Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kama napisalawitam kwietniowki 🙂)jestem lipcoweczka i pragne wtracic ze codziennie klikam na stopki hani 🙂))smieszy mnie to cale zamieszanie wokol klapi i jej spamow 😁bez sensu przeciez jak ktos nie chce to omija i po sprawie,a nie robi jakies chore zadymy 🤪...pozdrawiam i trzymam kciukasy za wygranie konkursu 🙂) Ja tez jestem z lipca i sie do tego dolanczam,ludziom to juz wszystko przeszkadza Pozdrawiam klapouszko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Brzuszki i Mamuśki rzadko zaglądam do Was ale często jeżdżę do szpitala na 9 na 15 i 21 wraz z dojazdami zajmuje to sporo czasu jednak mój kurczaczek uwielbia cycusia mamusi i przybiera na wadze. Jeszcze tydzień muszę wytrzymać może go dostanę do domku.
Gratuluję wszystkim nowym Mamusią. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło matko, ja usnełam a obudziło mnie parcie juz wiecie na co - na rzadko poraz kolejny tego dnia.
🤢
posty laduja czasem gdzies w innych watkach, klaskac mozna tylko niektórym - Agatta - próbuje ci klasnac od rana i za każdym razem mi wyskakuje, ze klasnęłam ci jakiś czas temu i dopiero mogę za ileś tam...
no i klaskam za te ileś tam i znów to samo...
wysłałabym ci kwiatka zamiast tego ale nie mam klaouszej reki 😉
nic, ekipa budowlana poszła wek wiec mozna łeb wychylic na klatke i zorientowac sie w sytuacji i w końcu pozbyc sie tego kurzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leżak bajer tylko nie mam narazie miejsca, a jak sie wyniesiemy do większej chałupy za 3-4 miesiące to nie wiem czy jeszcze będzie sens takiego gadzetu.
Agatto, funkcja oklachów jest i ma być - tak napisał Pan Admin.
szkoda, ze nie działa jak należy w takim razie.
tyle było dymu wczoraj i temat umarł 😁 😁 😁
dobry byłby chociaż opis: funkcja aktualnie w opracowaniu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekam na leżaczek a on płynie i płynie...

Aha u mówiłam sie z B na mizianko 🙂
na gg on w jedym pkoju ja w drugim- romantyzmu to u nas nie doświadczysz,

Co do prac domowych, to polubiłam (kwaitki, szmatki itd), a generalnie to ja od 16 roku zycia imprezoewałam 3 razy w tygodniu 🙂Niezłe auto bym sobie kupiła za przepite i przepalone pieniądze 🙂

A teraz cyc, kupy, obiadki- też fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...