Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja właśnie chciałm parkę, ale pierwszego chłopca 🙂 Mariusz powiedział, że za kilka lat postaramy sie o Konrada 🙂
Ale wiecie, co? Jak wyszliśmy od lekarza, to Mariusz zapytał "więc jak będzie mić na imię nasza córeczka?" A ja mu mówię, że chcę "Nikola". On bardzo chciał Oliwię, ale z racji tego, że wybrał imię dla synka, ja miałam wybrać imię dla córci. Podoba mi się "oliwia" ale mieszkamy na wsi, a tu są już 2 czy 3 Oliwie i 1 Oliwier, ale chyba zgodzę się na Oliwkę, szkoda mi go, taki zszokowany jest niech ma tą Oliwkę jak będzie teraz synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂

Basik gratuluje zdrowej Dziewuszki ! 😆

Ja tez zauwazylam, ze wiekszosc jakos dziwnie reaguje na wiadomosc o Babeczce ...

co prawda nasze rodziny ( moja i Konrada ) nie znaja jeszcze plci naszej Kruszynki ( bo uznalismy, ze dopiero w Swieta zrobimy im niespodziewanke - narazie sciemniemy, ze nic nie wiemy 😉)
... bo wymyslilam sobie, ze w Swieta wlasnie sprezentujemy im takie malutkie pudeleczka a w srodku sliczne, rozowe skarpeteczki ☺️ ... i niech wtedy sie ciesza 🙃
zwlaszcza, ze nasze Rodziny marza o Dziewczynce ( chyba byliby rozczarowani Chlopczykiem - co tez nie jest do konca fajne bo gdyby jednak okazalo sie, ze bedziemy mieli Chlopca to co ? )
... ale rzeczywiscie wiekszosc ludzi traktuje Dziewczynki jako cos "gorszego" ... a ostatnio znajoma powiedziala mi, ze Dziewczynki sa z gorszych plemnikow ... ech 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapouszek bronilam czci naszych Dziewczynek jak lwica 😉 ... ona zapewne ma taka teorie bo okazalo sie, ze sama bedzie miala Chlopca wiec najwyrazniej bronila plemnikow swojego faceta ... no, ale wlasnie to tez oddaje podejscie ludzi, ze Chlopak to cos lepszego ...
a przeciez wszystkie Dzieciaczki sa fajne, a co !
( zwlaszcza nasze forumowe 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj w święta z jedzeniem to napewno nie będe sie ograniczać.
Na samą myśl o tych wszystkich potrawach ślinka mi cieknie :P

Agatta a co do znajomej to jestem ciekawa jak ona by sie czula gdyby dowiedziala sie ze jej rodzice byli zawiedzenie faktem ze jest dziewczynką a nie chłopcem.
Jakiś absurd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...