Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂 ale mialam dzis sen,ze urodzilam nie jedna a 2 dziewczynki: 🙂 🙂 a porod nie bolal 🤨 🤨 ☺️
zycze milego dnia
wracajac do wczorajszego waszego tematu ja tez mam czasem wrazenie,ze cos mi"wycieka" i mysle,ze nie sikam bo chyba bym, wiedziala.... szczegolnie jak dluzej kucam albo cos...
sposobem na sprawdzenie uciekajacych wod plodowych jest ponoc dobre to-zeby polozyc sobie na bielizne najlepiej wate i lezec!! jesli na lezaca ta wata przesiaknie to sa to uchodzace wody pliodowe najprawdopodobniej i trzeba sie zglosic do lekarza
tak slyszalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Okraglaski 🙂

... dzis nareszcie spalam lepiej -
chyba przeziebienie mija 🤪
... kaszle, kicham, ale jedna dziurka od nosa mi sie odetkala i nareszcie oddycham ! 🤪
... poza tym snil mi sie orgazm, ale jakis taki bolesny wiec nie wiem czy to nie byl jakis skurcz przez sen 🤢

NEW koniecznie daj znac co tam u Ciebie !
mam nadzieje, ze wszystko ok.

asienka oj biedna jestes ...
okropny wieczor mialas ...
... moze zasygnalizuj lekarzowi bo troche strasznie to zabrzmialo co sie z Toba dzialo 🥴

klapi pieknych i satysfakcjonujacych widokow zycze 😉

ide lyknac moj zestaw lekow jak dla emerytki
( jest tego tyle )
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki laseczki, no monitoruje cisnienie non stop, przewaznie rano mam dobre a wieczorem troszki skacze ale wczoraj pobilam rekord 🤢
zobacze jak dzis sie bede czuc przez caly dzien, na szczescie wizyta juz w poniedzialek wiec zobaczymy co pan doktor wymysli, tak bardzo juz chce urodzic bo przywyklam do super samopoczucia a teraz z kazdym dniam coraz bardziej stekam, choc maz mnie pociesza ze stekac to ja bede na porodowce:P , no i informacja z wczoraj na 1000000% maz rodzi ze mna z nami 🙂
klapi trzymam kciuki za wizytke za ogledziny 🙂
kochane jestscie ide lezec
aha wypralam kocyk w dzidziusiu i wyplukany w lenor sensitive rewelacja dla ciala i noska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcecie streszczenia m jak miłość na przyszłe odcinki??

to macie 🙂

735
Barbara opowiada o romansie Marka i Grażyny Marii. Kilka godzin później, Rogowska spotyka się z Grażyną. Grozi, że jeśli bratowa nie zrobi tego sama – to ona doniesie Michałowi o jej zdradzie. Grażyna broni się, przekonując Marię, że w całej historii to ona jest ofiarą… W drodze do Warszawy, Raczyńska ma wypadek. Potrąca mężczyznę – i ucieka zostawiając rannego na drodze.
Paweł prosi Kubę, by odnalazł Majkę. Chce mieć pewność, że dziewczyna jest bezpieczna.
Marek ma problemy z szefem. Łukasik grozi mu nawet zwolnieniem. Mimo to, Mostowiak – gdy tylko znajduje adres Hanki – od razu jedzie do Olszówki. Z początku, żona w ogóle nie chce z nim rozmawiać. Marek jednak się nie poddaje. W końcu, Hanka pozwala by wszedł do leśniczówki. Nie wie jednak, czy zdoła wybaczyć mu zdradę…
Między szefem i Sylwią co chwila dochodzi do drobnych sprzeczek. Najpierw Zawadzki obraża się, gdy dziewczyna – w żartach – radzi, by zaczął bardziej o siebie dbać. A później irytuje się ona, gdy – na imprezie z cateringiem – szef denerwuje się na klienta, który prawił jej komplementy.

