Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Mamusie
Dzisiaj ja pierwsza na forum jestem. Ostatnie godziny pracy w tym roku 😁 Jutro śpię do oporu, ale trzeba jeszcze mnie i Tatuśka spakować, bo ruszamy na święta do mojej rodzinki.
Dotis wszystko napewno jest dobrze. Trzymamy kcuki 🙂 No właśnie gdzie ta Basik. Może dalej jest taka szczęśliwa po wizycie że zapomniała o forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wczoraj przyszedł ostatni prezent z allegro. Bałam się że poczta nie zdąży. Miło mnie zaskoczyli. I jeszcze dostałam tę darmową płytkę z ćwiczeniami dna miednicy co wieki temu zamawiałam. Kiedyś któraś z was wrzucała link do niej.
Prezenty już popakowałam. Teraz mnie interesuje co tam Tatuśko dla mnie szykuje. Będzie mnie skręcać do samej Wigili. Na szczęście jeszcze dwa dni i się zagadka rozwiąże 🙂
Będę twarda i wytrzymam. Chyba 😉 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałam nawet że tylko dane wyłudzili. A tu taka niespodzianka. Teraz jeszcze lovela.
Mi krew nie leciała, ale przez ostatnie dni jak smarkałam to była krew na chusteczce. Powietrze jest w pomieszczeniach za suche, pewnie dlatego. Może jakieś kropelki nawilżające by pomogły? Albo zwykły nawilżacz w domu. Ja ostatnio miałam nawilżany cały dom bo wszystkie kaloryfery obłożyłam mokrym praniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik może dostała film z USG i teraz go ciągle ogląda. Albo jeszcze smacznie chrapie. Też bym chciała sobie pospać. Chyba zjem pomarańczkę bo się cosik głodna robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale babeczki miałam chcice. Tatuśko aż się zapytał czy coś brałam hehe. Niech się cieszy bo nie wiadomo jak to bedzie dalej. Ostatnio moje libido takie sobie. Boli mnie czasami brzuch na dole z prawej strony w trakcie seksu. Myślicie że to skurcze mogą być? A może dzidzil protestuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kuleczki 🙂

Od razu przepraszam, ze się wczoraj nie odezwałam, ale USG miałam na 18.00, a oprócz mnie na 18.00 było chyba jeszcze z 10 kobiet 🤔 Ja byłam 3 na liście, ale lekarz straszy, bardzo dokładny i długo każdą kobitę trzymał, więc weszłam dopiero przed 19.00, no i...

jak wróciliśmy to usmażyłam tylko placki ziemniaczane bratu mariusza, bo obiecałam mu dzień wcześniej i poszłam spać, bo byłam skonana

... mój Konrad ma przepiękną pipkę :laugh: Mam na zdjęciu- krecha, jak nic, już się z niej nie da zrobić siusiaka 🙂 Zdjęcia wrzucę dziś wieczorkiem, a najpóźniej jutro, bo nie mam ich w tej chwili przy sobie 🙂 "Mała" nie jest taka mała, bo waży 675 g, nie dało się jej całej zmierzyć, bo tak się wierciła, aż lekarz się śmiał 🙂 Jak zapytałam czy widać, co będzie, od razu powiedział, że tak i pytał czy chcę wiedzieć. Ja mówię, że "tak" i on mówi: "Będzie dziewczynka, wszystko ładnie widać", a my SZOK- nastawieni byliśmy na chłopaka,a tu księżniczka 🙂 Wiem już co czuła iskierka, jak dowiedziała się, że Radek to Emilka 🙂 🙂 Mi przeszło po jakichś 5 min i cieszę się teraz niesamowicie, ale Mariusz... cały wieczór nie mógł dojść do siebie- bardzo chciał synka i nie potrafi chyba tak szybko jak ja się przestawić 🤨 Przykro mi było... dzisiaj napisałam bratu, że będzie dziewczynka, a on odpisał mi "szkoda"... 🤨 Ja wiem, ze wszyscy byli nastawieni na chłopca, ale to chyba ja i Mariusz najbardziej powinniśmy być zszokowani, a nie inni 😠 A niech się cmokną w tyłek- moja księżniczka jeszcze im wszystkim pokaże 😎
Poza tym lekarz mówił, że wszystko jest w porządku, pomierzył brzuszek, główkę itd. i córcia jest zdrowa, ładnie widać było serduszko, żołądek, pęcherz moczowy, nerki 🙂 zdrowa jak ryba jest i ładnie rośnie 🙂 Ciąża- 25 tydzień 🙂
Z tego szoku zapomniałam zapytać o moje nogi 🙂 ale to nic, jutro idę do mojego gina to mam nadzieję, że nie zapomnę 😁

Ale jeszcze raz ktoś powie, ze szkoda, że córka, a nie syn to dostanie ode mnie po gębie, nie będe na nic patrzeć- jak im się nie podoba, to niech spadają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik - hehe ładna niespodzianka 🙂

Prawie same dziewczynki u kwietniówek 🙂 Stwierdzam po tych pomyłkach, że nie ma co wierzyć w płeć do 18-20 tygodnia. Potem dopiero widać super dokładnie.

Dotis - trzymamy kciuki za Ciebie i dzidziusia! A znasz płeć? Bo chyba miałaś jednak się dowiedzieć 🙂

Dziś piekę babeczki.

Nie wiecie czy w w czwartek rano Poczta pracuje?

A i ja też otrzymałam wczoraj płytę z ćwiczeniami.

Miłego dnia wszystkim mamusiom! Cmok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiku 🙂 😁
szok co? 😁 😁
ale jaki fajny ten szok 🙂


Najgorzej się nastawić własnie,póżniej cieżko przyswoić pewne inne informacje do siebie...brat moim zdaniem troche niepoważny coś takiego pisać...co to jego będzie ,ze mu szkoda ???tak jak moja siostra mądra ,pisała,że załamana ,ze będzie chłopak drugi,oczywiście to zlałam!
Mam nadzijeje,że Mariusz się przekona do myśli,ze będzie miał śliczną córcie!

super baisk powodzenia kochana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik gratuluje dziewczynki. Pisałam o tym że właśnie wszyscy dziwnie reaguja na dziewczynke. U mnie nie jeszcze nikt nie widzia co bedzie i na wiadomośc o dziewczyce zaczeli mnie pocieszac!!

Ja to już tak szaleje ze Hanulkiem że doczekać się jej nie mogę.
Mama i teściowa też mi mówią że córy to pożytek większy i pociecha.

Oczywiście wszystkim Kwietniówką oczekującym na chłopca też trochę zazdroszę 🙂

Wiecie co? dobrze że to los decyduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...