Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi - ja mam chore nerki, m. in. mam piasek i być może że znów kamyczki. Myślę, że w ciąży jeśli chodzi o nerki najgorsza jest kolka nerkowa. I obyśmy jej nie miały. Wszystko będzie dobrze naprawdę 🙂 Ja mam odwrócone nerki, zwężone moczowody, opadającą prawą nerkę i żyję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie chcę cie denerwować ale miałam przypadek w swojej rodzinie z kamieniami w czasie ciąży u mojej rodzonej siostry.Miała ona bóle pomiedzy brzuchem a piersiami (ale to napewno nie były nerki)kamienie umiejscowiły sie tam ,nie mogła jeść,zrobili cesarkę w Warszawie i mała była zdrowa tylko że wcześniak a potem usuneli mojej siostrze kamienie,miała ich dużo.Ale nie wiem jak jest z nerkami,nie denerwuj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka dziewczynki! ja wyobrazalam sobie ze w ciazy to bede latac tu i tam,ze troche popracuje,a tymczasem jak nie krwiak to twarda macica i lezenie...dodatkowo mam podejrzenie konfliktu serologicznego,obecne przeciwciala we krwi i dostalam skierowanie do Łodzi do Matki Polki,do poradni patologii ciazy!! jak to uslyszylam to sie przerazilam samo slowo "patologia"..brrr..choc podobno poki co przeciwciala nie przenikaja narazie przez łozysko wiec dzieciaczek jest bezpieczny,ale trzeba tego pilnować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi moja kolezanka ktora za 2 miesiace rodzi to ma kamieie ale w woreczku i musi przestrzegac diete bo jak cos zje niewskazanego to tez miala straszne ataki bolu ale lekarz kazal jej brac nospe i jesc delikatne jedzonko i jakos ciaze znosi
staraj sie nie myslec o najgorszym bo pewna jestem w 100 % ze dziecko na tym nie ucierpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

wyrwałam się na chwilę z kuchni...nie mogę przebywać w tym pomieszczeniu bo więcej zjadam niż robię 🙂 a kilogramy rosną na wadze nieubłaganie 😞 trochę się nimi martwię bo wychodzi mi pawie kilogram na tydzień a ja nie chcę ważyć w 9 miesiącu 100 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab ja zauwazylam to samo tyje tyje i jeszcze raz tyje z dnia na dzien,
dzis poraz pierwszy zalozylam spodenki z guma co za blogosc a jak fajnie sie czuje i ludzie wreszcie widza moj brzuszek, dowiedzialam sie tez ze kolezanka ktora sie starala o dzidziusia jest w ciazy to juz 3 kolezanka w wydziale a 6 w pracy jak fajnie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nic nie kupuje i nie kupie. Wozki i foteliki mam po corci,potrzebuje tylko podwojnego wozka.Ale ja sie boje cokolwiek kupic,ze potem zostana mi tylko ciuszki.
Wole poczekac,az zdrowy sliczny dzidzius sie urodzi 🙂

A dzis snilo mi sie,ze urodzilam sliczna core w 25 tyg.
Jak pierwszym razem bylam ciazy to snilo mi sie kilka razy,ze urodzilam synka ale byla corka 🙂 wiec moze i tym razem jest na odwrot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety, ale w naszym stanie chudnąć raczej nie będziemy 🙂 Nie martwcie się kobitki, na pewno nie jest tak źle 🙂 poza tym większość kilogramów zrzucicie zaraz po porodzie a resztę w pierwszych miesiącach po 🙂 Przynajmniej ja tego się trzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...