Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
własnie skręciłam sobie półkoprzewijak 🙂 tylko cholera w fabryce nie zrobili jednej dziurki na kólka, i teraz albo tatuś musi wywiercić nową, albo rezygnujemy z kółeczek i obcinamy dwie nóżki, ja jestem za amputacją 🙂

a smierdzi to cholernie, trzeba znieść do piwnicy niech się wietrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Madzia trzymam kciuki! No to pierwsza kwietnióweczka nam się rozpakowuje 😉

Sztuni u mnie w łóżeczku zrobili dziurki ale wkrętów nie dali i nie mieliśmy jak łóżeczka skręcić ale Ilonka mądra główka wpadła na pomysł że takie coś będzie w castoramie 😉 i zakupiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka moja znajoma naturalnie urodziła bliźniaki bez żadnych komplikacji.Więc miejmy nadzieje że u Madzii też tak będzie i pójdzie jej szybko jak po maśle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAZ KROCZA
1. Olejek – kazdy naturalny olej roslinny taki jak z awokado, oliwek, kokosa, slonecznikowy itp.
2. Im wczesniej sie zacznie, tym lepszy wynik
3. Zaczac nalezy delikatnym wcieraniem niewielkiej ilosci olejku na kroczu i wewnetrzynch wargach sromowych
a) wcierac nalezy malymi ruchami okreznymi, aby wzmocnic cyrkulacje i percepcje w tym rejonie; olejek przed masazem troche podgrzac
b) gdy olejek zostanie wchloniety przez skore, nalezy wprowadzic czubek palca do waginy i lekko rozciagac ku dole i na zewnatrz, az poczujesz lekkie szczypanie. Utrzymaj rozciagniecie do momentu, az szczypanie minie. Zaczelas wlasnie podnosic prog swojej wytrzymalosci.
c) Masuj tak kilka dni nim zaczniesz stosowac rozciagniecie na dwa palce. Ta technika masazu dojdziesz powoli do rozciagniecia na 4 palce.
d) Gdy mozesz do waginy wprowadzic 4 palce, moze sie krocze dopasowac juz do 2/3 wielkosci glowki dziecka

A wiecie co ja wczoraj nie wiedziałam co dokładnie mam masować więc całą pipke naoliwiłam 😉 Jacek się ze mnie uśmiał 🙂 od dziś ćwiczę rozciąganie na dwa palce 😉 potem cztery 😉 a potem bedziemy pchali co wlezie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kluseczki.
o co wam chodzi z tymi zakładkami????
Madzia ja takze trzymam za Ciebie kciuki.
Iskra Ty to masz przeboje w nocy,moze przed spaniem nic nie oglądaj,ja mam tez problem z zasnieciem ale moze dlatego ze mala mi tam grzebie ostro na dole 😉
Ja krocza nie smaruje zadna oliwka,a jaka to ma byc oliwka i czy faktycznie ona w czyms pomaga?????
Milusi dnia Kluseczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłam oliwkę Hippa bo nie zawiera parafiny na którą mam uczulenie. Zaczęłam masować pipoche nią ale czy pomoże i uniknę nacięcia to się okaże przy porodzie 😉 wtedy zdam Wam relacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nam na SR mówili o masowaniu krocza olejkiem z gorzkich migdałów
ilonab jak tak to weź jeszcze na porodówkę kawę mieloną i niech Jacek zaparza i cipkę okłada to podobno romiękcza 🙂 tak nam połozne mówiły 🙂

one nam dokładnie pokazywały że trzeba smarować dolna część psiochy tą zaraz przy odbycie, ale sorry ja tam nie sięgnę a Michałowi nie dam 🤪 co będzie to będzie

a no i już wczesniej wspominałam o tych balonikach, ale to mnie już całkiem przerosło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia a co bło z tymi balonikami bo ja chyba to przegapiłam?

Moja wyobraźnia podpowiada mi tak: włóż balonik do dziurki a Mąż niech pompuje ile wlezie 🙂 kurcze to ja zamiast balonika może tą piłkę do ćwiczeń włożę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze ciary mnie obleciały i łzy napłynęły do oczu z wrażenia .....To dziś będziemy mieć pierwsze nasze dzieci na świecie 🤪

To już poleci marcówki też od połowy lutego się rozpakowywały.
Ja liczę na 25.03 jak mi ściągnie krążek z piczki to mam czute że pójdzie - wczoraj naczytałam się w necie ze w większości przypadków babki po ściągnięciu pessara w tym samym dniu rodzą.

Iskra nie wkręcaj sobie Emilka już może się urodzić i będzie donoszona - ja właśnie w 37 tc bee miała ściągany krążek

Biorę się za porządki z wrażenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja znajoma teraz urodziła,położna oszczędziła krocze ale niestety odpyt pękł...no i są hemoroidy teraz i w ogóle nieciekawie,niewiadomo co lepsze nie??

przyjeło się,że z bliżniakami zazwyczaj cesarka ponieważ często dzieci są zle ułożone,bardzo żadko się dobrze ułożą.
No mam ndzieje,że madzia nasza tam zbytnio nie cierpi 🙂

"zakładka" robisz ją jak nie chce ci się posać ,bądz nie masz czasu a pożniej automatycznie od napisania tej "zakładki"czytasz dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Laski 🙂

... ja juz od rana i Auchan zaliczony i Makro ...
normalnie speedi gonzales jestem 😉 🤪

juz doczytalam ...

pierwsze co mi sie rzucilo to, ze Madziaa rodzic juz bedzie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
kciuki trzymane - emi informuj o wszystkim jakby co 🤪 ... ale fajnie ! sie zaczelo normalnie - szok 🤪

Morfi Ty tez mi Meza tutaj podeslij 😉
bo cos weny nie mam do pakowania tej torby ☺️

asienka dobrej zabawy i pysznosci jedzeniowych zycze 🙂

Ania73 Ty cos mnie martwisz tym rzygankiem swoim, biegunkami i wieczornymi "atrakcjami" 🤔
a to nie jakas grypa zoladkowa ? podobno teraz grasuje ...

iskierka nie zamartwiaj sie snami - ja tez mam do dupy ... a Twoja Dzidzia to teraz juz taka duza i zdrowa Panna, ze nic jej na pewno nie grozi 🙂 ... nawet jakby sie dzisiaj pojawic chciala 😉

Sztunia zbliza sie "rozdanie oskarow" ale na porodowce ... kazda z nas swoja, mala, wyczekana "nagrode" dostanie 😉

... a jesli chodzi o smarowanie krocza to ja smaruje od wczoraj 😎 ( tzn nie ja ☺️ 😉 )
jakis specjalny olejek od poloznej dostalam to smaruje ... najwyzej pozniej sie okaze, ze czas marnowalam ...
zobaczymy 🙂

... zjadlam KFC i jest mi niedobrze ...
ide po herbatke z cytra !

bede zagladac, ale jakbym przysnela to -
milego dnia Laski 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...