Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dotis5 sprobuj sie nie martwic - wiem, ze to trudne, ale zgadzam sie z kirrke - nic jeszcze nie jest przesadzone dopoki Twoja Kruszynka nie zostanie przebadana na profesjonalnym sprzecie - moze to jakas pomylka.

Poza tym - nawet gdyby bylo cos nie tak - teraz sa w stanie wiele "naprawic", wyleczyc jeszcze w lonie matki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dotis napewno bedzie wszystko dobrze, musi byc dobrze i nie mozesz mysles inaczej, dobrze ze teraz wyszlo cos to napewno postaraja sie pomoc kruszynce jeszcze w brzuszku, teraz jest tyle mozliwosci nie mozesz sie lamac musisz byc twarda dla sloneczka
ja spadam do lozka bo znowu jestem chora gardlo wysiadlo i boli wszystko dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz sie odezwe jak cos bede wiedziala,jade jutro mam nadzieje ze nie zostane na noc w tym szpitalu...bo moja gin cos mowila ze moge byc gora dwa dni nawet...
do tego wszystkiego zrobila mi sie opryszczka na ustach a czytam teraz na necie ze w ciazy to jakos nie dobrze ja miec..lepiej czasami nie czytac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti wszystko bedzie dobrze 🙂 zobaczysz 🙂
a co do tego czytania w internecie co jest dla nas dobre a co zle to ja nie jestem za tym, pozniej sie nakrecamy i niepotrzebnie denerwujemy. wiadomo czasami dobrze jest wiedziec nieco wiecej ale wyszukiwanie w necie o tych wszytskich dolegliwosciach to tez nie jest dobre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty juz tam nic lepiej nie czytaj w necie bo czasami to mozna takie brednie wyczytac a po co ? lepiej dzis odpocznij, postaraj sie o tym specjalnie nie myslec bo jeszcze zaczniesz cos fantazjowac niepotrzebnie ( a wiadomo jak to z wyobraznia bywa ) ...
a jutro juz bedziesz sie dowiadywac od profesjonalistow co i jak na biezaco ... i od razu po powrocie ze szpitala melduneczek na forum prosze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z Toba kirrke normalnie "mowisz-masz" heh 😁 😉

... ja sie jeszcze wstrzymuje z duzymi zakupami ( wozek czy lozeczko ) i od nowego roku bede szalala po sklepach ...
teraz mniejszy wybor, przed Swietami ceny wyzsze ...
moze sie doczekam jakichs wyprzedazy po nowym roku ...
... ale dziekuje za pomoc 😉

no nic - chyba wskocze do wanny ...
( kto wie kiedy znowu wode wylacza 🤔 )

Dobranoc wiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się wstrzymuję ale szukam okazji. Póki co nie mam ciśnienia więc mogę szukać. Dzisiaj np. kupiłam sobie nowy laktator ręczny za 5zł + 5zł koszt transportu (likwidacja sklepu 🙂), gratis jeszcze poduszkę do łóżeczka. Tylko szukać takich okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...