Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja się olikowałam rano pod prysznicem a wieczorem jeszcze kremik.
Czytałam że oliwka jednak moze wysuszac skóre (ja uzywam tej w żelu i rzyeczywiscie mam suchą skórę pod pachami w okolicy piersi-wracam do normalnej oliwki).

Lekarz powiedziła że moge brac wit C, Rutinoskorbin czy tego typu bo naczynek to ja już mam więcej niż piegów.

Bogusia dziękuję za linka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha bo oliwka nie nawilża a natłuszcza skórę.Zostawia tłustą powłokę przez którą skóra nie oddycha czasem i wysusza się jeszcze bardziej.W sumie to też dużo od skóry zależy bo moja to nawet ma uczulenie na oliwkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś zaczynam tracić apetyt. Wczesniej wciągałam wszystko jak odkurzacz a teraz to mi jużprzeszło. Jakoś nie mam ochoty na jedzenie specjalnie, tak jakby mi się żąłądek skurczył. Tak mało mi wchodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 😁

JoZo gratulacje będziesz teraz Królową Szos 😁

perełka uszy do góry !!!

Ja miałam dzisiaj jechać na wyniki, ale mi się nie chciało ☺️ Pojadę w środę 🙂

kirrke, Agatta no to idziemy na USG razem 😁 Tez mam na czwartek, na 13.00 🤪

Co do Wigilii- jedna, u mnie 🙂

Mariusz miał mnie wczoraj zabalsamować i wymasować, ale już wieczorem byłam za bardzo śpiąca, więc relaks przeniesiony na dzisiaj 🤪

Moje wczorajsze zachcianki skończyły się upieczeniem Murzynka 🙂 i zjedzeniem połowy opakowania kremu czekoladowego ☺️
A co do pieczenia, to wyszedł puszysty, pycha, a muszę powiedzieć, że pierwszy raz piekłam, wcześniej robiłam tylko karpatkę. Teraz powoli stawiam pierwsze kroki w kuchni, bo wstyd się przyznać, ale zbyt wielu rzeczy gotować nie potrafię, nigdy nie miałam potrzeby się uczyć, zawsze ktoś robił za mnie i teraz ... ehh... ale nawet lubię gotować, szczególnie dla Mariusza 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[img size=150]PEREŁKA" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
wbc to krwinki białe,zazwyczaj w ciąży są często podwyższone,ile masz tych wbc?
tu masz link to norm badan w ciazy
http://porady-poloznej.pl/interpretacja-wynikow-badan-krwi-w-ciazy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu Pipka rozbawiła mnie śliczna psinka;-)

Jozo gratuluje zdania egzaminu,niedlugo bedziesz smigac,ja mam na 16 grudnia egzamin zobaczymy czy do Ciebie dołacze czego bardzo chce;-)
Klapoucha płytki sliczne pochwal sie nam jeszcze nowym kibelkiem;-)
Iskierka ubranka sliczne zebym to ja wiedziala co ja nosze pod swoim serduszkiem jak narazie mam tylko te buciki z tygryskiem i czapeczke z uszkami.
Emii głowka do góry napewno przyjda na twoj slub zawsze tak kazdy mowi a pozsniej w ostatniej chwili kazdy sie zjawia wkoncu to twoj wazny dzien a nie ich ciesz sie i baw a nie;....
Amii Oliwia ładne imie nie wiem czy oklepane bo u mnie w Jelonce mało jest Oliwek wogóle jakos nie słysze o tym imieniu,mi sie podoba Gabrysia ale innym nie i mam to gdzies moje dziecko.
Bogusia to fajnie ze u Ciebie juz dobrze, u mnie niestety to nie odwracalne nie jestem juz z Pawlem teraz ma urlop gdzies wyjechal nawet nie napisal gdzie zapytal sie dzis przez smsa jak moje wyniki moczu i krwi.Dobre i to.
Co do swiat zawsze spedzam je u siebie w domku z rodzicami i bratem,do tesciow nigdy nie chodzilam zawsze pawel sam na ta wigile szedl pobyl u nich z 2 godzinki i przyjezdzal do mnie.teraz bedzie inaczej teraz nie przyjedzie 😞 😞 😞
Dlatego nie cierpie swiat niedosc ze z tesciami mi sie nie uklada to kazdy jest dla siebie sztucznie mily nie znosze tego;/;/;/
Co do spania ciezko mi sie spi nie ze maluch mi nie daje ale jakos tak samemu zle sie zasypia dobrze ze misiaq ladnego duzego dostalam od rodzicow 🙂
Kirke wracaj do zdrówka;-)*
Buziaczki dla wszystkich brzuichatek 🙂*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co do tego smarowania to słyszałam, że trzeba regularnie i najlepiej jakimś balsamem, ponieważ oliwka zatyka pory i nie najlepiej się wchłania (chociaż sama przez pierwsze 3 m-ce stosowałam bambino 😁), więc nawilża tylko zewnętrzną warstwę. Nie warto używać mega drogich smarowideł, ja np stosuję teraz Foliacti z Pharmaceris (ok.35zl.)- mąż stwierdził zdecydowanie lepsze napięcie skóry 🙂 Czerwony Garnier też jest u mnie w obiegu. Rutinoscorbin łykam z tym, że w moim przypadku wielkiej różnicy nie widać, mam straszne skłonności do pękania naczynek 😞 Widzę, że pojawił się również wątek kulinarny- ja w kuchni czuje się jak ryba w wodzie przez co mój mąż nie może brzucha zgubić :P Zdecydowanie jestem samoukiem, bo mama mnie zawsze z kuchni wyganiała, bo była zdania że jak jej na ręce patrzę, to jej nie wychodzi 🤢
Lecę dalej odgruzowywać szafki- już najwyższy czas robić miejsce na śpiochy, pajacyki i takie tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniałam, co do kopniaków dzidzusia to mi lekarz powiedział tydzień temu, że mam macicę pół palca pod pępkiem- ehe, jajeczko, jak mały kopie mnie co najmniej 2 cm nad pępkiem... wogóle szaleje po całym brzuchu, a wczoraj tak się wypchał, że miałam taką wielką gulę na brzuchu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierko nie chorowalam odkad jestem w ciazy,co do moczu tez robilam badania i wyniki sa dobre a co do zebow nic mnie nie boli nic nie wypada,do dentysty juz nie pojdew moja dentystka powiedziala zebym sie wstrzymala jak urodze bo i tak po urodzeniu zaczna wypadac nawert jezeli zaczne leczyc teraz;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi widziałam 🙂 i właśnie różowe, a ja mam jakieś uczulenie na róż 😉 chociaż na kilka ubranek w tym kolorze pewnie się skuszę, bo dziwnym trafem są zwykle ciekawsze i ładniejsze niż inne.

starlight 🙂 kupiłam też mojemu podkoszulkę z napisem "Najlepszy Tata na Świecie" ciekawe, czy się ucieszy 🙂

co do ruchów to ja czuję najmocniej po lewej stronie, chyba królewna tam ma nogi właśnie 😉 w nocy nie mogłam spać i tak około 2 mała się rozszalała, aż pod ręką czułam 😁 dzisiaj chyba też nie pójdę spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...