Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zwlekłam się wcześnie rano, zostałam powieziona na te zajęcia dla ciężarówek...i co? pani prowadząca zachorowała! piątek 13 🙂

zrobiłam dzisiaj wypasiony obiad i musieliśmy jeść na raty 😉

JoZo wstaw fotkę swojego wielkiego brzucha 🙂

sztunia szkoda, że mąż choruje...ale miejmy nadzieję, że mu szybko przejdzie 🙂

Moniadad to teraz odpoczywaj i dbaj o siebie i kruszynkę. trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry śpioszki noc jakoś przespałam spokojnie i nawet do kibelka nie wstawałam 🙂 rano scoobi miał lizawkę i obudził mnie o 5 rano 😠 ale podałam piłeczkę do Piotra i on wstał z nim na dwór zresztą do pracy musiał się wybrać.
Mam zamiar w łóżku walczyć 🤢 z zadaniami ze statystyki matematycznej i inżynierii finansowej ale i tutaj będę zaglądała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Dzisiaj rano moj Konrad zakladal mi skarpetke ☺️ bo niestety bol w prawej pachwinie nie pozwalal mi podciagnac nogi do brzucha ( wlasnie z tej strony czuje ruchy Malenstwa wiec mam nadzieje, ze wszystko ok 🥴 ) ... do lekarza w czwartek - akurat teraz ten czas ciagnie mi sie w nieskonczonosc ...

Dziewczyny czy Wy czujecie ruchy po jednej stronie czy roznie ?
bo ja najczesciej po prawej stronie brzucha ...

moniadad kuruj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki moje;p;p
a ja wczoraj na wieczor poczulam ruchy az z wrazenia sie poplakalam ale to lzy szczescia,ruchy mozliwe ze poczul;am bo wczoraj wyprowadzil mnie z rownowafgi moj partner wychodzi na to ze jestem zdana tylko na siebie i moich rodzicow,on nigdy nie ma czasu nigdy nie ma pieniedzy kolejna wizyta u gin za ktora sama musze zaplacic eh czy on kiedys zmadrzeje dziewczyny???????milego dnia zycze wam wszystkim moj napewno nie bedzie mily;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero od niedawna w ogole czuje jakiekolwiek ruchy wiec pocieszam sie, ze moze w 16tyg Bobo upodobal sobie prawa czesc brzucha a pozniej ewentualnie sie rozepcha 😉

Ps. Moje BOBO pozuje do zdjecia 🙂 [img size=335]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzusio1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka nie przemuj sie tym burakiem.
Teraz jest najszczęsliwszy okres twojego życia i szkoda marnowac go na przemowanie sie. Lepiej cieszyc cie z maleństwa które dokazuje. To napewno wam lepiej wyjdzie niż zamrtwianie sie.Wiem że ławo mówić.ale sporóbuj znaleśc pozytwyne aspekty tego cos sie wokól ciebie dzieje.Ze maleństwo kopie, że roziwja sie dobrze, że masz rodziców na których możesz liczyć, że jesteś swietna kobieta i mamą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesz sie ale sa takie dni kiedy żałuje wszystkiego ,boje sie ze to dziecko bedzie cierpialo jak przyjedzie na swiat a mojemu w glowie tylko kasa jego rodzicow auta skonczone ma balwan 25 a dalej zachowuje sie jak dzieciak pracuje i za kazdym razem ciagle te same slowa nie mam pieniedzy a rodzice w anglii synka rozpieszczaja,bo tak sie przyznam ze ja z nimi nie gadam jak przyjezdzaja do polski to ja w domu u siebie siedze nie widze sie z nimi;/;/;/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mają racje. Faceci nie dość, że są niedomyślni to jeszcze często bezczelni.

perelka - nie przejmuj się. Ja się dzisiaj rano posprzeczałam z moim, nie chciał mi zapłacić za studia w tym miesiącu, choć wie, że mam mniej kaski i zusy, rachunki i itp..... debile :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie sytuacja wygląda troszku inaczej. Ostatnio z mojego zrobił się pracoholik. Wogóle nie ma dla mnie czasu, a jak jest w końcu jakaś wolna chwila, która możemy spędzić razem to twierdzi, że musi się odstresować po ciężkim tygodniu i oczywiście popijawki sobie urządza. Żeby to jeszcze normalnie się zachowywał to byłoby inaczej. A tu jak wypije wychodzi z niego "wieś". Naprawde niekiedy wstyd gdzieś razem wyjść. On oczywiście nie widzi problemu i twierdzi, że wszystko jest w porządku. A najgorsze jest to, że nie mam tu nikogo, jestem sama jak palec. Cała rodzina i przyjaciele w Polsce, a my mamy tu tylko siebie... 😞 Też zastanawiam się czy na pewno dobrze wybrałam. ogólnie jest dobry chłopak, ale ostatnio w sytuacjach kiedy najbardziej go potrzebuje-zawodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...