Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
słuchajcie, to było jakieś 3-dniowe apogeum ze 2 tygodnie temu !!
juz myślałam, ze w każdej chwili zacznie sie poród, jeszcze zanim czop mi odpadł.
teraz sie unormowało, tzn. mam spuchnięte nogi ale o połowę mniejszą opuchliznę posiadam.
a, no i ja się juz z takimi budziłam, nie schodziło nawet na chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam ostro spuchniete jakis czas temu ...
tak, ze gumki od skarpet mi sie wbijaly i odznaczaly na nogach ☺️
ale od kiedy tyle nie smigam, leze i wypoczywam to w ogole mi nie puchna ...

Maz zamowil pizze - mialam ochote a jak ja zobaczylam myslalam, ze puszcze pawia ...
juz nie wiem co sie zemna dzieje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę wiecie jak się wkurzyłam, słysze pukanie do drzwi, n ie zdążyłam wstać, a tu włażą koledzy Mariusza drzwi pootwierali, pies mi uciekł, krzyczą czy jest Mariusz, no chołota jakaś 😠 😠 😠 ich szczęście, że usiała lecieć za psem i nie miałam czasu się na nich drzeć, ale jak ich spotkam nastęonym razem to powiem im co o nich myślę 😠 😠 😠 Mariusza czepiać się nie chcę bo on bida na po południu w pracy, nieraz już zwracał im uwagę, że teraz sam nie mieszka i nie mogą sobie wchodzić jak do knajpy... Widac trzeba im to dobitniej wytłumaczyć, niech lepiej mnie teraz unikają 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie, co się jeszcze okazało z tym chamem, co dzisiaj był rano?! 😲 jak małż wyszedł do kibelka to on włączył mi w kompie różne funkcje, bo uważa, że trzeba je mieć włączone!! 😠 😠 😠 normalnie tak mi się ciśnienie podniosło, że słów brak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka, kolegę już przeklęłam różnościami odbytniczo-płciowymi 🙃

moje młode się pręży, ale ona zawsze spokojna raczej jest...a jak u Ciebie taka zmiana to chyba już naprawdę niedługo! podobno dzieci przed porodem często się uspokajają 🙂 a mnie coś brzuch pobolewa, aż od ud dziwnie ciągnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...