Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matko ale się wrażliwa zrobiłam...pies mojej teściowej dostał rozwolnienie i zrobił placka na przedpokoju a ja zamiast to posprzątać to zwymiotowałam...ciekawe czy przy dziecku też będę miała takie reakcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha napisał:
Mój plan po porodzie to:
Urolp macierzyński - 22 tyg
Urlop zaległy mam ok 8 tyg, w między czasie będę kombinować zwolnienia lekarskie.
Wieć już sie robi 2011 i do tego czasu mam cały czas wszystko płatne.

Potem może cos na pół etatu żeby do ludzi wyjść. A Hania będzie z moją Mamusią. Moja Mamcia jest super 🙂


Też tak na początku kombinowałam i pewnie bym zaryzykowała gdybym miała umowę na czas nieokreślony, a mam do końca października 2011 i jak się wqrwią to mi nie przedłużą. Niestety nie mogę pozwolić sobie na ten luksus, żeby pracy nie mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolą mnie teraz mięśnie podtrzymujące brzuch bo wychawtałam wszystko co dziś zjadłam 😞 i czuje się teraz do dupy.Jak jeszcze raz zobaczę że teściowa daje jej kości do jedzenia to zabierze ją sobie do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski doczytałam i stwierdzam z jestescie szalone 😉

Nie ma to jak na poprawę humoru doczytać forum

Ilonab twoja teściowa to niezły egzemplarz - dopiero musisz miec z niej niezły ubaw - i nie wkurzaj sie bo nie warto..

Sztunia ja tak miaam od tygodnia fazę na alkohol ale teraz mam na - mambe..Właśnie zżarłam cały pakiet i ulewa mi sie - a dupa rośnie buuuuuuu....

Wózek elegancki, ja obstawiałam za x-landerem i jakoś mnie dopadł Quinny spedi i to niebieski


Ja najlepszą fotkę z dawnych lat która robi furore na imprezach domowych ma na tydzień przed porodem Wiki - najlepszy srodek antykoncepcyjny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam.
Oczywiście kierownik pierdoła jeszcze nie napisał opini bo nie zdążył (miał 2 tygodnie).
Za dwie godziny ruszam omawiać szczegóły przyjęcia. A tu mnie brzuch rozbolał i się stawia. Chyba legne na trochę.
Przyszła moja dojarka do mleka TT hehe Jak ja lubie paczki dostawać - szkoda tylko że musze za nie płacić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadlam galaretke z bita smietana i mnie zgaga dopadla :P

a maly zaczal sie tak wiercic, ze przez ponad pol godziny brzuch mi latal w prawej na lewa :P

a teraz czekam na meza ktory przyjezdzie po mnie, zje galaretke (bo mu zostawilam 😁 ) i jedziemy do obi szukac rolet do okna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzusie
tak tylko na chwilke wpadłam i zaraz spadam do łóżecza , bo mnie mdli , jestem zmęczona i wogóle strasznie mi sie spi 😞

a i pochwale sie wynikami wizyty wtorkowej 🙂 🙂 moja niuńka waży całe 1450 gram i ma sie cudownie, bo mnie coraz bardziej obżera ( wyniki krwi mam w normie ale tendencja spadkowa ) kopie i szaleje wiec potrzebuje więcej energii 🙂

pozdrawiam i zdrówka życze wszystkim brzuszkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki ponownie ...

... mialam zagladac caly dzien, ale jak rano wybylam z domu - tak dopiero wrocilam 🤢 i padam na ryjek ...
dzien spedzilam w firmie ... testowalismy nowy sprzet fotograficzny i robilam za modelke 🤢 ... no na kims testowac trzeba bylo 😉 zeby, jak juz przyjda prawdziwe modelki, wszystko bylo ladnie, pieknie ... tak sie staralam, przybieralam rozne pozy ... a i tak na wszystkich fotkach wygladam jak walen ☺️ ... zalamac sie mozna ...

teraz doczytuje Was powoli ...
... widzialam juz, ze asienka niezla bryczke dla swojego Adasia zakupila 😉 a emi stara fote pokazala 🤪
... emilka - jedno jest pewne - teraz jest o niebo lepiej !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem już poprawiony suwaczek i wszystko się zgadza z opisem obok profilu 🙂 po ostatnich badaniach lekarz stwierdził że coś musiałam pomylić bo Aruś jest tak duży że wszystko wskazuje na to że to 33 tydzień stąd zmiana.
Bogusia będziesz śliczną panną młodą
Dobrze czytam dalej wiadomości co u Was słychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam znowu 🙂

emilka niezla ta stara fotka hehe rzeczywiscie teraz o wiele lepiej wygladasz :P w ile ci urosly te wsloski?bo ja czekam i czekam a one nic nie chca rosnac...
co do napisu pod suwaczkiem to niemam zielonego pojecia ☺️ slownik i heja :P

nalwos - super ze wszystko ok 🙂 a teraz do lozka jak sie zle czujesz
ja dzisiaj tez tak jakos dziwnie sie czuje,brzuch sie stawia i w pepku jakos tak nie milo sie robi... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis mi bardzo szybko rosna wlosy zawsze obcinam sobie przed ramiona wlosy a one rosna szybko i juz po 5 - 6 miesiacach mam bardzo dlugie...
teraz juz nie ide do fryzjera bo maz mi obiecał kupe zabiegow upiekszajacych po porodzie wiec sobie zrobie fryzurke i kolorek i pojdziemy na sesje zdjeciowa z nasza krolewna do rodzinnego albumu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...