Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskierka ja nie mowie,ze to w porzadku,ze tyle ludzi sie gapilo-chodzi mi o to ,ze inaczej to wyglada kiedy sie oglada a inaczejk kiedy sie rodzi-gdybysmy pewnie swoje porody obejrzaly to tez dopatrzylybysmy wiele niedomowien,o ktorych nie mamy pojecia...bo w tamtej chwili nie byly dla nas wazne. 🙂
kiedy ja mialam wywolywana pierwsza corke-i nie udalo mi sie jej urodzic-nadgorliwa wtedy jeszcze starzystka corka ordynatora bardzo chciala,abym urodzila po ludzku-wsadzila mnie do basenu z woda-oczywiscie bylam nago-i raz po raz jakis lekarz wchodzil,wychodzil,po 2 ich wchodzilo-czulam sie jak debilka-m ialam ochote z tamtad uciec-wiec tez to byla przesada 😞 😞
urodzilam za 3 dni ale widzac tych lekarzy na korytarzu czulam sie niezrecznie...czy oni mieli do tego takie podejscie-nie wiem
po porodach w Polsce codziennie na wizycie u nas w Tychach w szpitalu PRZYCHODZIL obchod-jkilku-kilkunastu lekarzy,starzystow,studentow huj wie kto...i kazali cie lezec bez majtek z podpaska!!!!! bo patrzyli jak sie czyscisz zagladali w nia...
to jest brak jakiegos ludzkiego zachowania moim zdaniem....

na szcsecie tu w Irlandioik jest inaczej-nie ebde musiala tefgo przechodzic-zachowana jest intymnosc w czasie porodu i po porodzie-mam nadzieje...
a malo tego
w szpitalu w Tychach codziennie o 6 rano wlazil ksiadz z oplatkiem i nie pukal-moglas miec cyca na wierzchu,przebierac sie cokolwiek-a on cie po ramieniu pukal i pytal czy przyjmiesz komunie 😲 😲 beznadzieja...

na porodowce jak rodzilam 1 sza corke byly lozka poustawiane i tak naprawde maz innej rodzacej mogl ci lazic za plecami po sali porodowej-beznadzieja
po tem porobili boksy...
takze zawsze cos jest nietak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
elkka rzeczywiscie beznadzieja a z ksiedzem to juz wogole moze chcial se podpatrzec cos hehe zartuje :P
ja tez jestem tego zdania ze musi byc jakas intymnosc jak mi wejdzie kilkunastu studentow to ich wyprosze wkoncu mam takie prawo niech sie ucza na jakies innej babce ktorej to nie przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewuszki pączuszki 🤪

Emi smaka tym ciastem narobiła i teraz cierpię bo w domu nic słodkiego nie mam 😞

Ten poród jakiś dziwny mi się wydawał..ja bym wolała bardziej kameralnie ☺️

W nocy miałam straszne skurcze łydek, jakby mi ktoś tysiące igiełek wbijał, do tej pory ta noga jakaś taka boląca 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okej sztunia pokombinuje ale przeczytalam ze albo kontrolka sie zawiesila albo sol sie jeszcze nie rozpuscila i dlatego bede obserwowac, wspolczuje zarzniecia kartka male gowienko a szczypie bardzo.a ten ksiadz to raczej na wewnetrzny powinien walic albo na neurologie, ktora matka w szpitlu mysli o komuni, dziwny szpital 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak też może być, ale w mojej instrukcji niegdzie nie wyczytałam o nabłyszczaczu, to on powodował świecenie

myślę ze intymność przy porodzie jest bardzo ważna, to stwarza bezpieczną atmosferę i rozluxnienie, o to przeciez chodzi zeby sie nie spinac i po to wiekszość z nas zabiera męża żeby czuć oparcie i bezpieczeństwo. Podobno u nas zbędnych osób nie będzie, zapewniali na SR
A co do tłumów studentów to słyszałam, że śmigaja razem z lekarzami po obchodzie, u mnie w szpitalu na szczęście studentów nie ma 🙂 sporadycznie nam mówili że mogą pojawić się studentki połoznictwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sami studenci nie przeszkadzaliby ale jakby to jakoś normalnie wyglądało,bo oni tez sie musza nauczyć i ja to rozumiem,jak mialam praktyke jako pedagog to rodzice tez sceptycznie do mnie podchodzili jak jakies tam karty ucznia wypełniałam ale dałam rade 🙂)wie,że to troche co innego 🙂
Jakby przy porodzie był jeden studen,pielegniarka lub lekarz mowią mu co robią w danej chwili co on może sam zrobić itp,a nie drzwi ptwarce na oscierz ,każdy sie gapi,eh.
Poza tym studenci są czasami zajebista pomocą psychiczną podczas porodu 🙂

Przy cc mialam chłopaczka studenta i gładził mnie po policzku,mowił ,ze juz niebawem zosbacze synka i wszystko mi opowiadał,pytał co czytam na codzien,co lubie,super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewice moje 🙂
ale macie gęste ruchy od rana 😉
dotis 🙂 🙂 🙂 🙂
ja też widowni nie zniese na porodówce czy później i cipska w formie tatara nie pokażę studentom :laugh:
moze trzeba sobie zastrzeć na początku, że nie zyczymy sobie oficjalnych wieloosobowych przeglądów podwozia - choć nie wiem czy się w ogóle o tym myśli.
z rzeczy codziennych: przysłali mi nie to łóżeczko co zamawiałam i jeszcze bez materaca i nie wiem czy są wszystkie części bo jeszcze nie sprawdziłam.
jestem wkurwiona ale już mi przechodzi 😠
myszy opierdolą im resztę łóżeczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam dziś raniutko wstac i bec na glukozę 75 i siuśi oddać ale wczoraj zapodałam prawie cały talerz buraczków i moje siuśki są bordowe :laugh: :laugh:
jakoś tak mi się zapomniało.
cóż musze dymac na badanko w poniedziałek 🙂
jutro moje pierwsze zajęcia na SZ.RO.

Aaronek od wczoraj wychodzi mi przez pępek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj pepi dalej jest na swoim miejscu, myslalam do niedawna ze wyskoczy ale jest jeszcze wklesly, ania slij szczury na te lozeczka co za pajace, klapi tez Ci sie nie mial kiedy pies rozchorowac, co do studentow to w mojej wiosce chyba zadko kiedy mozna w szpitalu takowego spotkac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1. Dzień dobry 🙂
2. Dotis silna z Ciebie babka, po takich przejściach poród to pikuś będzie, w włosy nie ręka odrosną 🙂
3. Filmik porodowy oglądałam i wolę żeby mój tak nie wyglądał. Widownia mi nie jest potrzebna do szczęścia :P Mąż i niezbędne minimum personelu, czyli położna i na finał podobno lekarz przychodzi. W praniu wyjdzie, ale też nie chcę żeby na obchodzie pińcet osób mi w bułę zaglądało 🙃 Podobno studentów w moim szpitalu nie ma, podobno jest kameralnie, i podobno przed akcja porodową pytają się o nacięcie- nie wiem czy babka to mówiła ze względu żeby głupią namówić czy faktycznie tak jest- czas pokaże 🙂
4. Fermi zdrowiej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...