Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam dziewczynki.

Wiem,jak to jest jak bardzo chce się już poczuć nawet najmniejsze ruchy dziecka,ale musicie jeszcze poczekać.
Pierwsze ruchy dziecka typu dotykanie palcem,bulgotanie ,przelewanie wody czuć najwcześniej ok.16 tyg.ciąży a już kopanie nawet to delikatne dopiero po 20 tyg.No niestety trzeba poczekać.Wasze maleństwa są jeszcze za malutkie ,żebyście czuły te ruchy.
Trochę cierpliwości...doczekacie się;-) to wspaniałe uczucie prawda!!!!

Życzę wam dużo zdrówka i jak będziecie miały jakieś pytanka walcie śmiało do styczniówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁
Wiecie dziewczyny, od wczoraj wieczora strasznie boli mnie głowa (a mnie nigdy nie boli głowa), może to pogoda, ciśnienie... :/ W nocy obudziłam się przed 5-tą, o 6-tej przytulałam kibelek :X , a zasnęłam dopiero koło 7-mej :/ o 9.30 znów się obudziłam z potwornym bólem głowy oczywiście. Jestem padnięta, zaraz chyba zorganizuję sobie jakąś kąpiel i do wyrka.
Wy wszystkie chorowitki szybciutko wracać do zdrowia proszę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycloud fajnie rozwiałaś nasze nadzieje 😞

Basik mnie też bolała głowa w piątek w nocy 😞 ale przeszło bez tabletek za to wczoraj zaczęłam mieć dreszcze i bałam się że coś mnie bierze odrazu kąpiel herbatka i łóżko...wyspałam się jak dziecko i przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik u mnie przygoda z pierwszą krewetką też była nietypowa bo nie wiem skąd się wzięła w akwarium i tak narobiło ich się z 30 🙂 niedługo nie będą miały gdzie pływać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilonab napisał:
Mycloud fajnie rozwiałaś nasze nadzieje 😞

Basik mnie też bolała głowa w piątek w nocy 😞 ale przeszło bez tabletek za to wczoraj zaczęłam mieć dreszcze i bałam się że coś mnie bierze odrazu kąpiel herbatka i łóżko...wyspałam się jak dziecko i przeszło 🙂


Jeszcze tylko kilka tygodni! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś witamy w naszym gronie 🙂 Nic się nie martw dolegliwościami bo my też je mamy jedne więcej drugie mniej 🙂 przynajmniej wiemy że jesteśmy w ciąży bo tak na sucho to co byśmy z tego miały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam kosmos w domu . Jedyna miła chwila z dzisiejszego dnia to w końcu mam czas na poczytanie co piszecie. REMONT! 🤢 Dookoła biały pył a końca nie widać. wracam na chatę po 10 h pracy i nie wierze własnym oczom 😲 Ilonab co do pukania to ja właśnie dziś rano miałam takie samo wrażenie a że to moja druga ciąża - co prawda pierwsza 11 lat temu ale tego uczucia się nie zapomina. Sama zachodziłam w głowę czy to możliwe 🤪 Fajnie czas leci dzieciorki rosną brzuchy też a my czekamy na sygnały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWYORK współczuje tego remontu...ja zawsze się migam od takich rzeczy 🙂 nie często mi to wychodzi ale daje rade 🙂 Ale tu cisza bez Amii 😞 biedna w łózku leży...Klapoucha Męża pociesza...halo!!!Kobitki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy kolejną ciężaróweczkę 🙂

ilonab jakiś czas temu też poczułam "pykanie" 🙂 pisałam wam o tym...ale doktorek powiedział, że to zdecydowanie za wcześnie, co wcale nie przeszkadza mi po cichu wierzyć, że to był astronauta 😉 hahaha a jak już wreszcie poczujemy "prawdziwe" kopniaki to dopiero będzie radocha! 😁

zaczęłam od dzisiaj notować swoją wagę, na razie chyba raz w tygodniu wystarczy (?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja notuje centymetry w pasie 🙂

Mam okropny wieczór 😞 ściskam kibelek od 2 godzin 😞 az mi nosem poleciało a potem mnie piekło w środku 😞

Dziewczyny czy uważacie że USG powinno byc robione co 3 tygodnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja koleżanka miała robione USG co 2 tygodnie a ciąża przebiegała prawidłowo. Lekarz prowadzący zadecydował że dla jej spokoju nie widzi w tym problemu. Podobno bardzo dobry specjalista i lekarz który prowadzi wszystkie babki w ich rodzinie więc nie była to kwestia naciągania. Wspominała że nie za wszystkie badania skasował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...