Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam, nadrobilam ponad 20 stron...tyle piszecie 😉
ja wlasnie dzis mam ostatni dzien zwolnienia, jutro do pracki i nawet sie ciesze wreszcie jakies zajecie bedzie, skoro dobrze sie czuje i z dzidziusiem od samego poczatku jest wszystko ok to po co tak wczesnie siedziec w domku. planuje takie dluzsze zwolnienie dopiero w grudniu.
co do drzyzgi to nie ogladalam, natomiast regularnie ogladam brzydule 🙂
ponoc urodzilam sie w czepku i z wlosami bardzo dlugimi.
zapowiada sie piekny dzionek, slonko zglada mi do mieszkanka trzeba to wykorzystac, skocze do miasta popatrze na jakies ubranka mamusiowe.
dziewczyny dzis dzien chlopaka wlasne radyjko mi przypomnialo a ja z kwitkiem meza rano do pracy pognalam 🥴
macie pomysl na prezencik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie moge spac na zadnym boku...bardzom mnie bola biodra najlepiej spi mi sie na plecach,ale potem i one bola wiec krece sie cala noc...co chwile przewracam....i nie spie dobrze przez to...dzis mialam fajny sen..snilo mi sie,male dziecko chlopczyk sliczny noworodek spytalam czyj on jest a jakis glos powiedzial,ze ktos go zostawil..spytalam czy moge go zabrac a ten glos powiedzial,ze urodze wlasnego syna!!!!
jeso,ale fajnie jakby faktycznie urodzil sie synus 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na ostatnim usg (11tydz) moj lekarz pokazywal mi jedynie miejsce gdzie wkrotce rozwinie sie plec dziecka ale kiedy dokladnie to bedzie to nie wiem ale wydaje mi sie ze okolo 5-6 misiaca, z reszta jak lekarz ma dobra aparature i dobre oko i bedzie w 100% pewien to powie. no i najwazniejsze dzidzius musi sie odpowiednio ulozyc. trzba poki co cierpliwie czekac ja osobiscie wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ranne Ptaszki!

Dzień zaczął się źle. Poryczałam się. Mój chłop nie rozumie, że potrzebuję trochę więcej ciepła, czułości i zainteresowania. Zwłaszcza że nie chcodzę do pracy i cały dzień nie mam do kogo gęby otworzyć. To mi złośliwie odpowiedział czy ma zrezygnować z pracy i wszystkich innych zajęć. A jak wychodził i mu wspominałam że dzisiaj spotykam się z koleżanką to powiedział,że on będzie nieszczęśliwy sam w domu siedział.

No jakaś paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak nasi panowie sa bardzo wyrozumiali troskliwi i bardzo sie wczuwaja w to co akurat my teraz odczuwamy. nie rozumieja w ogole tego ze mamy glupawke hormonow. nie przejmuj sie jutro tez jest dzien, nie wolno nam sie smucic i denerwowac bo to zle wplywa na dzidziusia. jesli Cie to pocieszy to ja swiruje bardzo czesto potrafie poplakac sie z byle powodu i robic sceny ale wiem ze to nie ja tylko hormoniki wiec czuje sie usprawiedliwiona 🙂 co nie zmienia faktu ze kazda z nas potrzebuje dwukrotenj czulosci i milosci i wyrozumialosci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ami jeszcze przed ciaza moje uda kwalifikowaly sie do operacji plastycznej rozstepy i celulit to moi przyjaciele od dawien dawna dlatego zamierzam sobie kupic jakis kremik (gerber) od 4 miesiaca mozna juz stosowac na uda tyleczek i brzuszek. mam nadzieje ze dzidzius wyciagnie ze mnie te urokliwe rozstepy z mlekiem juz za pol roku 😉 nic sie nie martw po porodzie wezmiemy sie za siebie i za rok bedziemy dumnie paradowac w bikini 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka - Dzięki za małe pocieszenie 😉 Tak sobie pomyślałam, że to może genetyczne, bo moja mama miała po ciąży i najstarsza siostra też, a ta średnia cała jak bobasek a urodziła 8 miesięcy temu. Ja jeszcze nic nie stosowałam, dopiero mam zamiar teraz od 4 miesiąca, oby się to nie dwoiło 😉

Zyzia
- z tym spaniem to większość z nas ma kłopoty. Jak na początku spałyśmy jak niedźwiedzie, to teraz toaletka kilka razy, a potem bezsenność...

gabiś
- no właśnie skąd? Chyba od dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...