Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale się dziewczyny dziś rozpisałyście 🙂 Nadrabiam zaległości po pracy. A propos płci to przyśniły mi się bliźniaki - chłopiec i dziewczynka :P A tak liczyłam że jak już mi się przyśni to będzie znak. Chyba że na synka bo córkę już mam. Mam faze na fante - nigdy nie przepadałam w ogóle to pomarańcze mogłyby dla mnie nie istnieć a tu taki kaprys i trzyma mnie już z tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczyny 🙂 w ten fantastyczny zimowy poranek 🙂 zimowy bo u mnie za oknem napadało sniegu ze ho ho 🙂 a jak tam humorki? u mnie w porzadeczku tyle ze mam straszna ochote na pepsi...od rana jak sie tylko obudziłam to bym sie napiła takiej zimniutkiej pepsi 🙂ale ze moj mezczyzna poszedl dzis rano ze mna na zakupy i zakazal kategorycznie mi takich napoi...soczek albo nestee :/ zaczynam sie czuc jak male dziecko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

wtrace sie , bo moje wszystkie grudniowki chyba jeszcze śpia...

Nalwos na poczatku tez nic poprostu NIC nie pilam poza soczkami i woda a pozniej jak zobaczylam,ze wszystkie ciezarowki od czasu do czasu popijaja pepsi lub cole to tez sobie pozwolilam na male co nieco 😉

Mała ilosc raz kiedys nie zaszkodzi, jedynie jakbys pila kilka litrow dziennie to bym Cie skarcila 😁

Widze,ze juz osiagnelyscie 13tc , czyli najniebezpieczniejszy okres juz za wami, jednak dalej sie pilnujcie, u naszych grudniowek jedna dziewczyna stracila synka w 19tc a druga juz chyba w 28 😞 a ja myslalam,ze jak 13tc za nami to juz nic nikomu nie grozi, ale niestety tak sie nie stalo 😞

Czas szybko mija po tym 13tc 😉 mi smignelo ,ze hoho! 🙂 nawet nie wiem kiedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam WaS 🙂
wczoraj doswiadczylam czegos cudownego...lezalam sobie trzymajac raczke na brzuszku i poczulam w pewnym momencie pod dlonia"kuleczke",ktora sie poruszyla...nie umie tego opisac...nie bylo to kopniecie dzieciatka,ale uczucie jakby sie cos przesunelo-kobieta,ktora byla juz w ciazy wie,ze to dzieciatka-mysle0ze sie obracalo,albo rozpychalo....cudowne uczucie.. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Dziewczynki 🙂

Czy wasi Mężczyźni też was o pytają o wszystko gdzie co leży?? Jakby co najmniej wrócili z Ameryki i mieszkali w zamku z 50 pokojami?? Mój Mąż postanowił mnie obudzić ponieważ nie mógł znaleźć rachunku który leżał na półce w przedpokoju a moja teściowa włożyła go tylko pod chusteczki higieniczne 😮

Elkka jak ja dałam mojemu Mężowi dotknąć brzuch bo poczułam coś jak się przesuwa to on stwierdził że to kupa ☺️

fredeczkaa ale mnie nastraszyłaś 😞 ja już jedno dzieciątko straciłam w 7 tc i staram się nie czytać takich rzeczy by podnosić się na duchu że wszystko tym razem się uda

Nalwos u mnie brak śniegu 😞 jest bardzo szaro a humorek wróci jak pójdę później się przespać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nie bylo takie normalne kopniecie jak sie czuje-to moja 3 ciaza wiec nie chce zmylic...w pozniejszym czasie tez czuc taka poruszajaca sie po brzuchu-kuleczke-to stopa dziecka albo kolanko-a to bylo zupelnie podobne uczucie tylko niewidoczne na brzuchu 🙂 mysle,ze dzidzia sie porzadnie obracala albo cos w tym rodzaju,ale to dokladnie to uczucie...czulam to pod dlonia...i od srodka...mysle,ze na ruchy typowe jeszcze kilka tygodni bede musiala poczekac 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IlonaB poprostu trzeba miec swiadomosc ,ze z 13 tc nie mija cale zagrozenie ( ja tak myslalam ) . Mam nadzieje,ze kazda kobietka z brzuszkow donosi swoja kruszynke 🙂

