Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nienawidzę facetów z gatunku MĄŻ. Niedługo wyjeżdżamy i trzeba dużo pozałatwiać i wszystko na mojej głowie. Remont ciągnie się w nieskończoność, nawet nie mam dostępu do kuchni ale mąż jest wiecznie zmęczony.
Remont: Nie
Załatwiać papiery: Nie
Zrobić zakupy na wyjazd: Nie
Wybrać wózek, łóżeczko, ciuszki, butelki: Nie
Czy ja wyglądam na robota? Jutro wracam do pracy i nie wiem jak ja się z tym wszystkim mam wyrobić..

Jak mój syn będzie taki sam to ja się załamię...

Musiałam się wygadać, już mi lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Babęcje tylko weźmy pod uwagę to, ze my teraz "trochę" bardziej wymagające jesteśmy i załącza nam się syndrom wicia gniazda, więc czepiamy się czasami pierdół ☺️
Starając się patrzeć na to wszystko obiektywnie, stwierdzam że odkąd mój ma obrączkę na palcu pojawiła się u niego amnezja, zapomina co się w kuchni robi, gdzie jest odkurzacz, że pojemność kosza na śmieci nie jest nieograniczona i żeby ubrania były czyste trzeba je od czasu do czasu wyprać itp.itd. (dziwne, że nie zapomniał jak się włącza komputer 😠 )
Nie ma co, faceci są jak małe dzieci z wiecznie zdziwioną miną i pytającymi cielęcymi ślepiami- o co ona się złości?
Odpowiedź-podpowiedź brzmi: TO NA PEWNO NIE OKRES PANOWIE!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kwiatki.

Agattko- bluzkę dostałam od przyjaciółki, ale ma metkę Stadiwariusa, ale podejrzewam że kupiła rok temu jak biegała z brzuchem.

Wózki mi się wasze podobaja bardzo, moj z wyglądu ma jakąs 4, ale jakoś się do niego przekonałam poddajać go testom 🙂 Dla ciekawych to model Jedo Fyn 4d Freeline.

U mnie haos. Przyjechał moj tat z siostra i bratem ciotecznym zabrac stare meble i armaturę do nich do domu. Mieszkają w domku na wsi i każdy mebel się przyda.


Brzydki będać w stanie śmierci klinicznej wiedziałby jak sie włącza komputer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...