Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc Laski 🙂

widze, ze ponad 20 stron naskrobalyscie - nawet nie mialam sily jeszcze doczytac ☺️

... no ja dzisiaj dzien pelen "wrazen". Rano polecialam do tego fryzjera - mialo to zajac gora 2 h a zrobily sie 4 h 🤢 bo farba nie chciala zlapac itp itd ... jakis jeden wielki hardcore. Myslalam juz, ze dupa mi odpadnie 🤢. Po fryzjerze wrocilam i dostalam skurczy przepowiadajacych, ze 3 h lezalam w lozku ... bylam w szoku bo spodziewalam sie, ze przepowiadajace to bole przede wszystkim jak na okres a tu dupa ... dzwonilam do poloznej i okazuje sie, ze przepowiadajace moga byc tez takie, ze wydaje sie, ze boli zoladek, nerka lub plecy ( z boku ) ... takze jak poczatkowo sadzilam, ze boli mnie zoladek i plecy bo dlugo siedzialam w jednej pozycji ( fryzjer) - tak sie okazalo, ze to przepowiadajace byly 🤪 Ponad to pojawila mi sie rozowawa wydzielina i brazowe nitki ☺️ ( czytalam, ze emilka o tym pisala ) Polozna wyjasnila, ze to szyjka sie skraca itp itd i stad te "dolegliwosci". Poza tym pamietam jak bogusia przed porodem pisala, ze ma nitki krwawe na bieliznie a chyba dwa dni pozniej rodzila 🙂

Po tych wszystkich dzisiejszych atrakcjach spalam jak zabita ... niedawno wstalam ☺️
no, ale coz - trzeba sie wyspac skoro w kazdej chwili moge rodzic 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasiak ja się tak cieszyłam że ta ciąże nie najgorzej przechodzę jedynie te bóle w żebrach które mi mała funduje ale po weekendzie to czuję się jak kulawy słoń na wrotkach...dwa dni z tesciem to był normalnie maraton wyczynowy jak dla mnie 🙂 spałam tylko po 5 góra 6 godzin dopiero dzisiaj sobie odespałam do 10...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to doczytuje sobie ... ale i tak pewnie nie zapamietalam wszystkiego 🤢

Monia caly czas trzymam kciuki za Arusia -
juz czas zeby Syneczek wrocil do domu, do Rodzicow ...
oby jak najszybciej !

o widze, ze asienka sie pojawila - fajnie, ze juz w domu 🙂

klapi girki klikniete a fotka sliczna 🙂

iskierka ale fajna ta Twoja Rodzinka ...
Maz z Dzieciakami super fotka 🙂

Amii ale Ty laska jestes i do tego zawsze taka modna - super 🙂

... kurcze, Dziewczyny Wy takie laski az ciezko uwierzyc, ze dopiero rodzilyscie 🙂
fajnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh no potwierdzam ze jak do tej pory ciąża przebiegała bez bólowo to teraz te dolegliwości sa okropne 😞 zgaga , spioch i ból pleców ...

a tak wogóle to jak zaczniemy rodzic to hurtem bo teraz najwiecej nas jest w 37 i w 38 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuzwa nareszcie moge odetchnac swiezym powietrzem, moje babcie wreszcie wyczuly ze wypadaloby isc do domu i polazly, chyba szykuje sie wieksza zadyma bo ja takiego czegos nie wytrzymam, fajnie bo pomagaja przy gotowaniu ale do dziecka to rodzice sa a nie my z mezem sobie siedzimy a one sie przescigaja ktora ma wykompac ktora ma zmienic pampersa ktora ma przebrac ktora ma oczka obrobic koszmar!!!!!!!!
dzis byla u nas polozna i podpowiadala jak obchodzic sie z malenstwem to sie babki zdziwily ze przedstawia zupelnie nowe teorie od babcinych jakie papy strzelaly hahaha
nasz niunius ma zapalenie prawego oczka trzeba przemywac je wyciskac ropke z kanalika i zapuszczac kropelki, lece do lazienki zapodac sobie spa poki maly spi i wreszcie wtulic sie w meza i pobyc nareszcie sam na sam 🙂
jutro juz tesciowa sie zapowiedziala okolo 9!!!! a moja mama kolo poludnia!!!!!!!!!! jak dobrze ze jest brzuszek, to mozna sobie slownie ulzyc 🙂
dla dwupakow udanej nocki zycze a dla jednopakow udanej do kwadratu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka współczuje Ci bardzo. Ja bym nie wytrzymała dugo ale też jak ty nie powiedziałabym nic i czekałabym jak im przejdzie 🙂 pierwsze dziecko dla babć to cudo 🙂

o boże ja też kiedys bedę teściową i babcią.... ciekawe jak to będzie 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ze szkoły rodzenia zalatwilam sobie polozna bierze od 350 zl do 450 zl w zaleznosci ile trwa porod, wiec mam wszystko zalatwione 🙂
ale przyjsc taki kawał ze szpitala do domu to juz za duzo dla mnie szłam 1,5 godziny bo strasznie mnie w dole kuło, i znowu te brazowe plamienie moze cos sie ruszy 🤪 🤪 🤪
witam mamuski ktore do nas rzadko zagladaja, chyba nas juz nie lubia 😜 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...