Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to koniec przytulania, właśnie wrócilismy ze szpitala od okulisty, mój cudowny mąż ma wirusowe zapalenie spojówek, zakaz dotykania, spania i wogóle najlepiej żeby jedno z nas zniknęło. A do tego wdupili mu jakieś krople do oka i razi go światło, więc siedzę po ciemku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia – wstaw koniecznie fotkę jak już będziesz platynową blondynką 🤪 No i daj czadu jutro w domowym SPA, a co! 🙂

Perelka – pewnie boi się o dzidziusia, bo cośtam sobie wkręca. Mój dopytywał się na początku czy nie zrobi dziecku krzywdy. Wyjaśniłam, pokazałam obrazki i jak ręką odjął. A ochotę ma z dnia na dzień coraz większą; wprost proporcjonalną do wielkości mojego brzucha. :P

A tak w temacie brzucha: ostatnio już dwie osoby dziwiły się, że rodzę dopiero w kwietniu a nie za 2-3 miesiące; że niby mam taki wielki brzuchol... ☺️

MadzikM – ciasto pycha, koniecznie muszę zrobić

Sztunia – no to niefart z tym wirusem... 😞 Smutno tak się nie przytulać i w ogóle. Mój mąż rozchorował się wczoraj na jakieś przeziębienie i nawet na całuska nie mogę liczyć.

Moniad – ja też od kilku dni na brzuch narzekam, ale dzisiaj jest lepiej niż wczoraj więc chyba jednak bez lekarza się obejdzie. Może i Ty poczujesz się lepiej (trzymam kciuki), ale nie czekaj za długo z wizytą przy silnym bólu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konfliktowe dziewczyny, nie martwcie się - przeciwciała bardzo rzadko pojawiają się już w pierwszej ciąży, bo krew Wasza i maluszka nie miesza się. 🙂
Co do pytania Klapouchy, to widzę że masz często robione testy na obecność przeciwciał, więc na pewno na czas lekarze będą mogli zareagować. A co do USG to ocenia stan ogólny; przeciwciała matki wywołują niedokrwistość dziecka, atakując jego erytrocyty, co hamuje jego rozwój, co jak myślę da się zobaczyć na USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień na nogach...jedzenia jakby wojsko miało przyjechać 😮
Dopiero do łóżka wlazłam

Moniadad nie daj się bólowi brzuszka...

JoZo nie słuchaj innych bo teraz wszyscy będą nam dawać dobre rady i albo skrytykują nasz wygląd albo będą się zachwycać.

Mi dzisiaj kosmetyczka powiedziała że zbrzydłam...halo halo ma Pani lusterko to niech w nie spojrzy bo ja jej nie krytykuję.

Sztunia to macie teraz małą separację 😞 odbijecie ją sobie później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAPOUSZKA silna babka jesteś to i konflikt pokonasz 😉 będzie dobrze bo jesteś pod stałą kontrolą.Ja przy poronieniu miałam podane przeciwciała bo lekarza wymyślili sobie że poroniłam bo mieliśmy konflikt tylko że badali moją krew a Jacka nie i tak to iż mam A rh - to znaczy że mam konflikt ( w głowę mogą się puknąć) pytałam innych lekarzy czy to możliwe to się śmieli 🙂

Ale jakieś przeciwciałka myślę że nie zaszkodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz,a u mnie taka zagadka,ze mam przeciwciala mimo ze to moja pierwsza ciaza,nigdy nie bylam w ciazy i tez nie poronilam,no chyba ze o tym nie wiem?!!?!?!?!i nie mialam podawanej immunoglobuliny!badali teraz tez krew mojego partnera ale u niego nic nie wyszlo...
poki co bede pod stala opieką lekarzy z matki polki" nastepna kontrola za 6tyg...a w pon do poradnii do lodzi..wiec dowiem sie wiecej co i czy cos nam grozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...