Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emi śliczne te twoje zdjęcia 🙂
ja ostatnio tez mam ochote na tatar zawsze sie tak nim objadalam...az slinka cieknie jak pomysle... 🤪
a co do piwa to ostatnio kupilam sobie takie male malo procentowe i wypilam. 😉 nie jest powiedziane doslownie ze w ciazy nic nie mozna pic 🙂 a male piwko nie zaszkodzi lub kieliszek wina czerwonego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja dzisiaj poszalałam i zjadłam 2 jaja na miękko.
chętnie też bym napiła sie piwka z sokiem choć z sokiem piwa nie pijam 🙂
wino moze nie isnieć jak dla mnie narazie i drinki też.
tylko to piwko zimne z pianką i lekkim gazem, mmm...
nawet jak o papierosku pomyślę to jakoś tak mnie nie ściska jak na ten browarek.
jest szansa, ze po porodzie nie wrócę do tego obrzydliwego nałogu nikotynowego 😠 😆 - mam nadzieję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór brzusie 🙂
Wpadłam się tylko przywitać i pochwalić, że mam kolejne 2cm w pasie czyli już 90 cm 🙂 Jutro jadę do lekarza z tą moją glukozą i zobaczymy czy i jakieś kilogramy do przodu też wpadły 🙂
no a na 18 USG 😁 😁 😁 🤪

Trzymajcie tradycyjnie kciuki,
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie wczoraj, jak wróciłam wieczorem to już nie było i dziś prawie cały dzień ale się postarali, rozkopali pół ulicy i jest 🙂
cholerka!! czy ja kiedyś kupię ten centymetr w końcu czy będę zapominać o nim już do końca ciąży?!
moze to i lepiej, ze go nie mam - przynajmniej nie poszłam się jeszcze zastrzelić :laugh: :laugh:
p.s.
myślicie, ze kupię gdzieś taki dwumetrowy? 😉 😉 :laugh:

no właśnie Basik, zdaj relację zaraz po wizycie (kółko czy trójkącik)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że alkoholowe smaczki dominują ja po powrocie z kościoła wypiłam kieliszeczek nalewki malinowej i zrobiło mi się cieplutko a Aruś zatańcował jak to mój szef powiedział" niech się mały uczy co dobre od najwcześniejszej pory" jak nie chciałam pic na imprezie integracyjnej:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ślicznie wyglądałaś 😉 tak lekko i zwiewnie 🙂

Ania nie masz centymetra użyj liniki 😉 może się uda 😉

Piwko,martini,winko cokolwiek.

Ania moje czoty raczej na choinke się nie nadają 🙂 rozwaliły by ją bo chiwili nie potrafią usiedzieć spokojnie a niby takie grzeczne miały być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi prześlicznie wyglądałaś 🙂 tradycyjnie się wzruszyłam, pochlipałam i zaczęłam oglądać zdjęcia ze swojego ślubu ☺️

ja się narobiłam pierniczków i wstawiłam kapustkę na bigos, jestem szczęśliwa, jak prosię w deszcz 🤪

oooo Klapoucha aleś trafiła w temat 😁 rumuuuuuu mi dajcie! 😉

tatarem objadłam się u mamy. nic nie poradzę - dziecko chciało tak bardzo, że mi ślina do pasa wisiała...i na żywca 1% też się skusiłam ☺️ i to ma być córeczka? apetyt ma jak tatuś zupełnie 😉

Basik kciuki już dziś zaciśnięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania to tak jak u mnie 🙂 od początku ciąży mam ochote na piwo i mięso 🙂 a przecież takie zachcianki są na chłopaka 🙂 Chodziaż słodkim teraz też nie pogardze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Nie ma to jak rozładowany akumulator z samego rana:/ Dobrze, że jeszcze tylko 3 dniu i wolne - będzie mozna pospać dłużej.
Ilonab - mój mąż tez to wszystko potrafi ale mu się nie chce, zmęczony jest. 9-10 godzin dziennie robi ludziom mieszkania to do naszego nie ma natchnienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...