Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja ostatnio wołam brata by poczuł kopniaki a on przykłada ręke i mówi do mnie działa 🙂

nawet ucho przykładał 🙂

Ja chce kupić same kremowe ubranka i w brązach bo bardzo mi się podobają ale jedne różowe śpiochy kupie bo widziałam i oszalałam na ich punkcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam doła.
Jetem zmęczona, kurzem, brudem, życiem w kartonach. Tym że jak umyję ręce to za 30 sekund czuje ze sa brudne, ze w nosie mam zwały kurzu.Że nie mam siły. Że robie sie coraz większe, że nie umiem sobie wyobrazic jak dziecko juz bedzie.A jak juz bedzie i nie oszaleje z miłosci?


...


Kryzys mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha ja też mam czasem dni że boje się iż niepokocham maleństwa ale za chwile jak sobie pomyśle że ma je moja teściowa dotykac albo ktoś inny to tak je Kocham strasznie że nawet nikomu nie dam się zbliżyć. A kurz i brud po remoncie ładnie uprzątniesz i będzie dobrze 😉 pomyśl sobie że są dobre strony tego kurzu...włosy się nie przetłuszczają bo są sztywne i nie trzeba myć głowy codziennie,lakierować i układać masz nowa farbę chociaż na te kilka tygodni 😉 Dasz rade Klapoucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapouszek ja tez mam swoje "strachy" -
bardzo podobne do Twoich ( tyle,ze bez remontu :P )

... czasami ciezko mi sobie wyobrazic jak to bedzie jak Dzidzia juz sie pojawi ... do tej pory zylismy sobie na luzie, bylismy gdzie chcielismy, robilismy co chcielismy ... totalny luz blues ... a teraz to w pewnym sensie sie skonczy, bedzie inaczej ... ale jak inaczej ? gorzej? lepiej ? tego dzis nie wiem i czasami mnie to dobija ...

a jak pomysle o ewentualnej depresji poporodowej to juz w ogole 🤢

poza tym ( niby glupia sprawa a jednak )
teraz jestesmy w firmie na etapie poszukiwania modelki wiec spotykamy sie/ogladamy z moim Konradem same SUPER laseczki ... nieraz czuje sie przy nich jak totalny wieloryb ... gruba, z fatalna cera, z wiecznie przetluszczajacymi sie wlosami, napuchnieta ech ... szkoda gadac ...

takich dylematow i dylemacikow mam sporo ...
niby wiem, ze jakos bedzie ( czasami bardzo juz chce i tesknie zeby Dzidzia byla z nami ) a jednak ...

takze nie martw sie klapouszek ...
jak widzisz nie jestes sama ☺️
bedzie dobrze ! dasz rade !

... ale sie uzewnetrznilam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!

Emi trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak najlepiej. Życzę Wam najpiekniejszego dnia w życiu.

Śpiochy przecudowne.

Łyżeczka została 1!!

Dziekuję Wam za słowa wsparcia.Ciesze się że trafiłam akurat na to forum i mój termin przypadaw kwietniu- bo jesteście najlepszymi forumowymi koleżankami jakie kiedykolwiek miałam.A nawet jeteście fajniejsze niż niektorzy których znam w rzeczywistości. BUZKI DLA WAS.

P.S Ja czasem mowie Brzydkiemu A moja koleżanka z forum to...",
ale on tego nie zrozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...