Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiecie co, zapodam taki temat:
zamierzam karmić cycem oczywięcie, ale...:
pewnie powinnam zaopatzryć się w jakąś butelkę czy butelki - profilaktycznie, prawda?
narazie nabyłam 1 szt. malutkiej buteleczki o tym najmniejszym przepływie (tommee tippee) bo nie ukrywam nie mogłam sie oprzeć w sklepie, jak zobaczyłam to śliczne maleństwo.
poza tym czytałam o tej marce i ma dość dobre recenzje, ale nie o to mi chodzi.
może wiecie, jaki "zestaw startowy" - butelkowy należałoby sobie przygotować na początek do szpitala w razie "w"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chętnie bym już nabyła choinkę i ją ubrała ale mój Bartek chyba się nie bedzie dziś do jazdy nadawał bo jak wstawał rano to tak stekał, jęczał i prychał, ze już sobie wyobrażam, jak się musiał wczoraj załatwić :laugh: :laugh:
dobrze, ze nie pozwoliłam mu pic jeszcze wyborowej, którą wychodząc zgarnął w pijackim amoku ze stołu.
samej to mi się nie chce łazić po sklepach: siły brak i smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja też wybrałam tą firmę ,jest naprawde dobra.

butelka 250 ml. – 2 szt.
butelka 125 ml – 2 szt.

szczoteczka do mycia butelek i smoczków;
smoczek uspokajający – 2 szt (0-3m)
łańcuszek do smoczka;
smoczek do płynów (0-3 m)
smoczek do mleka (0-3m)

zobacz to
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=837273844
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sypie śnieg 😲 nad morzem to nak że zima pełną gębą. Nie za halo bo u nas nie utrzymuje sie tylko ciągle chlapa.
Co do butelek to tylko ta firma - ja nie wytrzymałam i już się zaopatrzyłam i smoczki uspakajające .
Laseczki piękne wrócę do tematów wózków - proszę o linki i opinie dlaczego właśnie ten wybrałyście bo ja zwariuje od tego wyboru a pomysłu ciągle brak!! 🤨 [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tropical_008.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 no ja ostatnio tez tak wracalam z imprezy 🙂
( jako kierowca i podpora dla mojego "Meza" )
Z mojego tez maruda po pijaku a jeszcze ( tak jak na codzien nie jest jakos mega wylewny emocjonalnie ) to po pijaku zawsze mu sie wkreci tematyka milosna 🙂 i zaczyna sie ... jak to on bardzo mnie kocha ... jak to jestem miloscia jego zycia ...
itp itd 🙂 ... a wszystko to w oparach alkoholowych i z "delikatnymi" problemami z mowa 😉 UROCZE 🤢

NEWYORK mrr mrr brzusio 😉

iskierka myslisz, ze ten zestaw na Allegro jest wystarczajacy na sam poczatek ? bo ja tez zielona w temacie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zestaw na początek wystarczy + coś według własnego uznania : i laktator dodatkowo myślę, ze powinien być bo jak będzie kapać to co zrobimy? 😉 😆
dobre sa te ręczne i są też ciche przy okazji bo te elektryczne to brzęczą - no ale nie trzeba pompować.
cena też robi swoje.
ręczne to 1/4 ceny automatycznego.

Agatta, Bartek tez wylewny i jaki opiekuńczy - chodził tam koło mnie rzy ludziach jak ten paw taki dumny:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a wozeczek to mam juz upatrzony ( chwalony w necie, przez znajomych i obcych - bo obcych z tym wozkiem tez zaczepiam na ulicy ☺️ ):

http://allegro.pl/item836841034_quinny_speedi_sx_chilli_gondola_cabrio_spiw_tor.html

Cena tych wozkow waha sie od 1500 PLN do ok 2500 PLN ( na Allegro ) - w zaleznosci od dodatkow.
Czym wiecej dodatkow tym oczywiscie drozej 🤢

Testowalam go w sklepie - dla mnie rewelka ...

