Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Amii a mieszkacie sami czy z nią?? Bo my wynajmujemy mieszkanie ale z powodu dziecka musimy się przeprowadzić do mojej teściowej bo od moich rodziców mój Mąż będzie miał za daleko do pracy.Nie wiem jak z nią przeżyje...coś mi się wydaje że szybko wybuchnę i jeszcze do tego te hormony w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wasi mezowie moga jeszcze zmienic zdanie co do obecnosic przy porodzie dzis moze nie chca,ale moga zmienic zdanie,najlepiej ich nie :naciskac: tylko powiedziec im,ze to wazne...moj maz przy pierwszej ciazy az do dnia porodu nie chcial byc a gdy doszlo co do czego wszedl na porodowke i przeciaz pepowinke-wiec moze i wasi zmienia zdanie 🙂 🙂
pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My będziemy po ślubie mieszkać z moimi rodzicami jak narazie, bo wynajem niestety jest drogi i sama pewnie o tym wiesz. Ja nie mieszkałabym z moją przyszłą teściową, wiem, że bym nie wytrzymała jej doradzania i wtrącania się. Ale tobie życzę jak najlepiej i pamiętaj najważniejsze jest dziecko, więc się nie stresuj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową kwietnióweczkę Kahnę 🙂

z teściowymi to chyba większość z nas ma kłopoty 😉 ja też za swoją nie przepadam.
co do porodu to mój mąż jest dumny i wszystkim opowiada, że on będzie przecinał pępowinę 🙂 hahaha, ciekawe, jak zareaguje na to wszystko już na miejscu. kiedyś jak leżałam w szpitalu po operacji, to musiałam go pocieszać kiedy mnie odwiedzał hahaha, bo miał takie przerażenie w oczach, że szok 😁

dziewczyny podpowiedzcie mi proszę: czy już mogłam poczuć czkawkę dziecka, albo ruchy?? dzisiaj obudziło mnie takie dziwne "pykanie" w samym środku brzucha 🙂 było bardzo delikatne, ale regularne i nie przypominało niczego, co znam 🙂 ależ mi się gęba uśmiechnęła, jak sobie wyobraziłam, że to może już maluch 🙂 ale nie mam pojęcia, czy jest to w ogóle prawdopodobne...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii - tak się chciałam połudzić 😉

co do zakupów to nie jestem przesądna. na razie kupiłam kocyk z misiem, żeby mężowi przekazać, że został tatą...a teraz, jak wrócimy z Polski to pewnie powoli zacznę gromadzić wyprawkę, żeby mi potem wszystkiego na raz nie przyszło kupować, bo się nie wyrobimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
Witam nową kwietnióweczkę Kahnę 🙂

z teściowymi to chyba większość z nas ma kłopoty 😉 ja też za swoją nie przepadam.
co do porodu to mój mąż jest dumny i wszystkim opowiada, że on będzie przecinał pępowinę 🙂 hahaha, ciekawe, jak zareaguje na to wszystko już na miejscu. kiedyś jak leżałam w szpitalu po operacji, to musiałam go pocieszać kiedy mnie odwiedzał hahaha, bo miał takie przerażenie w oczach, że szok 😁

dziewczyny podpowiedzcie mi proszę: czy już mogłam poczuć czkawkę dziecka, albo ruchy?? dzisiaj obudziło mnie takie dziwne "pykanie" w samym środku brzucha 🙂 było bardzo delikatne, ale regularne i nie przypominało niczego, co znam 🙂 ależ mi się gęba uśmiechnęła, jak sobie wyobraziłam, że to może już maluch 🙂 ale nie mam pojęcia, czy jest to w ogóle prawdopodobne...?



tydzień temu rozmawiałam ze swoją mamą na temat ruchów, ona użyła dokładnie takiego samego słowa -PYKANIE
a to jeszcze mądrzejsza Wiedźma ode mnie
sądzę, że to właśnie to!

Powodzenia!!!
Trzymam za Was kciuki, ale UWAGA! Poproszę o zwrotne 3mańki za 3-4m-ce;

teraz wertuję poronione strony, tymczasem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joll napisał:

tydzień temu rozmawiałam ze swoją mamą na temat ruchów, ona użyła dokładnie takiego samego słowa -PYKANIE
a to jeszcze mądrzejsza Wiedźma ode mnie
sądzę, że to właśnie to!

Powodzenia!!!
Trzymam za Was kciuki, ale UWAGA! Poproszę o zwrotne 3mańki za 3-4m-ce;

teraz wertuję poronione strony, tymczasem 😘


dzięki Wiedźmuniu :* to cudowne, nawet jeśli niemożliwe 😉

a ja za Ciebie ściskam i ściskam i czekam aż za 3-4 miesiące, dopadną Cię mdłości i inne ciążowe przypadłości (nawet się zrymowało) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joll wracaj jak najszybciej 🙂

Teściowe....chyba oddzielny wątek powinnyśmy założyć.

Za to moja mama oszalała, Dzwoniła do mnie już 2 razy, ze śliczne kaloszki widziała i pościel.
W szafie już widziałam,że skałda.
Ja jeszcze nie mam nic w domu dla dziecka. Chociaż już koleżanki mi całe tory szykują.Poczekam jeszcze chwilę.

Za to ciążowych rzeczy cała szafa.

Ja bym chciała 2 chłopaków chyba, tak się zastanowiłam jak myłam podłogę dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,mnie dziś tak boli głowa jak nigdy w życiu 😞
do tego psozłam z moim synem na spacer po lesie i widziałam zygzaka przed oczami,ledwo doszłam do domu 😞teraz mi przeszedł zygzak ale łeb boli dalej!


Moja mama nie bedzie miała operacji tylko sam gorset na 6 tyg! 🙂 🤪 🤪 🤪



Ja w 1 ciąży czułam ruchy w 16 tyg,teraz może być wczesniej,zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka- weż proszka na głowe ale tylko takiego co ma paracetamol a nie ibuprofen.

ciesze sie z powodu Mamy. Zdrowie najważniejsze.


Na prawdę czułaś już w 16 tygodniu? To może nie będę musiała czekać do 20?
A myślisz że to zależy od budowy ciała? Bo ja np jestem szczupła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...