Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Lekarz nie chciał mi zrobić USG ale ja go poprosiłam ze względu na tą gulkę co czułam i powiedział że przyłoży tylko głowice by sprawdzić podał mi tylko długość 9,5 cm.

Za 4 tygodnie idę na badanie połówkowe do innego lekarza to tam się dowiem wszystkiego dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta gulka to mój brykacz mały i lekarz mówił że jak nie mogę spać na lewym boku to mam się nie martwić i nie męczyć w nocy.Ważniejsze żebym była wypoczęta bo wtedy dziecko lepiej się czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze,sporo nas,Kwietniówek! moje maleństwo to kawał człowieka 😉 wazy cale 200g!!ale tak baaardzo juz bym chciala znac płeć...
dziewczyny,czujecie juz ruchy dziecka?czy macie rowniez wrazenie ze czasem malenstwo jakos tak sie wypchnie,ze az boli" bo niewiem czy to normalne czy mam sie marwtic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perelka malenstwo jest jeszcze za male i siega ci do polowy pepka, dalej aktualizuje tabelke duzo nas tu jest coraz wiecej gubie sie troche [file name=nasz_brzuszek-427bf7f733dc196c37f051a3b518d6c5.doc size=61952]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/nasz_brzuszek-427bf7f733dc196c37f051a3b518d6c5.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jedna z dziewczyn ja znalazła i wstawiła link ale teraz nie moge znalesc, ja tez dopiero sie ucze ale nasze malenstwa sa jeszcze nisko i gleboko, dopiero teraz dadza czadu z rosnieciem, a co do suwaczkow to kilkni sobie na jakis z naszych wtedy wejdziesz na strone i wybierasz kiedy do porodu a potem dostaniesz taki długi link w ktorym musi byc kilka razy napisane url,nastepnie masz na brzuszku profil wchodzisz w jego edycje i tam jest cos z edycja forum i wstawiasz ten adres jako podpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perełka To suwaczki, wchodzisz np. na stronę babyboom i tam sobie robisz. Prościej jak po prostu klikniesz sobie w suwaczek, którejś z nas i automatycznie otworzy Ci się stronka, na której możesz zrobić sobie swój własny 🙂 jak zrobisz to dostajesz kod, który wklejasz w ustawieniach forum i już masz swój 🙂 Też miałam z tym problem, jak dołączyłam ale dziewczyny szybciutko mi wyjaśniły o co kaman 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...