Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Babki chyba solidnie 3małyscie te kciuki, bo jest dziewczynka. Łatwo nie było, bo mała siedziała na pupie i tradycyjnie musiałam zdjąć gacie i była penetracja plus parę "ciosów" w brzuch co by dziecko pobudzić do ruchu. Panna zdrowa, waga 423g i 21tc, z OM wychodzi mi 22tc, ale to już jest trzecie USG potwierdzające tygodniową obsuwę, więc jak zwykle u mnie pełen luz 😁
Jak widać marzenia się spełniają, a ja zasne z mega bananem na ustach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta widzę, że nie tylko nasze dzieci podobnie leżą, brzuchy nam reagują podobnie i sporo smaków też mamy wspólnych 🤪

Anka ta Twoja Pipa to modelka pierwyj sort 😁 i łobuzica do tego, co widać na pierwszy rzut oka (i to jednego 😉 )

kirrke ekstra wiadomości i dobrze, że u Ciebie siusiak nie odpadł, bo tu niezły babiniec się szykuje na kwiecień 😉

Monia no to świetnie, nasze babeczki będą się biły o tych rodzynków kwietniowych 😉

Morfinko gratuluję królewny i uważaj na tego banana na ustach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz Wam wrzucę Naszą Królewnę z uśmiechem Mony Lizy 😉

kurde, a ja zamiast drzyzgę oglądać kebab w mieście wpieprzałam ☺️ boli mnie brzuszek z przejedzenia. małej też się zrobiło ciasno od tej krowy, co ją prawie w całości zeżarłam i aż mnie szturchała od środka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki - dziekuje bardzo ... i za wpisa do tabelki tez 😉

Ania78 wszystko mamy podobnie - dobrze, ze ojciec Dzidziaszkow nie jest ten sam bo byloby dosc niezrecznie 😉 😉 😉

Pozazdroscilam Wam tego USG 3d ( takie slodziaki buziaki te Wasze Maluszki ) i tez sobie fundne, a co ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no ja tez zaluje, ze tak rzadko ... i, ze nie ma np w tv bezinwazyjnej dla Dzidzi opcji: "podglad" ... wciskam guzik i ogladam sobie Kruszynke kiedy chce i jak chce ... obawiam sie tylko, ze caly dzien spedzilabym na tym podgladaniu 🙂

no patrz Ania78 ...
ania73 smaka narobila i nic sie nie chce tostami z nami dzielic - jak poszla to tyle ja widzialysmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...