Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny mam lekki stres. Jakoś przed Mikołajkami Tatuśko mi powiedział że ma dla mnie upatrzony prezent na Gwiazdkę na który musi pieniądze odłożyć bo on myśłi przyszłościowo. Jakoś to tak ujął mniej więcej. Co byście sobie pomyślały po takich słowach?
Mi coś zaczyna tu śmierdzieć obawą że chce się oświadczyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzusie
ja dzisiaj od rana walczę w kuchni z ciastami bo moje kochane córeczki zgłosiły się że mamusia upiecze ciasto na obchody 50 lecia szkoły 😠
jedna dostanie ciasto czekoladowe a druga jogurtowe
a dla nas upiekłam serniczek bo tak mi w domciu zapachniało że stwierdziłam że nam się też coś należy teraz nie czuję nóg i kręgosłupa więc grzecznie laptopik na łóżeczko i czytam co tam u Was ciekawego:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia poszalałaś ostro z tymi wypiekami. Ja dzisiaj skromnie nie skromnie placki po węgiersku zapodam (wg mojego przepisu, czyli wrzucaj do środka co masz pod ręką 😁).
Klapoucha nie łap doła, to jest wydatek na lata,a mieszkanie jak lokata- joł jol joł :P
Bogusia wrzuć na luz, niech pada na kolana- zobaczysz w jakim stresie będzie 😁 (mój był hihi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozsyłam kurierem paczuszki z serniczkiem:laugh:
wy zajadacie a moja dzidzia rośnie jak na drożdżach :laugh: waga od początku ciąży wzrosła 3,5 kg czyli wszystko dobrze
a jak będę tak dalej rósł to i ja będę miała cesarkę w okolicach 20 marca ale to zobaczymy na następnej wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM napisał:
Ja wlasnie cesarke planowana mialam z corcia 🙂
Mialam do wyboru piatek lub poniedzialek.
Oczywiscie wybralam piatek 🙂
Bardzo to bylo wygodne,po prostu pojechalismy sobie do szpitala i w ciagu godziny mialam przy sobie dzidziusia 🙂
Niezly komfort co 😁




niesamowity komfort czuje juz teraz 🙂 po cc jest ciężko ale da się przeżyc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się nie boję porodu 😉(póki co:P) I tak muszę urodzić i strach w niczym mi nie pomoże, mogę pękać, mogą mnie nacinać, byle dzidziuś był zdrowy 🙂 Chociaż nie chcę cesarki, nie wiem czemu, ale jakoś nakręciłam się na poród naturalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...