Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka ja poszłam na łatwiznę i zamiast jechać po coś na obiadek zamówiłam do domku przywieźli mi pyszna lazanię i sałatkę grecką ale ja zostawiam na kolację 🙂 pojedliśmy ze scoobkiem i teraz mamy pól godzinki dla słoninki leżakujemy i dojrzewamy jak wino. Malutkiemu smakowało bo wierci się nie strasznie mały wiercipięta pojadł popił soczkiem pomarańczowym a teraz rozgrywa mecz co najmniej a moje żebra to bramka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia - a moze zaczynasz rodzic?? 😁
bol w krzyzu czasami zapowiada porod 😉

ja dzis wyprasowalam ostatnie rzeczy do malego, ale dostalam wkurwa, bo zaraz przyjedzie moja "ukochana" szwagierka i musialam wszystko pochowac, coby zolza nie zobaczyla, bo nie mam ochoty wysluchiwac rad dobrej cioci- ona wszystko wie najlepiej :evil: i jako jedyna przezyla porod bla bla bla, od dwoch lat juz tego wysluchuje i mam jej konkretnie dosc :P

szkoda ze maz zabral auto do roboty bo bym se gdzies pojechala :P

wiec troszke ogarnelam mieszkanko swe na gorze ale mam ochote sie polozyc i chyba tak zrobie, a jak maz wroci z roboty to umyje podlogi i poodkurza, a ja w koncu wezme sie za spakowanie torby, mialam to zrobic teraz ale zaraz wizyta dobrej cioci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... budze sie i znowu przysypiam ...
a w miedzyczasie piore kocyki i reczniczki dla Coreczki 🙂
... oby ta sobota sie szybko nie skonczyla bo lenimy sie na maxa i jest bosko 😎

Amii ja tez pije i pije ...
herbata za herbata, mineralka, kompoty, soki ...
i w ogole wszystko co mi w rece wpadnie 🤪

Ania73 jak pamietam - synek jogin
to i matka joginka 😉

... no to ide lezec dalej ...
i z niecierpliwoscia czekam na jakies info o Madzi ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z tą joginką to bym nie przesadzała 😉 :laugh: :laugh:
Sztunia, ja cierpiałam na potworne bóle krzyża na dole i wiesz co? podejrzewam - moze wyda sie to banalne i smieszne - że pomogły mi ćwiczenia.
ech - ćwiczeia to za dużo powiedziane, ale moze spróbuj coś takiego.
połż na podłodze jakiś koc no chyba, ze masz dywan i połż sie na płasko podkurczając nogi w kolanach, a nawet podstaw pod nogi jakiś stołek, pufę zeby zachować kąt prosty i poleż tak - tylko ważne - poleż minimum 20 minut.
staraj sie jednocześnie dotykać całym kręgosłupem do podłogi zwłaszcza w tym strategiczm dolnym miejscu.
pod głowę możesz dać cienki jasiek.
nie pomoze odrazu na tyle, ze od jutra nie będzie bolało ale po kilku sesjach powinna być róznica.
raz dziennie poleż w tej pozycji a powinno sie poprawić.
z tego co piszesz to raczej nie rodzisz choć rzeczywiście ból pleców też jest objawem rozpoczynającego się porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie ja mam krzywy kręgosłup, więc niektórym ciaża łagodzi a mnie dobija bólem. Aczkolwiek leżę tak jak mówisz, tylko że wtedy zajebiście boli mnie część lędźwiowa tak jakby miało a nie chciało coś przeskoczyc, poćwiczyłam ale kocie grzbiety i dupkę parę razy wypiełam i inne takie co mi na SR mówili, pomogło trochę 🙂

klapi nastepna ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komoda złożona. Wietrzenie w toku. nie zasne dopóki nie poupycham tam ciuszków małego i nie dowiem się co u Madzi. Czekam jak na prezenty w dzieciństwie w Wigilie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...