Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Brzuszki Maluszki 🙂

Agatta moje fika po lewej głównie, śliczny brzusio 🙂

ale mi się smutno zrobiło...życie bywa podłe, naprawdę 😞
też miałam trudne "momenty" nie do końca związane z alkoholem, i do tej pory to we mnie siedzi, ale się nie poddaję 🙂
dobrze, że możemy się przynajmniej wygadać na tym forum...

u nas pogoda za oknem też paskudna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też od rana ładna pogoda, słoneczko świeci 🙂 już nawet byłam na spacerku i zakupach dla mojego Maleństwa 🙂
Wczoraj miałam wizytę u lekarza, wszystko ok i prawdopodobnie będę miała synka, nastawiłam się przez rodzinę na córeczkę bo każdy mi ją wywróżył, no ale i tak się cieszę, że dzidzia jest zdrowa 🙂
A dzisiaj rano to o 8 mnie bąbel pokopał i obudził 🙂 w zasadzie codziennie mogłabym być tak budzona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taki śliczny niebieski komplecik normalnie od pierwszego spojrzenia się w nim zakochałam, oprócz ego pieluszki i takie pierdoły 🙂a więcej ciuszków zacznę kupować jak będę pewna płci 🙂 Bo jak narazie moja ginekolog nie chciała się za bardzo wypowiedzieć bo nie była niczego pewna na 100% 🙂 ale ja z tatusiem widzieliśmy siusiaka - bynajmniej tak nam się wydaje 😉 wszystko wyjaśni się za 4 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz oni wolą na początku nie mówić na 100%, moja babka też się wymigiwała, że raczej dziewczynka, ale ona nic nie mówi :p No ale za ponad tydzień mam połówkowe i może się potwierdzi. Ja tam nic nie widziałam między nogami :P Nie sądzę, aby się aż tak siusiak skrył :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam brzuszki....
kupilam sobie puder bo zem taka blada a ja nigdy sie nie pudrowalam ale widze ze dobry w perelkach,kapciuchy sobie cieple kupilam, a ogolnie to z mam chodzilam po sklepach bo szukala butow na teraz chciala dluzsze ale lydki ma grube i nie da rade zapiac,obym takich nog nie miala po mamie;/;/;/.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM ja z chęcią skosztuję 🙂 Widzę, że ty masz niemały talent kulinarny 🙂 Torciki, wymyślne dania mniam 🙂

perelka - też ostatnio byłam z mamą po buty, miała mega problem, tyle że ona ma problem z kostkami u stóp strasznie wystające ciężka sprawa. Ja też poluję na jakieś fajne kapcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii no to tez mega problem z tymi kosteczkami, a co do poprzednich słów Twoich no jestem finansowo niezalezna jestem teraz na chorobowym,lekarz mój prowadzacy zabronil mi wracac do pracy po tym jak trafilam do szpitala z krawaieniem malo nie starcialm dziecka i stwierdzono przy wypisie ze mialam poronienie zagrazajace zyciu dziecka;/;/;/i dlatego wybralam dziecko a do pracy jeszcze nie raz wroce;p;p;p,a co do papci sa fajne cieple ale dalam za nie 40 zl bo to takie goralskie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj schabiki pieczony w cieście francuski mniam ja dzisiaj serwuję karkówkę z grilla i ziemniaczki pieczone z sosem czosnkowym ale to dopiero na 18 bo tak głodomór z pracy wróci 🙂 zapraszam chętne
a na małe co nieco zjadłam pół słoika papryczki pepperoni i zapiłam mleczkiem zagęszczonym w tubce aż sama się dziwię 🤨 to od tego leżenia mam takie kulinarne zachcianki.
A co do zakupów to ja nie mogę sobie kurtki czy płaszczyka kupić bo za duża jestem a będę jeszcze większa:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaczytalam sie ostatnio w fajnej ksiazce,
to dziennik angielskiej 39 letniej aktorki,oparty na faktach ktora majac roczna corke zachodzi niespodziewanie w nastepna ciaze i na USG okazuje sie ze bedzie miala trojaczki!!!!!!
Super ksiazka 🙂 Dzieci to najwieksze skarby na swiecie ale ja bym tak nie chciala 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogoda piękna, spacer zaliczony! :laugh:

Agatta – ja najczęściej małą czuję po lewej stronie, sporadycznie bliżej prawej.
A Twój brzuszek – śliczny! 🙂

Smutne te alkoholowe tematy, szkoda że tak wiele kobiet musi przez tego typu sytuacje przechodzić 😞

Ania – przeurocze wdzianko młodego fana! 🙃
Normalnie jak człowiek ogląda takie cudeńka to nie sposób się nie uśmiechnąć

MadzikM – Twój obiadek brzmi znakomicie, wpraszam się bez dwóch zdań... No i jeszcze męża zaproszę, bo u nas dzisiaj tylko wczorajsza ogórkowa. 🥴
Moniadad – Twoja propozycja także smakowita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...