Kolorystyka oczywiscie do wyboru - ja jeszcze koloru nie wybralam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano, przyczynił się bez wątpienia :laugh:
Agatta, fajny ten wózek, ale dla mnie za drogi o te 500 zeta. 😞
ja też jeden sobie upatrzyłam w takiej cenie ale chyba go odpuszczę. szkoda bo jest dla mnie idealny i kolor upatrzony.
oto on :
http://www.90n.pl/sklep/product/p/404/herqules,raptor,3-spin.html#
cena samej spacerówki już jest powalająca 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fakt, ceny tych wozkow sa po prostu z Marsa ... koszmar ...
ale u nas Rodzinka zaoferowala pomoc ...
... a wiadomo, ze Dziadkom sie nie odmawia 😉

kurcze, szukam takiego pajacyka, body lub innych spioszkow z napisem "Coreczka Tatusia" ...
chce zrobic niespodziewanke mojemu Konradowi ...

widzialam, ze moniad pisala dzisiaj o tych kompletach z 5-10-15 ... widzialam je - bardzo fajne, ale chcialam wlasnie koniecznie taki gdzie jest napisane "Coreczka Tatusia" -
uparlam sie na taki, szukam, szukam i nic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierko - śliczny brzuszek! A synek naprawdę uroczy 😆 Do schrupania, bez dwóch zdań.

Moniadad - Twój synio też ma na zdjęciu śliczną minkę :P
Ja jutro mam połówkowe i mam nadzieję że też pochwalę się jakąś ładniutką fotą naszego młodego.

Ja zabieram się za świąteczny nastrój w domu 😆
Dziś krok pierwszy - świąteczny stroik z łysych 😉 gałęzi i bombek w różnych odcieniach fioletu i bieli w dużym wazonie na tle fioletowej ściany.
Prawie zapachniało choinką 😁

A teraz spadam na babskie ploty; będę się chwalić brzucholkiem
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEWYORK ale się fajnie prezentujesz z brzusiem 🙂

Iskierko rośniesz, rośniesz 🙂 bardzo ładnie.

wyspacerowałam się sama z córami koleżanki (7 i 2) i już wiem, co mnie czeka - MASAKRA 🤪 ale jaka słodka! 😉

moje młode uciska mi jakiś nerw - cała prawa noga do kitu, boli i mięsień jakby nie trzymał 🤨 nie wiem już, co robić. miała tak któraś?

butelek jeszcze nie oglądałam, wózek nie wybrany w sumie (no, poza tym: http://www.mothercare.com/Mothercare-Xcursion-Travel-System-Denim/dp/B002GIDB0A?_encoding=UTF8& ) jestem za Wami daleko w lesie...myślę teraz intensywnie nad tymi nakładkami do karmienia na zmęczone i obolałe sutki, koleżanka mówi, że sporo pomagają...a co Wy myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wrocilam z miasta i jestem konkretnie wkur ... na mojego "Meza" 😠 ... chcialam sobie poogladac ciuszki dla Maluszka - ewentualnie cos kupic ... niestety moj "Maz" nie podzielil moich fascynacji zakupowych i zupelnie je zbojkotowal ... uznal, ze jeszcze mamy czas wiec po co teraz juz cos kupowac ... uslyszalam, ze: "jak bedzie trzeba to sie pojdzie i sie kupi" ... ech 🤢

... uznalam wiec, ze to koniec moich zakupow "ciuszkowych" w jego towarzystwie ...

Basik dziekuje za linka 😘 ( choc teraz nie wiem czy moj "Maz" zasluguje na taki prezent 😉)

Aniu nie doswiadczylam jeszcze takiej "przyjemnosci" ... miejmy nadzieje jednak, ze niebawem Twoja Ksiezniczka uzna, ze ta pozycja jej nie odpowiada i wybierze inna 😉

Morphi podeslij jakiegos pieroga na pocieszenie ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paczka z pierogami, cebulka i skwarkami poszła, w gratisie dostajesz kilka leniwców 😁
BTW mężowie już to do siebie mają, ze notorycznie działają nam na nerwy. Mój mnie dobił nic nie robieniem, bo stwierdził, że jest niedziela 😠 Założę się, że w tygodniu będzie zbyt zmęczony po pracy, więc znowu dupa, w następny weekend znowu czas na odpoczynek, więc plan jest taki jak sama za młotek nie chwycę to gówno będzie zrobione 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...