Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Obudziłam się rano, gorączka spadła, czuję się znacznie lepiej 🙂 Tak mnie wypociło w nocy, że przebierałam się trzy razy, może wyszła ze mnie ta grypa 🙂 🙂 🙂

Co do badania USG, to ja do tej pory właśnie miałam robione co 3 tygodnie, w tym raz na własne życzenie. I właśnie zastanawiam się czy na kolejnej wizycie też bez obaw mogę zrobić usg czy czekać aż 6 tygodni (no teraz już 5)...

Dziewczyny mój ślub już za 2 i pół tygodnia, ale się stresuję :P

ilonab - taka dziewczyna z mojego osiedla wymiotowała ponad 15 razy dziennie i po pierwszym trymestrze jej przeszło!

Dziewczyny czy wam też z końcem I trym. zaczynają ustępować objawy? Mnie nawet piersi mniej bolą, a w nocy siusiałam tylko 2 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Misie Brzuchate.

Bardzo Wam współczuję tych wymiotów, bo samam miałam tylko kilka razy i mam dosyć.

Sezon grypowy więc musimy uwarzać na siebie. Mam wizytę za tydzień to się dowiem o to szczepienie na grypę.

Co do piersi to mnie od kilku dni kłuje w jednej.Ale tak że nie mogę wytrzymać. Jak mnie znowu zakłuje to idę to lekarza. Spać przez to nie mogę.

Która pisała o nawilżaczu? Podaj mi jeszcze raz nazwę i czy jest ok. Bo sucho w nosie, sucho w ustach. Cały sok wydudniłam przez noc.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół nocy walczyłam z kibelkiem wrrr....katastrofa 😞 teraz ból głowy.Dzisiaj nie wychodzę z łóżka nie ma bata,tylko przydał by się jakiś sztab osób co by trochę tu ogarnęły(poprasowały bo nie znoszę)

Amii mnie piersi też nie bolą ale za to mam jak krowa dojna 🙂 z C mam D i do tego takie jędrne jak po operacji 🙂 ku uciesze Męża 🙂 Mam nadzieje że mi mdłości przejdą do twojego ślubu bo mam mega ochotę na torta 😉 Ciesz się że choroba już Ci mija...niech ucieka daleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha ja mam taki nawilżacz CLIMATIC ULTRASONIC HUMIDIFIER 330B ma jonizacje i dwa ustawienia mocy z jaka wypuszcza parę do zestawu dali taki specjalny odkamieniacz by od czasu do czasu wyczyścić.Ja jestem z niego zadowolona bo kiedyś miałam taki mały i przez niego w nocy bym spłonęła bo zaczął się topić i śmierdziało strasznie dobrze że ja wrażliwa i szybko wyczułam co się święci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleee jak pomyśle jedzenie to mi wszystko znów w gardle staje 😞

Ja też miałam pysznego torta ojjj...jak bym go jeszcze zjadła 🙂 Dobrze że mam zdjęcia to chociaż popatrzę na niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja jem banany i popijam kefirem 🙂 a tak ogólnie to staram się jeść wszystkie...duzo jabłek jem bo wtedy nie mam takiego zaparcia.A do tego soki sama sobie robię z pomarańczy i marchewki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...