pracujących na etacie i w domu cierpliwości cierpliwości i cierpliwości
to miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo...ja bez laptopka i piosze z tel...musielismy treanimowac wczoraj nasz sprzecik bo dysk poszedl ale dobrze ze Jacek onformatyk to odzyskal dane a dzis idze do serwisu poki ma hwarancje niech nowy dadza.

Bogusia milego wypoczynku

Arczi zdrowiej

Agata milych lotow

Co z Ania73?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
wróciłam z Woodstockowych wojaży!
Było PRZE-CUD-NIE i strasznie tłoczno, nie wiem
na ile ostatecznie oszacowali czy na 650 czy 700 tyś.
Masakra, tyle jeszcze nigdy nie było, najwięcej było chyba
dwa lata temu, około 500 tyś.
Jeszcze niedospana, ale po woli się odnajduję!
Nie odczytam, a fotki wrzucę jak kumpel prześle.

Baterie pozytywną energią naładowane na najbliższy rok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Recepty na szczepienie załatwione. Musza poczekac do naszego powrotu, no chyba ze w innej przychodni można zrobić. Nie wiem.
Tak myślałam ze dzisiaj słonko wyjdzie a tu zimnica 🤨

Areczku oby ci szybko przeszło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
o jakie miejmy nadzieję wakacyjne pustki
ja wczoraj poszłam do nowego lekarza neurologa i nie spałam całą noc jak postawił mi diagnozę chciałam dobrze bo przecież ile można funkcjonować z chorym kręgosłupem i moja dociekliwość mnie dobiła
mam zrobić jeszcze kilka badań i oby one wszystko wykluczyły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
Igor dzis wstal o 6 😮 za to teraz juz spi, bylismy przedtem na placu zabaw, zaliczona hustawka, piaskownica i zjezdzalnia 🙂 pogoda wietrzna, ale taka rzeska wiec ok 🙂
maz w pracy, ale jeszcze dzis i jutro i mam go do 27 sierpnia non stop wiec pewnie bede narzekac 😜

monia- oby badania nie potwierdzily diagnozy!

a ja juz powoli mysle o pakowaniu sie nad morze i juz mi slabo jak sobie wspomne co musze zabrac ze soba, ale jeszcze nie mam peleryny dla Igora, licze na to ze bedzie ladna pogoda.
no i ta dluuuuuuuuuuuuga podroz 😮

p.s. ale najlepsze jest to ze tescie i ich znajomi sa tak przeciwni podrozowaniu w nocy autem, ze mnie szlag trafia, milion polskich rodzin jezdzi w nocy z dziecmi nad morze a mam wrazenie ze my tylko jestesmy takimi idiotami co sie zdecydowali na podroz noca 😜 taaaaaaa a wez tu podrozuj z chodzącym dzieckiem caly dzien, chyba by mi sie zaplakal 😜
milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...