Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂
przeanalizowalam wkoncu 30 stron :P
klapoucha - fotka dzidzi wymiata tez bym chetnie poszla na takie usg kusi jak niewiem 🙂
Moniadad - spioszki super wlasnie ostatnio tez je widzialam w realu chyba w ta sobote sie skusze i kupie :P aha i powiem ci ze jestes baaaardzo odwazna 1,5 godziny na krzesle u dentysty..brrr :P
bogusia - waga sie nie przejmuj!a lekarza olej! 🙂 wiesniak jakis masz apetyt to jedz przeciez nie bedziesz sie glodowac..co do wagi mojego,mojej dzidzi to narazie ma 400 gram 🙂 a jestem wedlug ginekolog w 20 tygodniu...
elkka - imie sliczne Mischelle 🙂
perelka - troche drogo masz te badania :/ ja bez skierowania place za mocz 6 zl a za krew kolo 10 zl
iskierka - ten kalkulator narazie u mnie sie zgadza ale nie bede sie i tak nim sugerowac 🙂

no wkoncu nadgonilam :P
aha laseczki przyszedl mi email z lovelli ze zapasy sie wyczerpaly i ze od nowego roku beda nowe pakiety 🙂 wyscie tez cos takiego doslaly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewuszki powiedzcie mi czy wyjazd do moich rodziców w niedziele nie będzie jakimś ryzykiem? Od trzech dni nie czuje by brzusio twardniał i wsio jest ok ale mam dylemat bo bardzo bym chciała pojechać do rodziców a Emila jak zwykle że mnie wyczepie po co tam jadę i takie tam.Halo Kobieto to są moi rodzice.Sama nie wiem co robić.Pomóżcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta myślałam że tylko ja norme przekroczyłam 🙂 ale znalazłam inny kalkulator gdzie pisze że moge przytyć do 18kg 🤪 więc się ciesze 🙂 mogę jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewuszki.
wrciłam do domku po wyczerpującej paradzie po sklepach z sukniami ślubnymi.
koleżanka poprosiła o moje towarzystwo bo była umówiona w salonie tych sukien. napatrzyłam się i chyba zacznę zbierać na kieckę i w końcu pomyślę o slubie 🙂 - takie one piękne
może za 10 lat uzbieram na taką z trenem 🙂
a tak w ogóle, to dziś pierwszy raz czułam się tak lekko jak przed ciążą, jakbym w ogóle brzucha nie miała 🙂
super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania suknie zawsze są drogie w firmowych salonach 😞 lepiej uszyć i szycie wychodzi taniej.Ja jak pracowałam w sukniach ślubnych to najdroższa taka z długim trenem kosztowała 2500zł
a była prześliczna normalnie się w niej zakochałam 🙂 nawet sobie przymierzyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...