Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja to myślę że Aruś Moni to gentalman i chce dziś kobiety wpierw przepuścić i dopiero się wyłoni:P

bo przecież dziś jeszcze nam Aniulka wysypie - zapomniałam z tych wrażeń jakie nam Klapi zafundowała

Iskra strzelaj foty na całego bo tydzień tylko został - a zabierzesz mnie ze sobą - bo w tym dniu mam krążek ściągany i wymarzyłam sobie żeby mnie odrazu pogoniło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem w szoku, ale chyba juz nie powinnam, 38 tydzien to nie dziwota ze ktoras sie rozpakowuje 😁

niemniej Klapi - gratulacje 😁 😁 😁

tez chce takie porod (choc jak maz bedzie w pracy to moze nie zdarzyc, a robi na 12 godzin wiec sie naczekam :P)

moja siorka rodzila 4 godziny od odejscia wod plodowych, szczesciara 😁

a znajac moje szczescie ja bede rodzic 2 dni 😁

aniulka- kciuki zacisniete 😁

p.s. my od wczoraj zaczelismy torowac droge mlodemu i sie podusilismy, choc jeszcze jutro musze isc zrobic badanie moczu i ide do fryzjera, a w srode do dzina i po wyjsciu z gabinetu moge juz o 14.30 rodzic, bede gotowa 😁 :P

monia- bidula, Aruś sprezaj sie chlopie bo ci Hanie ktorys z naszych synow podwedzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yo laseczki :P

Was doczytac to nie lada wyczyn :P hehe ale jakos dalam rade 🙂
zaczynam:

Emilka - brzuszek super nisko :P bedziesz nastepna? :P
MadzikM - slicznie wygladasz 🙂
Bogusia - nie moge sie napatrzec na twoja cere 🤪 taka gladziutka hihi :P
Irysek - domek dla dzidzi pierwsza klasa 🙂
Anka - modelko :P zaden z ciebie walen tylko laseczka jak sie patrzy :P wypoczywaj u rodzicow
Klapi - JESTEM W SZOKU!CZYTAM I CZYTAM I NIE UMIE SIE NADZIWIC GRATULUJE KOCHANA! 🙂
Monia - 3maj sie kobietko...mecza cie i mecza mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i tak juz duzo wytrzymalas...jestesmy z Toba! 😘
Aniulka - wybije 18.00 i do dziela :P 3mam kciuki za Ciebie i malenstwo oby wszystko dobrze poszlo!
Iskierka - lozeczko sliczne 🙂 czeka na krolewne,a Remik jest THE BEST braciszek bedzie niezastapiony 🙂

heh chyba to wszystko :P

aaaaaa spakowalam wkoncu torbe :P nie znamy dnia a ni godziny hehe zreszta widac na forum :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my na wyjazd juz tez spokowani..pozostaje czekac do srody.. 🤪

..zerkam zerkam ale nie widze wiesci od Moni..biedulka..mecza ja tam strasznie..myszy na nich..myszy.. 😠

Aniulka kciuki zacisniete..oby poszlo takszybko jak u Klapi 😉

Iskierka fotki sliczne..a Remik jak zawsze cudowny..udal sie Wam synek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"faworek"Remik debesciak 😎
moj mezulek wpadl na szybki obiadek, a za to krotkie oczekiwanie jak w fast foodzie zazadalam umycia okna no i mam podjarke bo mam wreszcie czysciutkie okno 🙂 , wieczorem tylko zawiesi zaslonke i firanke jupi. kuchnie i duzy pokoj ogarnie sie ....kiedys tam:P salon dla syna jest priorytetem, jutro tylko jeszcze posciele pozmieniam i moge rodzic a no i kataru jeszcze musze sie pozbyc 🤢
mowie mezowi ze kolejna kwietniowka urodzila a on no tak wiosna przyszla to sie laski "sypia" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jestem 🙂 ale szczerze to też bym już chciała, tak się niecierpliwie 🙂 wczoraj tych niemowlaczków się naoglądałam i tak mi się zachciało 🙂

Iskierka fotosy fajne, a najfajniesze jak Remik siostre całuje

Aniulka kciuki zaciśnięte

a o biednej Moni to cały czas myslę, jej lekarz łasy jest na pieniądze, więć jak tak Was poczytałam to może być to przyczyna 😞 tylko to bardzo smutne, bo to przecież na Arusiu też się odbija 😞

słońce wyszło chcę na spacer 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o sztunia fajowo ze wiadomo co z Toba bo teraz wiesz jak jednej z nas nie bedzie dluzej jak godzina to stan w sie zalacza:P
no jak tak sie czyta co sie wyprawia w polskich szpitalach na porodowkach jesli chodzi o ta kase to poprostu az chce sie wyc jakie nasze spoleczenstwo jest prostackie 😠
wczoraj ogladalam na mtv nastoletnie ciaze matki cos takiego to jak sie oglada amerykanskie porody to jest tylko pierdniecie w porownaniu z nami, tam parcie kazda kobieta ma na znieczuleniu i nie musi sie prosic placic nic poprostu sie nalezy a u nas nic sie nie nalezy kuzwa nawet w cierpieniu jaja sobie robia z ludzi i szukaja latwej kasy, ja juz wiem ze nikomu nawet zlotowki nie dam tylko od razu bede sobie kodowac jak potem szefowi w pracy zrelacjonowac pobyt, szpital jest nasza jednostka wiec moze nade mna sie zlituja ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i gdzie ja w tej ciąży mam asertywność?.... w DUPIE

siostra wróciła z Londynu dzieci za nią stęsknione, a ona a rana jedno na rekolekcje wyprawiła a drugie jeździło ze mną i sprawy załatwiało, teraz do pracy poszła, a jej cudowny mąż mi dzieci podrzucic chce, bo na pingponga chce iść o 17.00, spacer, sprzątanie chuj strzelił, bo z tymi gremlinami to trzeba siedzieć i w pieska się bawić
idę dać mężowi jeść i się utulić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia troche bardzo to nietaktowne z ich strony bo w kazdej chwili mozesz rodzic i to normalne ze chcialabys sie juz teraz relaksowac a nie jeszcze byc odpowiedzialna za dzieciaczki ale z drugiej strony pomysl sobie ze jak juz bedziesz miec Majeczke to nie bede Ci juz takich niespodzianek robic. a siostra chociaz cos z londynu dla malej przywiozla? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sie zastanawiam jaka macie strategie jak poczujecie ze juz rodzicie to rodzicow i tesciow informujecie po fakcie jak juz dzidkami beda czy dzwonicie od razu ze rodzicie itp?glownie pytanie do tych mateczek ktore same mieszkaja, bo my chyba po fakcie juz do dziadkow zadzwonimy no chyba ze przy wielkanocnym sniadaniu mnie zlapie to dupa nic sie nie ukryje:P ide walczyc z zelazkiem i firankami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwonie do babci a ona juz reszte poinformuje hehe Idę na łatwizne. Chyba raczej po fakcie bo nie chce później odbieać masy telefonów z pytaniami wrazie gdybym jednak sie szybko nie uwineła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...