Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to już było wiadomo od dawna, jedziemy tam do mojego teścia 😞
nie wiedzieliśmy tylko kiedy jedziemy bo zależało nam na znalezieniu pracy dla nas obojga.A teraz jak już jest wszystko załatwione to trzeba się zbierać...Ja do biura(będę pracować w domu bo to biuro teścia,więc nawet jak się mały urodzi to nie będzie problemu), mąż na budowę-w tej samej firmie.Tylko psa mi szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po badaniach i jest wszystko w jak najlepszym porządku:laugh: Skarbeczek pozował ślicznie ale mamusia jest mało zdolna i nie umie skopiować z filmiku zdjęcia jak Piotrek wróci to go poproszę i pochwalę się swoim wielkoludem:laugh:
teraz troszkę posprzątać i później nadrobić zaległości w czytaniu wiadomości od Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki z południa.
zanim Was doczytam to wrzucam linka:

http://www.youtube.com/watch?v=FvDEApZgx04&feature=PlayList&p=4668C86B6B232212&playnext=1&playnext_from=PL&index=2

popłakałam się ze śmiechu i gorąco Wam polecam -szczególnie 2minuta i 30 sekunda o koniku :laugh: :laugh: :laugh:
idę czytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki w ten piękny śniegowy dzień.
Iskierko co do relacji z moim chlopem nic w sumie sie nie zmienilo,Aniu wiadomosc do Ciebie wygrali ta sprawe o ten dom,tesciowie lada dzien beda jak widze ta pogode to mi sie odechciewa jezdzic w taka pogode cos mi sie wydaje ze ten egzamin na prawko to bedzie nie wypal,no moja prowadzaca nie ma USG 3D i pewnie tak jak mowicie skieruje mnie do innego lekarza albo i nie.juz za 2 dni zobacze sie z moim sloneczkiem,moj mi pisal zebym sie do niego wprowadzila skoro sprawa sie juz wyjasnila z tym domem ale wiecie co jest mi u moich rodzicow dobrze i w moim pokoju ja wiem jestem egoistka ale nie cierpie tamtego domu;/;/;.a teraz jestem sama w domu rodzice poszli na pogrzeb sasiadka zmarla;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...