Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie znosze przesadow, nie wierze w nie, tylko jak patrze na reklamy tvn o chorych dzieciach to mi ich zal i czasem sobie pomysle ze moje takie moze byc ale nie wierze w to, wszedzie sa przesady w tv lodowce lazience zwariowac mozna, a juz najgorzej jak tak sie poslucha "dobrych rad zyczliwych ludzi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do przesądów, nie wierze byłam u fryzjera włoski scinałam farbowałam i jakos nic sie złego nie dzieje a mi odrazu lepiej bo juz w długich to nie wygodnie człowiek taki przytłoczony,na reklamy z tymi dziecmi nie patrze nie to ze wierze w te przesady ale mi tychy dzieci szkoda i wkurza mnie to że nigdy na ich rechabilitacje dalsze leczenie nie ma nadal pieniędzy.A dziewczyny teraz juz mi razniej jest zdjęcie dodałam swoje juz inaczej a nie tak icognito;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam na pogode nie narzekam,jak nie pada to jest dobrze a wiadomo ciepło raczej juz nie będzie nie ma szans,trzeba sie do zimy powoli szykować.A ja mam takie pytanie jezeli kogos uraziłam to przepraszam ale jak u was jest z zyciem intymnym bo ja jakos mam ochote na sex ale mój partner ciagle sie wykreca as to ze zmeczony ze go głowa boli nic nie rozumiem,a zanim zaszłam w ciąze to kochalismy sie 3 razy w tygodniu a teraz to moge pomarzyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
wspominalyscie wczesniej o zakupach :P uwielbiam je hihi a najlepsze sa wlasnie w swieta wszystko ladnie przyozdobione muzyczka w tle i tylko wybierac wszystko z polek :P
dla dzidzi jeszcze nic nie kupilam i dopiero bede kupowac w lutym 🙂
a teraz o sexie...wiec ja tak jak Madziaa wogole niemam ochoty,naczytalam sie ze wlasnie w tym okresie ciazy sex jest wspamianly i wogole ze babki chca ble ble ble u mnie sie to niestety nie sprawdza...az mi zal czasami mojego meza 😞 biedactwo musi wytrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra. Chociaż mam zmienne chęci. Bywa że za nic mi się nie chce choć wiem że facet by pobrykał.
Może twój mężczyzna się poprostu boi że zrobi krzywdę dziecku, może koledzy mu coś nagadali albo może naczytał się czegoś w internecie. Jest też opcja że rodzice jego coś powiedzieli na ten temat. Chyba że ma jakieś zmartwienia i to w ten sposób przeżywa. Kto wie. Trzeba szczerze pogadać, aczkolwiek pewnie to będzie dla niego trudne. Mój mi przedwczoraj powiedział że jak się kochamy to mu się wydaje że "upycha" dziecko 😉 Wyjaśniłam mu że bobas jest świetnie chroniony i że co najwyżej zasnął od kołysania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...