Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie brzucholki 🙂

klapi ty lachonie, ty chyba bylas anorektyczka przed ciaza 😁
jak ja 😁 ale ja brzuch mam nisko, ale chyba zawsze tak mialam, wiec normalka.

musze sobie cyknac fotke, bo ostatnia mialam w 29 tc :P i troche brzucha mi przybylo 😁

zrobilam dzis pulpeciki w sosie pomidorowo- smietankowym czy jakos tak, kupilam wczoraj pomysl na.. winiary, ciekawe czy bedzie dobre, kit z tym jakbysmy sami jedli, ale tescie tez beda jesc, a ja zawsze podlegam ocenie, grrr przez co nie chce mi sie gotowac :P 🤨

maly wariuje w brzuchu, chyba toruje sobie droge do wyjscia 😉
dzis juz sie mobilizuje i pakuje torbe, maz mi pomoze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka no ty to mamusia pierwsza klasa, a biedny kłapouszek zapewne jest głodzony przez brzydkiego:P i jak masz wysoko brzuszek

dotis widzę że po wizycie wszystko ok 🙂

oj widże że tu znajomościami się chwalicie, no ja pampersy zmieniałam adasiowi z niani, bo to brat mojej psiapisółki 🙂 ta psiapsióła też chodziła przez kilka lat z gwiazdą disco polo damianem holeckim (grrrrrrrrr 😠 ) poza tym trochę znajomości ze świata rajdowego,
haha a kiedyś w tychach na disco piłam z janem kepińskim-producentem tvn i najlepsze jest to że on był z dudkiem, świerczewskim i innymi kopaczami, ale jest to historia tak skomplikowana i zabawna, że nie jestem w stanie jej tutaj opisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już jestem po wizycie..

..klusek waży już 2400g (według gina to 34tc)
..ogólnie wszystko ok
..sisiora pokazał więc na 100% chłopak
..na szczęście się przekręcił i już leży niziutko główką w dół
..pozwolenie na wyjazd do Ciechocinka jest 🤪
..jeśli chodzi o mój wysoki puls (ok 109) to dla pewności że jest ok gin kładzie mnie do szpitala na 3 dni i tam mnie przebadają wzdłuż i wszerz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... przysnelam i obudzilam sie z mega dusznosciami 🤔
ale cale szczescie juz jest ok ... i znowu oddycham pelna piersia 😎 ( znaczy sie - obwisla z lekka, ale coz 😉 )

kahna fajnie, ze wizyta udana a Ksawi rosnie 🙂
... moze Twoj Gin chce Cie polozyc dla pewnosci - ze wzgledu na ten wyjazd wlasnie - zeby zadnych niespodzianek na pewno nie bylo 🤔

Brzuszek cos do dupy dziala, caly czas muli i wiesza ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka zadzwoń i spytaj - i napisz, co powiedzieli, bo ja tak mam już z tydzień takie bóle krzyża plus pobolewanie brzuszka...ale tutaj, jak pytam to oczywiście wszystko w ciąży jest dozwolone.

widzę laski, że macie rozległe znajomości 😉

emilka jakiej wielkiej, jakiej wielkiej? ładna, krągła mamuśka z Ciebie 🙂

kurde, Klapi Ty też jesteś suchar niezły 🤪

Kahna na pewno będzie dobrze! ważne, że chłop jak dąb rośnie w Twoim brzuchu 🙂

kciuki za resztę dzisiejszych wizyt ściskam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gin powiedziała, że dla pewności zrobi mi tachykardię w szpitalu i jeszcze jakieś inne na serducho badania..
chce mnie położyć ze względu na wyjazd właśnie, żeby było pewne że wszystko ok, bo ponad miesiąc nie będę miała wizyt..
no i powiedziała, że skoro chodzę do niej prywatnie to wykorzystajmy służbę zdrowia i przebada mnie szczegółowo już bezpłatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...