Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślałam że na pogrzeb pójdę ale nie będę wchodzić jak będzie otwarta trumna i dotykać też nie będę bo wiem że wtedy mam noce nieprzespane i do łazienki też będę bała się iść. Także myślę że będę tylko na cmentarzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi w lutym tego roku zmarla moja ukochana babcia. Zawsze, jak mówiła,że jej czas już się zbliża to ja jej mówiłam, że musi jeszcze zaczekać na moje dziecko. Babcia zmarła, a ja w lipcu zaszłam w ciążę... 😞 Ale wierzę, że patrzy na nas z góry i sie cieszy. dlatego właśnie chciałabym, zeby mój skarbek urodził się 8.04, w dzień urodzin mojej babci, 80 lat po jej narodzinach.
ilonab ciężko podjąć taką decyzję, ale nie możesz wierzyć, że to zaszkodzi dzidzi. To co sie stało w zeszłym roku to zbieg okolicznośći( ten wóz pogrzebowy). To jest pogrzeb bliskiej osoby, a babcia męża na pewno chciałaby, żebyś się z nią pożegnała. Tk jak mówisz nie musisz zaglądać do trumny ani jej dotykać, najważniejsze, ze będziesz w jej ostatniej drodze. Zobaczysz, będzie dobrze, babcia ne pozwoli, zeby prawnusiowi/prawnusi coś się stało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wam powiem, ze odważyam się dotknąć babci tuż przed zamknięciem trumny, bo pomyślałam sobie, ze babcia tak mnie kochała, a ja się teraz jej mam bać, to nie w porządku. Pogłaskałam ją po czole, była strasznie zimna, ale ja nie poczułam zimna tylko ból w ręce... 🤨 A teraz czy siedzę czy gdzieś jestem i coś robię, czuję nieraz zapach babci i wiem że do mnie przychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IlonaB moj dziadek mial tetniaka aorty i tez kazali przygotowac sie na najgorsze a dziadzia zyje do tej pory i ma sie calkiem dobrze, nawet juz zaczal chodzic! a nie chodzil bo ma sztuczny staw biodrowy bo mial zlamany.

Jesli obawiasz sie pogrzebow itd to nie idz chociaz ja jestem zdania,ze ktos musi odejsc z tego swiata,zeby ktos mogl nowy sie pojawic. Ale wybor nalezy do kazdej z osobna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem z 12.08, zodiakalny Lew i mam chyba wszystkie najgorsze cechy tego znaku 🙂 I często czuję, że odstaję od mojej rodzinki 😉 dogadywałam się tylko z mim ś.p. kuzynem, który też był lwem no i ś.p. babcią, która była baranem. Nie wierzę w horoskopy, ale jesli chodzi o mnie jestem TYPOWYM zodiakalnym lwem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa jeśli dobrze pamiętam wcześniej pisałaś z naszą ilonką, że masz 18 lat? Moja sąsiadka urodziła jak miała 18 lat, kurczę łatwo nie było na początku, ale dobrze,że miała mamę przy sobie, bo szkoła, matura, facet, który jej cyrki odstawiał, a teraz jest 2 lata po ślubie w szczęsliwym związku z ojcem małego od 7 lat (bo przed [orodem to za szczęśliwa nie była), a życie ma super 🙂 Musisz być bardzo silną osobą, podziwiam, bo wiem, ze szczególnie w tym wieku nie jest łatwo i daję oklask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za rady...

Basik ja miałam opory aby pożegnać się z moja babcią ale przełamałam strach i weszłam do kaplicy dotknęłam babcie za rękę i jakoś tak mi ulżyło a na ręce do tej pory czuję jaka była zimna.

Moja Babcia zmarła tak nagle,ale w dzień jeszcze coś mnie tknęło by do niej zadzwonić i zapytać się jak robi ogórki w occie do obiadu.Na koniec pytałam się o zdrówko a Babcia powiedziała "dzięki Bogu wszystko dobrze" a wieczorem zmarła 😞 Jak już usnęłam to poczułam jak mnie ktoś przytula i wiedziałam że to moja Babcia przyszła się ze mną pożegnać albo to były jakieś moje zwidy.

Wiem że moja Babcia i Dziadek bardzo by się cieszyli gdyby mogli być na moim ślubie i poznali swoje prawnuki ale niestety życie jest krótkie i nigdy nikt nie wie kiedy będzie pora odejść 😞

A co do Dziadka to był najlepszy Dziadek na świecie, zawsze jak mnie zabierał do miasta to mówił wszystkim Panią w sklepie że idziemy do Urzędu Cywilnego i będę jego Żoną 🙂 taki szalony staruszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam galerie brzuszków z 5 miesiąca i niektóre Dziewczyny mają takie maleńkie 🙂 a inne jakby miały już 9 miesiąc,ale nas ta natura dziwnie stworzyła 🙂 jakbyśmy nie mogły mieć wszystkie takich samych brzuchów danego miesiąca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny,
ale sobie pospałam 😆 odkąd jestem na zwolnieniu to sobie tak pozwalam...

Basik - śliczny brzusio, wcale nie jest taki mały! Ja mam podobny, może nawet troszkę mniejszy, a nie byłam przed ciążą takim "chuderlakiem" jak Ty 😉

Ilonab - ja byłam już w ciąży na pogrzebie i to w dodatku dziecka. Postanowiłam jednak nie wkręcać się ale i tak nie było łatwo. Cały czas musiałam się przekonywać, że to nie będzie miało żadnego wpływu na mojego maluszka. Tak jak pisały dziewczyny -nie dajmy się zwariować!

U mnie prawdziwa śnieżyca! Kwitnące pelargonie na balkonie przykryte czapami śniegu...

Ślicznie i biało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój tato, jak zaczęłam zostawać na noc u Mariusza, powiedział, ze jak przyniosę do domu dzieciaka to mam się wynosić, a on nie będzie chciał mnie znać... A jak już zaszłam w ciążę i zaczęły się problemy z Mariuszem to tato powiedział, że my jego łaski nie potrzebujemy, sami sobie poradzimy; on jak będzie potrzeba, to potrzyma mnie za rękę przy porodzie, dupkę maluszkowi wycierać będzie i na spacerki chodzić też 😁 No i powiedział, ze jak Mariusz taki kretyn jest to niech później żałuje, że przegapi najlepsze chwile 🙂 A ja tak bardzo bałam się mu powiedzieć, a jak już przyszło co do czego okazał się być taki kochany 🙂 Codziennie pyta jak sie czuję, każe pokazywać brzuszek, a jak ostatnio po kilku dniach zobaczył jak urósł to się prawie popłakał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...