a jesli chodzi o facetow to moj jest taki,ze sam szuka i szuka i szuka az znajdzie,zeby tylko sie nie spytac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wiecie co mi się zdarzyło w nocy...chciało mi się siusiu ale słyszę że moja teściowa jest w łazience to pomyślałam że poczekam i mi się przysnęło nawet nie wiem kiedy i po chwili obudziłam się a tu na spodniach mała plamka bo popuściłam...nie wiem kiedy i jak ☺️ aż byłam w szoku.Ostatnio łapie mnie takie silne parcie na pęcherz że ledwo do łazienki dobiegam i gatki ściągam.Chyba dzidzia na samym pęcherzu sobie leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellka mowi sie ze w kolejnych ciazach juz 16tc to norma na ruchy a u pierworodek nawet szczuple dziewczyny moga w tym okresie juz poczuc ( tylko,ze zazwyczaj nie wiedza,ze to malenstwo 😉 ) a termin na 5 , ale pewnie sie troche szybciej rozpakuje caly czas mam to wrazenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IlonaB ja tez tak mialam 😁 wiec to chyba normalne na poczatku ciazy, jednak ja myslalam,ze to zapalenie pecherza 😉 chociaz wiedzialam,ze okres mi sie spoznia ale jeszcze nie chcialam robic testu zeby sie znowu nie zawiesc,ze falszywy alaram. I w swieta wielkanocne zrobilam test i juz bylo pewne, ze to ciaza 🙂 i do lekarza poszlam w 7tc :P wrocialam do domu i zarejestrowalam sie tutaj i tak do teraz zostalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczkaa jak to zrobiłaś że masz tak posłusznego partnera??

Ja też czuję od czasu do czasu takie jakby gilgotanie w dole brzucha a zazwyczaj jak odpoczywam wieczorem i nie trwa ono długo tylko chwilkę.Wszyscy mówią że to niemożliwe że czuję ruchy maluszka,ale jestem tak szczupła że podejrzewam że to ON bo przecież nic by nie było tak częste i prawie o jednej porze a czasem w nocy.
Nawet jakby to nie było maleństwo to wolę sobie mieć nadzieję i wkręcać bo wtedy czuję że nawiązuję jakąś wieź z maleństwem bo zawsze wtedy dotykam to miejsce w którym poczułam to mysianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IlonaB posluszny to on raczej nie jest ale jego duma nie pozwala mu sie spytac o cos tylko musi wszystko sam, taka Zosia samosia :P . A kiedys byl gorszy ale chyba zrozumial,ze nic nie musi wiecznie trwac i ze nie bede z nim bez wzgledu na wszystko jak wylecial z domu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki ja dzisiaj leniuchuję razem z dziewczynkami mają wolne w szkole więc nie chciałam żeby siedziały cały dzień same.Za oknem piękne jesienne kolory liści drzew pokryte cieniutką warstwą śniegu i ciągle pada. Myślę że jak mi się spodoba siedzenie w domku to przedłużę sobie pobyt chociaż obiecałam w pracy że zamknę październik ale to nie problem przywiozą mi papierki do domu i też zrobię. Zresztą zdaję sobie sprawę że nawet jak pójdę na l4 to i tak będą mi dowozić pracę bo porostu nie będzie miał kto tego zrobić.
Życzę miłego dzionka bo my dzisiaj robimy babski dzionek :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa....to taki sposób.
Mi mój Mąż czasem wypomina że chciałam go zostawić jak byliśmy narzeczeństwem bo mi coś odbiło,ale nic przez to nie zrozumiał.Dalej taki jest jaki był ale to wina jego mamusi bo mu wszystko pod nosek podaje a mnie niedługo przez nerwy do zakładu psychiatrycznego zamkną.Sama mi to kiedyś powiedziała że powinnam się leczyć bo nie słucham jej głupich rad.

Zresztą temat teściowej już był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elkka mysle,ze po 36tc juz moge sie rozpakowywac w najgorszym przypadku 😁

IlonaB u nas tez juz tematy tesciowych byly poruszane wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele razy 😉
Ja zawsze moja chwalilam itd a teraz moge o niej pisac "tesciowa" tylko w cudzyslowiu 😠 nie wtraca sie itd ale poprostu to zla kobieta jest 😉
Natomiast jak ja mojego wyrzucilam z domu to jego mamuska jak do niej poszedl tez mu torby spakowala.

Moj wylecial z domu jak nie przyjechal na moje urodziny,niby dlatego,ze mu popsulam niespodzianke z zareczynami ale to mis ie wydaje mooooocno naciagana historia 😉 no i powiedzialam mu ,ze nie ma po co sie oswiadczac bo i tak za niego nie wyjde 😉
a on sobie baaaaardzo swoich tesciow chwali 🙂 mieszkamy u moich rodzicow i to chyba mu bardzo pasuje chociaz myslal,ze oni beda sie wtracac w nasze zycie itd ale cale szczescie tak nie robia 🙂 i jeszcze jak mnie nie ma a on wroci z pracy to moja mamuska zachowuje sie jakby to byl jej synus rodzony i obiadki pod nos mu podstawia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...