Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O! starlight i Basik ja mam podobnie, jak tylko damy z dzidzią radę, to chcę rodzić siłami natury i też się nie boję, bo mi to w niczym nie pomoże 🙂

emi potrzymam kciuki za tego totka, a co 😉

Starlight kciuki oczywiście obowiązkowe 🙂

Amii ja niestety już 7 kilogram dodaję ☺️ większość jest w cycochach i brzuchu, ale trochę poszło też w tyłek i nogi niestety :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W uda mi poszło i w pupelka i w cycochy.

Ale ja byłam zawsze chyda (165 cm /52 kg) a podobaja mi sie takie "kluseczki" więc się nie przejmuję.

Zawsze jadłam ile chciałam i co chciałam nie mam problemów z przemianą materii więc sie nie przejmuję dodatkowymi kilogramami.
U nas w rodzinie same szczuplaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe no był, bo teraz to mam 54 i zaczynam przybierać bardziej "ludzkie" kształty 😉 :P
A jak zaszłam w ciążę, ale jeszcze nikt nie miał o tym pojęcia i byłam w okolicach dostania miesiączki to spadłam do 48 kg, więc można powiedzieć, że w ciąży przybrałam 6 kg, ale ja liczę tak jak zawsze ważyłam. Ponoć na samym początku ciąży się chudnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zawsze dobrze być chudym, bo niektórzy strasznie dokuczają. Ja zawsze jak chodziłam do rodzinnego to pytał się czy ja żyję powietrzem i takie tam. Mój tata jest chudy może mam to po nim. Za grubym być niedobrze, ale za chudym też nie. Chuda to zazwyczaj biust A góra B hehe 🙂 Niestety 😉 Ale teraz nie narzekam nareszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...