Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

moniadad Ty to jednak kobieta pracująca jesteś! podziwiam! tyle rzeczy na raz robić 🤪

irysek dobre z tym księdzem i satanistą 😁 ja też nie odkryłam jeszcze czy kopniaki to dowód zadowolenia czy dezaprobaty 🙂

Ilona świetna fota 😁

jakoś doła mam 🤔 spłakałam się przy "lecie" Vivaldiego...jakaś szalona jestem...
dzisiaj krokiety i być może coś jeszcze...prezentów za bardzo nie mam i chyba w tym roku nie będę robić - czasu za mało na szperanie, no i leżeć trzeba więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wam coponiektrym dobrze-juz prawe do domku a ja do pracy zaraz do 20tej 😞 😞 😞 ale jak pomysle,ze za 3 tyg bede se "grzac" w hszpani to sie ciesze 🙂 tylko 4 dni,ale zawsze cos 🙂 musze tylko wziasc zaswiadczenie od lekarza,ze moge latac 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ILONA brzusio szeliwy ze hej!! A jaki piekny!!!!

Dziewczynki nie zapominajcie o jedzonku bo dzidzia sobie wezmie co jej trzeba ale za to odbije sie to na waszym zdrowiu.
Na wlosach,paznokciach,skurze,zebach,kosciach.
Nie mowiac juz o anemii.

Ale skutki poczujecie po porodzie. Nie od razu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy dookoła biorą na poważnie to co my o dziecku mówimy. Ciągle tylko nie zapeszaj, bo się jeszcze sprawdzi. Ja raz zażartowałam że jak będzie chłopak to Tatuśkowi zostawię bo ja chcę dziewczynkę. Tak się na mnie dziwnie popatrzyli, jakby nie wiem co. Paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia zgadzam się z Tobą. Jak ja żartowałam, że ten mam pasożyta w brzuchu który wysysa ze mnie całą energię to myślałam ze mama mnie wzrokiem zabije. Mąż natomiast denerwuje swoją mamę, że mnie zostawi jak będzie córka bo on na chłopaka pracował. Starsi to nie mają w ogóle dystansu do tego co mówimy 😉 Ja nie potrafię być non stop poważna i lubię żartować z bobka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak mówię o buźce młodej ryjek też się wszyscy oburzają, ale mam to gdzieś, bo to moje dziecko i mój ryjek najsłodszy 😁

Madzik do GP nie mam co iść, babsztyl nic mi nie da ani nie wypisze. w ogóle myślę o zmianie lekarza. z położną widzę się jutro, więc spytam, czy mnie skieruje do mojego ginekologa, który mnie operował i mówił, że jakby tylko coś się działo to on się zajmie...zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie uzyskałam zgodę na urlop i do pracy dopiero 29.12. 😉dziś porządki pełną gębą. bobek chyba będzie pedantem bo odkąd jestem w ciąży sprzątanie sprawia mi wielką przyjemność. kuchnia posprzątana, szafki też, kurze w domu pościerane, jedno pranie zrobione, teraz będę robić drugie, no i jeszcze odkurzanie i mycie podług. może namówię męża na choinkę jutro 😉
tryskam dziś energią...posprzątać komuś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...