Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widzę ze niektóre idą spać a ja już się wyspałam a raczej wybudziła mnie balanga u sąsiadów 😠 normalnie zabić to mało tłuką się pod moimi drzwiami oknami i na domiar mój samochód to ring 😠 ku....wa a ja siedzę sama z dzieciakami w domu i martwię się żeby Piotrek teraz nie wracał bo i on oberwie z tytułu pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchate Lasencję u mnie od rana bieganina o 5 rano przyszła Weronika niemal z krzykiem na ustach mama bo nie zdążymy 🙂 dziecko na 9 miało być w szpitalu żeby pomóc zbierać pieniążki na WOŚP :laugh: Przetłumaczyłam jej że mamy jeszcze czas ale na nic to było ona musi już jechać bo zbierają dla dzieciaków takich jak ona:laugh: Więc o 6 zwlekłam się z łóżka zrobiłam śniadanie i chcąc nie chcąc zawiozłam ją do szpitala. Mam przyjechać o 15, pojechała z Patunią ja nie dałabym teraz rady siedzieć na oddziale i przeżywać to jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
ja też miałam dziś piękny sen i powiedziałabym, że był on erotyczny inaczej:
śniło mi sie, ze urodziłam. nie wiem jak bo samego porodu nie pamiętam, ale to było cos takiego:
budze się i dowiaduję, ze urodziłam. szukam mojego maleństwa i jest - lezy w beciku i jak mnie zobaczył swoimi ogromnymi czarnymi oczami to zaczął płakać abym wzięła go na ręce.
bez oporu wzięłam i dostawiłam do cyca i się obudziłam 😆
śliczny był 😆

emilka, moje dane się zgadzają.
a co to jest ta gwiazdka przy imieniu?

miłej niedzielki dla Was bąbelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...