Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dla córci Madzi STO LAT!!!
I trzymamy zaiskierki kumpele,dawaj znać 🙂

ja mjm nie oglądam, ale za to mam wkręta w na współnej, ale chyba ten wesołowski cos ma wkurwiającego w sobie,bo ja też bym go ze skóry obdarła bez znieczulenia, mnie jeszcze maxiu na łopaty kładzie, jest brzydki jak kupa, i parka kinga i michał-dwa ciule, no i jeszcze renia dancewicz,którajest ikoną kobiecości, szczególnie w tej nowej fryzurze i grubym ryju, kurwapo cja ten serial oglądam jak mnie wszyscy drażnią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie uwolnilam od tych seriali. MjM oglądałam do czasu jak w nim grał Marcin Bosak bo mi sie jego wątek podobal. A Na Wspólnej akcje z Damięcką mnie interesowały. Teraz to to wszystkie na jedno kopyto.

To gadanie o kupie ma jakiąś magiczna moc. Musiałam drugi raz na kibelek lecieć hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski oto relacja z wizyty
wszystko ok tylko mała cos nie chce tyc wazy niecałe 2400 g
lezy głowka do góry i jak to lekarz powiedział nadal jestem kandydatka do ciecia
nastepna wizyta 24 marca
narazie wszystko jest zamkniete i nic nie chce sie dziac wiec lekarz mowi ze spokojnie doczekam chyba do 40 tyg...
ale niech mala siedzi i rosnie
spadam do meza miłego wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"MjM", "Na wspólnej" to dla mnie szity (oczywiście nie chce urazić fanów), ale " 😜ierwszej miłości" nie przebije nic!!! To dopiero dziadostwo!!! Nie dość, że wątki po prostu masakrują głupotą to dokłada się do tego jeszcze gorsza niż chujowa gra "aktorów" 🙂 Najgorszy serial jaki kiedykolwiek widziałam 🙂 Zresztą "Majka" też jest niezła 🙂 Zajść w ciążę podczas wizyty lekarskiej hehehe 🙂 kur***!!! 🙂

Emilka najważniejsze, ze Dziecinka zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka w ogole mnie nie wkrecila ...
to znaczy nawet nie dalam jej szansy bo ogladalam chyba pol odcinka ... ale ten epizod o zaplodnieniu na cytologii ...
ciekawe ile Laseczek nigdy na cytologie nie pojdzie bo beda sie baly, ze Dzieciaczek im sie z tego urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
..właśnie obejrzałam "wojnę polsko-ruską" i dalej nie wiem o co masłowskiej chodziło, ale szyc zagrał zajefajną rolę..polecam!!!

..Emilka nie martw się jeszcze trochę czasu Ci zostało, więc dzidzia przytyje do odpowiedniej wagi..

..jeśli chodzi o seriale to "pierwsza miłość" jest żenująca, ale oglądam ją z nudów ☺️
co do wesołowskiego i szimszajnera to też mnie mdli na ich widok 🤢

dziewczynki ja już wyłączam komputer..dupa boli..nogi drętwieją..może trochę YCD obejrzę i w kimono ☺️

kolorowych snów i spokojnej nocy życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka, wspaniałe wieści i oby było czterdzieści 🙂

Madziaa, tak "pierwsza miłość" bezapelacyjnie bije rekordy estetyki pod każdym względem, a najlepszy to ten wypłosz - płoszajski - kurwa punks not dead
zapomniałam, ze to w ogóle chodzi po ekranie 😠

wiecie, jaką ulgę mi robi krytykowanie tych tasiemców?
mozna jadem popluć w słusznej sprawie 😉 :laugh: :laugh:

co do Majki-niejebajki, to juz przepuszczę, ze w ogóle taka pomyłka ale to, ze odpuściła temat i pogodziła się z losem - to można tylko porównać do położenia się dobrowolnie przed nadjeżdżającym tirem po wygranej szóstce w lotka - masakroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EMI jeszcze ma czas malenka,zeby nabrac cialka 🙂
wazne,ze zdrwiutka 🙂

Wlasnie wrocilam z zakupkow kupilam komode i kolyske 🙂 [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/KOLYSKA.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...