736
Hanka wraca z Markiem do domu. Przed wyjazdem z Olszówki, żegna się z Maciejem i odkrywa, że jej nowy przyjaciel jest księdzem.
Mężczyzna, którego potrąciła Grażyna, trafia do szpitala, w którym pracuje Rogowski. Raczyńska porzuca samochód i zgłasza na policji, że została napadnięta oraz okradziona. Okazuje się jednak, że świadek wypadku podał jej dokładny rysopis. Grażyna zostaje aresztowana.
Tomek jest zazdrosny o jednego z klientów firmy Małgosi – Michalskiego. Mężczyzna wyraźnie piękną panią architekt adoruje… Chodakowski spotyka się z nim – i “przekonuje”, by już więcej się jego żonie nie narzucał. Wcześniej, Tomek wyznaje Marcie, że czuje się przez Małgosię zaniedbywany. Ukochana cały czas poświęca tylko pracy i dzieciom… W efekcie, szwagierka organizuje Chodakowskim romantyczny wieczór – u siebie w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski 🙂 Odespałam troszkę 🙂
Asieńka współczuję męczarni nocnych.
Co do rozstępów, to ja nadal mam tylko te dwa na brzuchu, one są małe nad pępkiem- pod dziurką od kolczyka i myślę, że skóra mi się tam dziwnie napięła właśnie przez tę dziurę. Olewam, co ma być to będzie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Mamusie

czuję się dziś jak mięso mielone...chyba za długo spałam, bolą mnie włosy na głowie i jestem mega głodna idę coś zjeść. Muszę wyjść na miasto przewietrzyć się troche bo to siedzenie w domu chyba tak na mnie działa.

A z tą Marcóweczką to niezła akcja 🙂 gratuluje Mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Gratuluje marcóweczce odwagi.

A ja miałam kolejny sen z serii o dziecku. Tym razem karmiłam cycem Michałka i on tak sie strasznie garnął do jedzenia. Był taki duży i miał ogromne niebieskie oczy.
Chyba juz naprawde chciałabym urodzić hehe

A kuriera dalej nie ma. Normalnie zginie jak tylko paczkę przywiezie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki.

i ja już ślepia rozkleiłam i trzeba się pokręcić w paśniku 🙂
asieńko - zmartwiłaś strasznie - jak się powtórzy to marsz na ostry dyżur ! 🙂
oby nie było jednak takiej potrzeby.
Morfi, zwyczajnie zapomniałam ale cały czas pamiętam 😉 😉
mam nadzieję, ze rozumiesz o co mi chodzi.

emilka, laseczkę masz w sobie 🙂
klapi, zdaj relację, jak wrócisz 🙂
rozstępów niet ale coś dziwnego się podziało z dziurą po kolczyku - oklolica zrobiła się brązowa ale liczę na to, ze zblednie 😉
ilonab - ty kotlecie 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ale odwazna marcowka !
ja bym jednak nie zdecydowala sie na porod w domu -
balabym sie ... jednak w szpitalu caly sprzet medyczny jest na miejscu a w domu - dupa ...

... te rozstepy to ja juz w sumie olewam
( przynajmniej narazie ) ...
chociaz oczywiscie wolalabym zeby ich nie bylo, ale coz poradzic - i tak nie ma wyjscia - trzeba Dzidzie donosic i to jest najwazniejsze 🙂 ... najwyzej pozniej bede walczyla ze swoim sflaczalym cialem 😉

... bardziej zmartwilam sie tym, ze od jakiegos czasu mam takie jasne plamki na nogach 🤔 zupelnie nie wiem co to jest ...
jakies niedokrwienie czy co ... jak krowa wygladam, w laty ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
witam Mamusie

czuję się dziś jak mięso mielone...chyba za długo spałam, bolą mnie włosy na głowie i jestem mega głodna idę coś zjeść. Muszę wyjść na miasto przewietrzyć się troche bo to siedzenie w domu chyba tak na mnie działa.

)


hmm ilona jak bolą włosy na głowie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kiedys chodzilam, ale niezbyt czesto wlasnie ...
w ciazy nie bylam ani razu ...
czytalam cos na necie, ze moze byc tak, ze Dzidzia sie zle ulozy i krew wszedzie nie dociera - stad takie plamki ...
ale juz nie wiem - bede chyba musiala Gina sie zapytac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
włosy na głowie bolą tak : bolimyyyyyyy :laugh: :laugh:
podejrzewam, zę ilonce chodzi o końcówki nerwowe. też tak często mam, ze jak przekładam włosy z boku na bok to ból odczuwam jakby skóry głowy czy cóś takiego.
czasem moze tak boleć od przeziębienia tych albo zwyczajnie od chodzenia z gołą główką.
ilonka była chyba przeziebiona więc włosy mają prawo ja boleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka ja tez tak czasem mam, może nie włosy ale skóra głowy, i wtedy też mówię że włosy mnie bolą

ja od rozstepów narazie jestem daleka, ale celulit zaatakował mnie wszędzie, nigdy tego ustrojstwa nie miałam a teraz cała jestem jak galareta, mam nadzieje że wrócę do formy po ciąży

idę się w miacho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...