Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIE WIEM CZY MAM PISAC DORY WIECZÓR CZY DZIEN DOBRY.
WIDZE ZE TEMAT WAGI.
A WIEC WZROSTU MAM 160 PRZED CIAZA WAZYLAM 45 KG TERAZNKONCIEC 20 TC I WAZE 53 KG CZYLI DO PRZODU JEST 8 KG CHODZ TE KG CHYBA TYLKO NA CYCKI BO BRZUSZEK MALO CO WYSTAJE JESZCZE DO CIEZAROWEK NIE NALEZE 😜 😜
kIRKE MOJA BIDULKO NAPEWNO TRAFI PSINKA W DOBRE RECE JA NIE WIEM CO JA ZROBIE ZE SWOIM SIERSCIUCHEM JAK DZIECKO PRZYJDZIE NA SWIAT.
RUCHLIWY TEN MOJ MALUSZEK JEST ZE HEJ NIE MA SPOKOJU CIAGLE COS TAM W TYM BRZUSZKU ROBI WIERCI SIE ALE PLEC NADAL NIE ZNANA TERAZ IDE W PONIEDZIALEK NA USG OBYM PRZYSZLA DO WAS Z DORBYMI WIESCIAMI TAK SIE BOJE ZE COS NIE TAK BO BRZUSZEK NIE ROSNIE;/;/APETYT MAM ALE PRZED CIAZA TEZ GO MIALAM CHODZ NIE BYLO PO MNNIE WIDAC 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka na pewno będzie dobrze.Ja się martwiłam bo nie przytyłam przez ostatni miesiąc ani grama a na badaniu okazało się, że z dzidzią wszystko jest ok. Brzuszek wcale nie musi rosnąć aby wszystko było dobrze. Każda z nas jest inna i dlatego nie ma co porównywać brzuchów. Poza tym dzidziuś jest jeszcze malutki i jak będzie potrzebował miejsce to sobie zrobi.
Moja mama stwierdziła, że ona miała taki brzuch jak ja teraz w 2 miesiącu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiedzę, ze jeszcze nie śpią wszystkie królewny 🙂
ja dopiero wróciłam od koleżanki, ktora zrobiła babski wieczór i cały stół żarcia.
dowiedziałam się przy okazji, ze już nie jestem cięzarnym rodzynkiem i nasza koleżanka jest w 10 tyg. ciąży 🙂
poleciłam jej oczywiście nasze forum i może skusi się na lipcóweczki 2010 🙂
padam na twarz, chyba jutro doczytam bo padam na ryjek 😆
dobrej nocki
chyba ważę tonę 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełeczko droga, nie stresuj się bo stres piękności szkodzi 🙂
Jeżeli twój lekarz ma dobry sprzęt to zrób u swojego, jeżeli nie to poszukaj innego z dobrym sprzętem. Im lepsze maszyny tym lepiej widać i można wychwycić wady ( no i leczyć je już w brzuszku, tak, ze maluszek rodzi się już zdrowy).

moje chłopaki śpią a ja nie mogę 😞 [img size=220]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF3963__iPod_Photo_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KIRKE I TAK JUZ PIEKNIEJSZA NIE BEDE;-)
NO LADNIE SPIA TWOJE CHLOPAKI JA COS OD KILKU DNI CIERPIE NA BEZSENNOSC STRASZNIE LYDKI MI DRETWIEJA A TAK TO NAJCZESCIEJ W NOCY DAJE MI MALUSZEK POPALIC.
ANIU GRATULACJE DLA KOLEZANKI;-)
PEWNIE ZAPASY JUZ NA JUTRO ZROBILAS TEN STOL BYL BIEDNY NIE TYLE CO STOL ALE TO JEDZENIE;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke super sobie śpią 🙂
perełko napewno wszystko bedzie ok,ja połówkowe robiłam u innego lekarza ale tylko dlatego,ze moj nie ma 3d wiec mnie skierował do szpitala gdzie pracuje 🙂
Perełko a jak twoje sprawy z facetem,coś się zmieniło?
Ania73 gratulacje dla koleżanki,tylko uprzedz ją,że brzuszek muli 😁

pozdrawiam i miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomość z ostatniej chwili.
Leżę sobie z mężem i załączyła mi się marudząca, więc pytam ślubnego co mu się we mnie podoba. Zastanawiał się chyba z kwadrans, po czym stwierdził, że tyłek miałam fajny. Odpowiadam no dobra, ale podobał Ci się ten za czasów 48kg czy sprzed ciąży, a on że ten sprzed ciąży bo teraz to Ci się DUPA ROZLAŁA 🙂 Normalnie z łóżka spadłam- wyczucie to ten mój chłop ma 😁
Ale wiecie co? Na takim rozlanym dupsku, to się przynajmniej wygodnie siedzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babiniec!

kirrke bardzo Ci współczuję! przytulam i ściskam na pocieszenie. a kiedy jedziesz do tej Szwecji i na jak długo?

Marfi a widzisz, toś się dowiedziała 😉

fatalnie śpię po tych hormonach, na szczęście dziś już ostatnia tableta jupi! śniło mi się, że matka schizofreniczka od dziecka mi wmawiała, że anioły mi przysyłają wiadomości a potem, jak podrosłam to zaczęłam dostawać listy czy coś z moimi zdjęciami...no i z siostrą zaczęłyśmy dochodzenie i się okazało, że ta szalona matka mnie śledziła przez całe życie i robiła mi zdjęcia, jak jakiś paparazzi...tylko to było bardziej dramatyczne i w ogóle 😉 musiałam wam napisać, żeby nie było, bo też jestem szalona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...