Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emi jeszcze jeśli chodzi o termometr to mierzenie temperatury z pupki jest zawsze najdokładniejsze a te termometry na czoło lub do ucha lubią pokazywać dziwne wyniki...ale każdy ma swoje zdanie i kupuje to co chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj zaliczyłam dentystę, nie obyło się niestety bez bólu... Aż mała zaczęła kopać na fotelu ☺️

Ewi – uśmiechy dla dziewuszki, gratulacje! 🤪
Kirke – no i dla chłopaczka, równie fajna wiadomość. 🤪
Ale ty masz jutro ciężki dzień... trzymam kciuki żeby nie bolało bardzo

MadzikM – może jednak uda się urodzić naturalnie, tak jak chcesz, jeszcze mnóstwo czasu. A jak nie, to i tak najważniejsze że maluch czuje się dobrze 😉

Emi – będzie dobrze z nerkami. Tradycyjnie: trzymam kciuki!

Ilona
– faktycznie, długonoga piękność

Dołączam się do życzeń dla Anki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Moniadad wracaj szybko do zdrowia :*

Ja wam dzisiaj nie potowarzyszę bo będę szykować jedzonko na jutrzejszą imprezę.

Jak macie ochotę na torcik,sałatki,galaretki i inne takie to zapraszam do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie!
Gratuluję nowych chłopców i dziewczynek. Ale wam tej wiedzy zazdroszczę 😉
Jeżeli chodzi o termometr to ja mam zamiar kupić ten do ucha i czoła. Pierwszy wynik jest najbardziej wiarygodny. Nie chce męczyć dziecka wkładając mu termometr w pupę lub gnieś pod pachą.
Dentysta też by mi się przydał. Ciężarnym robią wszystkie zęby za darmo więc trzeba skorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiedziałam ale ostatnio mi inna ciężarna powiedziała. Wiadomo prywatnie zawsze szybciej.
Iskierka widzę dzidzia rządzi. Ja nie chodze jesc w nocy. Ogórki wogóle przestały mi smakować. Kiszone są za bardzo kiszone a konserwowe takie niedorobione. Ale mi się porobiło bo kiedyś uwielbiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem dzidzia dała mi popalić. Nie spodobało jej się że leżę na prawym boku i tak mnie pokopał bobas że aż mi się dziwnie zrobiło i musiałam się położyć na plecy. I wtedy spokój był. Po 10 minutach znów się położyłam na prawym boku i znowu protest kopniakowi. Tak mocno to mnie jeszcze dzidzia nie boksowała. Ale później jak już szłam spać to już niestety nic nie było. Ale zauważyłam że z każdym dniem coraz bardziej o sobie daje znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...