Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka jak człowiek trochę w życiu po dupie dostanie, to szuka takiego sposobu na życie, żeby świat ponownie nabrał barw. Dlatego ja nie przejmuję się rzeczami, które nie są pewne i nie szukam na siłę problemów, zawsze myślę pozytywnie do czasu aż jakaś cholera mi skrzydeł nie podetnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirrke gratuluję synka 😉

Dziewczynki brzuchy macie śliczne..a jeszcze nie tak dawno w ogóle ich nie miałyśmy..ach..jak ten czas szybko leci..nim się obejrzymy to już pojawią się pierwsze dobre wieści z sali porodowej.

Też dziś odbierałam wyniki moczu i znowu te bakterie...ehh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie dziewczyny, ze dobre wieści przyniosłyście od dżinów 🙂
ja już też odliczam czas do połówkowego.
został mi równy tydzień. cholernie się cieszę, ze w końcu ujrzę tego malego człowieczka, ale trochę się boję zwłaszcza, ze nie widzieliśmy się od 12 tygodnia
wiecie jak to jest.
czasem zdarza się, ze jest mi jakby lekko niedobrze ale to chyba jak nie zjem godzinę po połknięciu zelaza. w sumie to nawet i głowa mnie oststnio nie nap... tak, jak dawniej, czasem tylko śmi leciutko.
za to dzisiaj siedziałam jużna tronie 3 razy z ogromnym skutkiem i chyba zwolniłam w środku sporo miejsca mojemu bobasowi :laugh: :laugh:
teraz czuję się ultralekka, jeżeli w ogóle można tak powiedzieć ważąc 76 kg :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to wrocilam !

... moja malenka Kruszynka okazala sie DZIEWCZYNKA !
( lekarz nie mial zadnych watpliwosci - cipka widoczna jak w morde strzelil ) 🤪 Malutka jest zdrowa, wazy 421g, wszystko pieknie i ok, lozysko ( sciana tylna, wysoko ) czyli wszystko w porzadeczku 🙂

Postaram sie niebawem pochwalic jakimis fotkami 🙂

Gratuluje innym Kuleczkom udanych wizyt !
... a emi bardzo poprosze o wpis do tabelki 🙂
( imie jeszcze narazie nie ustalone )

Zaskoczyl mnie tylko fakt, ze wg lekarza termin mojego porodu waha sie pomiedzy 20 a 28 kwietnia ☺️ ale narazie niech zostanie 28 kwietnia ... zapytam jeszcze o to mojego Gina na wizycie i wtedy dokladnie podam co i jak ...

Uff ... odetchnelam z ulga ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...